Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod David79 6. 10. 2017 17:19

O této možnosti ani nevím, je to můj 16. telefon ale 1. Samsung.
David79
Junior

Odeslat příspěvekod Andros 7. 10. 2017 08:09

johnface1987 píše:Kryt mám...

Sklo přes celý displej i se zahnutím nelze použít téměř s žádným pouzdrem tohoto typu, který máš. Dokonce se mi stalo, že při aplikaci, jak jsem furt centroval, se mi displej i poškrábal.

Mám teď originál Samsung folii a jsem spokojen (první se mi zešoupala - asi z několika vrstvem - to jsem spokojen nebyl - ale telefon jsem dost "koupal"). Ještě se dá sehnat fólie i na eBay obdobné kvality za 20CZK. Byla v pohodě. Nicméně je potřeba si s lepením vyhrát, aby to v rozích nedělalo bubliny. Lepil jsem za vlhka (opláchnu telefon a folii) - což je nejlepší. Fólie pěkně klouže, dá se posunout, vodu vytlačím s bublinami. Fólie vydrží tak 3 - 6 měsíců.


Díky moc za informace! Tak ono asi stejně v kombinaci s tím krytem by ve většině případů měla stačit folie, pokud telefon nespadne na nerovný povrch (šutr).

Dal bys sem prosím odkaz na tu folii, se kterou máš zkušenost? Ať už tu original nebo z eBay... Díky moc.
Andros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kunyak 7. 10. 2017 11:58

Zdravím , tak to mi včera zahlásil antivir .... nikdy jsem nic takového nezaznamenal a to i přes to že kontrola se provádí každý den.
Hláška o tom problému zmizela až když jsem odinstaloval aktualizace zprav , teď zatím klid.
Setkal se někdo s něčím podobným ? A co to bylo za vir či co ? Dík za jakékoli info.

Obrázek
Kunyak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2017 12:37

Odinstaluj aplikaci antivir a bude po problému :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 7. 10. 2017 13:46

Andros píše:
johnface1987 píše:Kryt mám...

Sklo přes celý displej i se zahnutím nelze použít téměř s žádným pouzdrem tohoto typu, který máš. Dokonce se mi stalo, že při aplikaci, jak jsem furt centroval, se mi displej i poškrábal.

Mám teď originál Samsung folii a jsem spokojen (první se mi zešoupala - asi z několika vrstvem - to jsem spokojen nebyl - ale telefon jsem dost "koupal"). Ještě se dá sehnat fólie i na eBay obdobné kvality za 20CZK. Byla v pohodě. Nicméně je potřeba si s lepením vyhrát, aby to v rozích nedělalo bubliny. Lepil jsem za vlhka (opláchnu telefon a folii) - což je nejlepší. Fólie pěkně klouže, dá se posunout, vodu vytlačím s bublinami. Fólie vydrží tak 3 - 6 měsíců.


Díky moc za informace! Tak ono asi stejně v kombinaci s tím krytem by ve většině případů měla stačit folie, pokud telefon nespadne na nerovný povrch (šutr).

Dal bys sem prosím odkaz na tu folii, se kterou máš zkušenost? Ať už tu original nebo z eBay... Díky moc.


https://m.alza.cz/samsung-et-fg930c-d4304859.htm

https://m.ebay.com/itm/Ultra-Clear-Full ... 2844255054
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 7. 10. 2017 17:55

Kunyak píše:Zdravím , tak to mi včera zahlásil antivir .... nikdy jsem nic takového nezaznamenal a to i přes to že kontrola se provádí každý den.
Hláška o tom problému zmizela až když jsem odinstaloval aktualizace zprav , teď zatím klid.
Setkal se někdo s něčím podobným ? A co to bylo za vir či co ? Dík za jakékoli info.

Zjisti si něco o virech na android a pak tu aplikaci odinstaluj.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 7. 10. 2017 19:43

uplne me rozsekava, kdyz mi nekdo rika, ze mu v mobilu zacalo blikat, ze tam ma 5 viru a ze ma kliknout a stahnout antivir co problem vyresi :lol: a pak mu uz mobil nenabiha a nebo temer nereaguje. Proboha pokud sosate v ramci Play shopu nejake normalni aplikace, vubec zadny antivir nereste, jen to brzdi cely system.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 9. 10. 2017 18:45

pcwifi píše:uplne me rozsekava, kdyz mi nekdo rika, ze mu v mobilu zacalo blikat, ze tam ma 5 viru a ze ma kliknout a stahnout antivir co problem vyresi :lol: a pak mu uz mobil nenabiha a nebo temer nereaguje. Proboha pokud sosate v ramci Play shopu nejake normalni aplikace, vubec zadny antivir nereste, jen to brzdi cely system.

Ja tedy používám Eset a nevšiml jsem si že by měl brzdící účinky. :-) Jinak už se mi 3x stalo že mi eset zablokoval instalaci aplikace z Google Play z důvodu infikovaného souboru. Naposledy asi 14 dní jsem chtěl jen zkusit měřič hluku a ejhle. Nevím co v tom bylo za svinstvo, tak jsem zrušil instalaci. Tím chci jen říct, že ani Google Play není jistota.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 9. 10. 2017 18:50

:oboze
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 9. 10. 2017 20:37

Jasně že ani na Google Play není jistota. Aplikace chce třeba práva, která ani nepotřebuje... Na co asi.... Nebo je zneužije, už o tom byly i články.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fincik16 10. 10. 2017 19:25

Zdravím Vás chalani.

Už nejaké to obdobie od zaradenia na trh modelu Galaxy S7 prešlo a uvažujem nad jeho kúpou. Chcel by som sa preto informovať či sa je čoho obávať po nejakej tej ročnej prevádzke tejto mašinky. Zaujíma ma hlavne stav, čiže percento poklesu kapacity batérie a jej výdrž pri normálnom bežnom používaní. Na akú úroveň výdrže ste sa s týmto modelom dostali? Je niečo, čo sa vám po čase na ňom začalo kaziť, resp. sklamal vás?
Za každú recenziu budem veľmi vďačný, nakoľko cena je myslím si, že ešte dosť vysoká a chcem sa radšej uistiť o muchách tohto smartfónu.

Ďakujem

s pozdravom Finch
fincik16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 10. 10. 2017 20:24

Želé efekt u natočeného videa mne točí. A po 10 měsících baterie vydrží při zaplé synchronizaci e-mailů tak pracovní den. SGS7. Vše ostatní super.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 10. 10. 2017 20:25

Po roce se mi zda vydrz baterie slabsi o cca 20% - nevydrzim uz cely 2 dni. Jinak velka spokojenost.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod fincik16 10. 10. 2017 20:53

Tak to je super. Niekto uvádzal výdrž len jeden deň.
fincik16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 10. 10. 2017 21:00

Zalezi co s telefonem delas... urcite se da vybit za den i drive... ja mam nyni od rana 38%
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků