Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 9. 8. 2018 07:19

MMS ma svuj datovej profil, takze ti to zadny data navic nezere.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 8. 2018 11:08

Ale musíš si zapnout data a to telefon půjde hned na net i kvůli jiným věcem a ne jen mms.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cbamigo 9. 8. 2018 12:43

a co keby vymazal pristupovy bod internet a nechal iba pristupovy bod MMS
cbamigo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 9. 8. 2018 13:43

Jestli si to telefon znovu nestáhne a uživatel nemá ani nějaký malý balíček dat pro občasné použití v nouzi, tak asi řešení.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOS1300D 9. 8. 2018 14:37

Zvláštní mi přijde, že všem ostatním v rodině to funguje automaticky. A to nemají zase tak staré mobily. Bratr má Xiaomi Note 4 od Vánoc a v pohodě mu to funguje, stejně tak na Huawei P8 lite a Sony Xperia XA to jede bez sebemenšího problému
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 9. 8. 2018 14:52

To schvalne vyzkousim :-)
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Tacud156 9. 8. 2018 19:19

Tak me to funguje tak ze musim vzdycky si zapnout mobilni data jak chcu si stahmout mms a pak mi prijde sms ze mi odecetly 29kc za mobilni data.Pritom to mam nastavene na automaticke stazeni mms a telefon mam s7 edge
Tacud156
Junior

Odeslat příspěvekod EOS1300D 9. 8. 2018 20:03

Proto jsem tu zkusil kvůli tomu napsat. Je to otravné a nepraktické. Hlavně, když se člověk připojí po celém dni na internet, když ani nechce a začnou mu tam naskakovat všemožné upozornění (teda hlavně z messengeru a tak)
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 9. 8. 2018 20:13

Taky mám samsung galaxy s7 s rozbitým displejem a špatná baterka. Přemýšlím o novém telefonu, ale jaký si mám vybrat a nevím jaký? Něco o mě: rád jezdím pryč, mám malé ruce jestli chcete něco vědět, tak se zeptejte
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 11. 8. 2018 06:49

hromadcicka píše:Je nekde detailni seznam oprav te aktualizace? Diky.


tohle by mě taky hrozně zajímalo! Nechápu proč když vydají aktualizaci, tak k tomu rovnou není oficiální seznam toho, co obsahuje... :hm

napíšou "nové a zdokonalené funkce", ale...To tam (ad absurdum) můžou napsat cokoli žejo :pozor
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 13. 8. 2018 14:10

kdo pouzivate Spotify na S7 s Oreem nepozorujete po poslednim updatu (update cervenec ) potize se Spotify (zaseky, dlouhe nacitani playlistu, mizi ovladaci prvky ze zamcene obrazovky/listy oznameni...)

smazat cash aplikace a ani data zatim nepomohlo... :-/
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 8. 2018 19:02

Po aktualizaci S7 je zasekla na uvodni obrazovce, tj. displej sviti (s7 powered by android) a nic .... uz 2 hodiny, neví někdo co s tim?

-- 16. 8. 2018 20:51 --

...tak po cca 3h a několika restartech, je vše OK
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 21. 8. 2018 14:38

I po posledni aktualizaci tvra problem, ze obcas se nerozsviti always on. Zacina to byt docela otravne, na predchozi verzi Androidu to nikdy nedelalo. Restart jsem zkousel, do tovarniho resetu se mi moc nechce. Stale nikdo nema podobny problem? Mame v rodine dve S7 a blbne to na obou.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 8. 2018 14:45

Jestli s tím AO displejem bude mít problém více uživatelů, Samsung vydá opravnou aktualizaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 23. 8. 2018 12:59

hromadcicka píše:I Stale nikdo nema podobny problem?


Já to mám taky, ale měl jsem to i na předchozím androidu. Teď mi telefon leží pod stolem na šupleti a AOD nesvítí. Ovšem nijak zvlášť mi to nevadí...

Někde jsem četl, že by mohlo pomoct Nastavení - aplikace - AOD - úložiště - vymazat data/paměť

Ale pozor, vymaže ti to tvoje nastavení (styl hodin atd...) a nevím zda to pomůže
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků