Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xzeit 22. 6. 2018 13:49

Čtečka? Ano, já. Stalo se mi že jsem zmacknul a nešlo to odemknout. Spustil se mi třeba foťák... (fotak se mi teda poslední dobou spouští častěji než je zdrávo)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 22. 6. 2018 16:28

Nedalo mě to a testnul jsem Samsung launcher a bez potíží. Tak jsem udělal zálohu Nova Launcher, smazal data, app. Restart, znovu nainstaloval novu a natáhl zálohu zpět. A světe div se problém už není a doufám že to tak i zůstane.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod red98 22. 6. 2018 20:30

Menu je rychle. To je pravda. Len to prvotne odomknutie je spomalene. Akoby to na nieco cakalo...
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 23. 6. 2018 10:03

A cukání pří odemknutí je zpět. Připadne mě že to udělá po delším klidu kdy telefon leži jen na stole. když odemknu zařízení otiskem 2 krát po sobě tak se mě zdá že je to lepší. Jestli os android launcher neuspí.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 23. 6. 2018 11:11

Zdravím, mám problém se sekajícím se pohybem na webu Novinky.cz v mobilním prohlížeči Google Chrome pro Android. Samsung Galaxy S7 a Androidem 8. Začalo to cca před týdnem. Dnes jsem vymazal data aplikace, odinstaloval její aktualizace a poté jej aktualizoval na nejnovější verzi a problém i přesto přetrvává. Máte taky někdo tento problém? Děje se mi to jen při návštěvě webu Novinky.cz ve verzi pro PC. Předem díky za jakékoliv rady.

Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 23. 6. 2018 16:35

Novinky jsou pojebaný celý, poslední cca měsíc mi nefungujou ani na desktopu, každý druhý článek se mi natáhne zřejmě jen s částí CSS stylů a připadám si jak na webu z 90. let, je to všechno úplně rozházený. Takže to bych nutně mobilu nepřisuzoval.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 23. 6. 2018 17:19

Je pravdou, že na PC v Chromu furt běhá to kolečko načítání a za celou dobu nezmizí. Asi máš pravdu. Nebudu je asi nějakou dobu vůbec navštěvovat.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 23. 6. 2018 23:38

Otazka trochu mimo temy: co planujete kupit po s7 ?
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprar11 24. 6. 2018 00:21

V předprodeji jsem zakoupil S8+ a teď ze začátkem prodeje S9+ jsem spokojen momentálně používám S8+ současně s S9+ a manželka S7edge.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlasous 24. 6. 2018 01:52

At tu nejsou jen problemy, tak za me muzu novy Android jen doporucit. Telefon se paradne zrychlil a vse funguje jak ma. I baterie pekne drzi. Pravda, ze v odemykani obcas pozoruji urcitou nejistotu, jednou se nechtel chvili vubec odemknout. Ale nic vazneho, mam celkove pocit ze v ruce mam daleko lepe fungujici zarizeni ;) dobra prace ;)
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 24. 6. 2018 08:40

Az bude neco placatyho se cteckou vpredu, tak to ;-)
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 6. 2018 09:31

Asus Zenfone 5Z nebo Xiaomi Mi 8 (EE).
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 24. 6. 2018 12:09

Vlasous píše:At tu nejsou jen problemy, tak za me muzu novy Android jen doporucit. Telefon se paradne zrychlil a vse funguje jak ma. I baterie pekne drzi. Pravda, ze v odemykani obcas pozoruji urcitou nejistotu, jednou se nechtel chvili vubec odemknout. Ale nic vazneho, mam celkove pocit ze v ruce mam daleko lepe fungujici zarizeni ;) dobra prace ;)

Paradne zrychlil?? a co si s nim mel? ze ti jel pomalu .. me pripadne mozna malicko sviznejsi to jo ale paradne zrychlil urcite ne :-D .. . a mensi problemy s odemykanim mam taky ale to asi kazdy .. baterka myslim normalne jak predtim ...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Vlasous 24. 6. 2018 13:18

Nic jsem s nim nemel (asi) ale proste po aktualizaci beha telefon znatelne rychle, tak o 1/3 zrychleni.
Vlasous
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 25. 6. 2018 07:12

Ako to tu tak citam, je nejaka funkcia pridana od A6? A7, A8 . . . . zatial mam len to co odobrali :-) Jasne ze telefony potom idu sviznejsie :-) (oblubene t.c., graf spotreba dat, bocne hodiny, funkcie S-view . . . ) vo verzii 25 bude odobrata moznost odosielat sms a v A27 aj telefonovat . . . . ale bude to svizne, mala spotreba, ziadne lagy :-)
llubik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků