Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 4. 7. 2018 05:27

A 4G mas zapnuty nebo frcis jenom 2g/3g ?? Pripadne proc nevyuzivas VoLTE ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 4. 7. 2018 09:13

lze nejak na Oreu vypnout?
nastaveni -> udrzba zarizeni -> zabezpeceni zarizeni (ta vec v od McAfee)?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 4. 7. 2018 11:49

djdekl píše:A 4G mas zapnuty nebo frcis jenom 2g/3g ?? Pripadne proc nevyuzivas VoLTE ?


4G mam zapnuto. VoLTE mi prijde pro me jako zbytecnost :-)
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 7. 2018 06:25

Tak si to zapni a dej vedet, zda to stale zlobi. Nektery site a telefony proste fallback do 2g/3g moc nezvladaj.

Pri "100" % pokryti LTE nevidim jedinej duvod VoLTE nepouzivat.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 6. 7. 2018 13:26

Tak se hlasim do klubu,kterym se nejde dovolat.
Po upgradu se zacinaji ozyvat lidi ze se mi neda dovolat.
Plechova huba jim ale neohlasi vyply telefon,prej to po vytoceni meho cisla ani nezacne vyzvanet ci jakkoliv jinak reagovat,proste ticho ikdyz mam telefon zaply s plnym signalem vcetne 4G.

Asi budu muset zkusit tovarko :-/
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 6. 7. 2018 15:05

Tak ked to hodis do tovarka, tak prosim ta napis ci pomohlo. Zatial sa drzim na 6.0.1 a ako to tak vyzera tak si ho zatial podrzim. Radsej starsi A ako mat z telefonu polovicnu tehlu :-)
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod PAS1 7. 7. 2018 17:47

Ahoj,
zjistil jsem zajímavý problém. Po aktualizaci S7 na Oreo bylo vše vpořádku a telefon fungoval normálně bez nejmenších problémů (tovární nastavení jsem nedělal). Asi po měsíci jsem telefon resetoval (vypnul - zapnul) a po najetí jsem měl ikony zase jako po čerstvé aktualizaci na Oreo. Vše jsem si zase upravil, ikonky přeházel atd. Jenže po dalším resetování zase ikony byly jak po aktualizaci. Jako kdyby se rozložení obrazovek a ikon nějak neuložilo.
Neví prosím někdo co s tím? Továrko se mi dělat nechce.
Děkuji
PAS1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlosPM 17. 7. 2018 12:17

Prosím o radu. Známá si koupila S7 a v horní liště ji neustále svítí ikona " recyklační trojúhelník a v tom šipky" Neporadí někdo prosím co to znamená? Díky
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brazda.l 17. 7. 2018 13:21

Spořič dat.
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 17. 7. 2018 13:55

Moc děkuji za info.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karela76 18. 7. 2018 07:27

Ahoj,
vsiml jsem si, ze zrejme po aktualizaci na Oreo 8.0.0 mi nejak spatne funguje ukoncovani hovoru zapinacim tlacitkem. V menu to mam nastavene "usnadneni --> prijem a ukoncovani hovoru --> ukoncit hovory stisk. vypinace". Obcas to zafunguje, ale vetsinou ne. Vetsinou to jen zhasne displej a hovor pokracuje. Pred Oreem mi to fungovalo spravne. Netusite nekdo, co s tim? Diky.
karela76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 07:37

Zkus restartovat smartfon
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karela76 18. 7. 2018 08:11

Tak to jsem pochopitelne delal, i do douzoveho rezimu a zpet. Ani na Samsung supportu neporadili. Akorat tovarni nastaveni se mi zatim nechce delat.
karela76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p.lehky 18. 7. 2018 13:22

zdravím a přidávám stejný problém s ukončením hovoru, musel jsem přejít na červené tlačítko, vůbec to hovor po aktualizaci nekončí spolehlivě.. reset jsem také nedělal..
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tinatina12 18. 7. 2018 15:23

lukasroubik píše:Dobrý den, ahoj,

rád bych Vás požádal o radu ohledně Galaxy S7 a nedávného update na nový Android 8.0.0. Včera jsem aktualizoval svůj telefon na nový Android a došlo k opravdu k velmi brutálnímu zhoršení kvality pořizovaných fotografií ze zadní i z přední kamery. Samozřejmě jsem prošel veškeré nastavení fotoaparátu, jestli je stejné jako předtím (16:9, 4032x2268 apod.), zkontroloval jsem samozřejmě čistotu čočky atd. a přesto zadní i přední fotoaparát najednou požizuje fotografie jako z kalkulačky. Ten rozdíl oproti fotkám pořízeným třeba ještě ve čtvrtek je neuvěřitelný a to i při slušných světelných podmínkách. Na zahraničních fórech jsem o tom našel jen několik zmínek a rady jako vypnout a zapnout stabilizaci videa a udělat reset aplikace, což samozřejmě nepomohlo.

Určitě se jedná o SW problém, fotky jsou i při pěkných světelných podmínkách v detailu strašně rozmazané, bez detailů, se strašně špatným světelným vyvážením...skoro jako kdybych fotil na svůj starý Galaxy Ace. Nemáte prosím někdo po aktualizaci podobnou zkušenost + nápad na řešení?

Moc díky, pěkný den



Dobrý den,

mám stejný problém na své S7 po aktualizaci na OREO. Fotky jsou neostré, chybí detaily, hloubka... Je to bída. Myslím, že Samsung S3 by teď fotil lépe.

Chtěla jsem se zeptat, zdali se Vám podařilo něco vypátrat? Já osobně si myslím, že se jedná o věc, o které Samsung rozhodně ví, protože chce v zákaznících vzbudit dojem, že ta S7 vlastně nefotí tak skvěle a bylo by dobré koupit S8/S9. Pokud nepřijde nějaká aktualizace a telefon nebude fotit jako předtím, tak se Samsungem končím. A to jsem jim věrná od S3 a vše doma máme Samsung...
Díky za případný tip nebo odkaz na víc info. Mě se nikde nic nalézt nepodařilo...
Tinatina12
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků