Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 1. 2018 16:50

To nebude jen problém Samsungu, mi dříve oznámení na nový e-mail chodilo, teď už ne
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 20. 1. 2018 07:48

nvm kde mate problém ale mě funguje v pořádku
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 20. 1. 2018 08:36

Nemuzes mi popsat jak mas nastaveny upozornovani v aplikaci, nastaveni stitku atd ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod feanoor 20. 1. 2018 09:30

S7 vypadá fakt krásně, takže jsem ji dosud nosil v klasickém vysunovacím pouzdře. Je ale dost kluzká v ruce a je mi jasné, že kdyby spadla, tak je to pro to sklo konečná. Objednal jsem si proto Spigen rugged armor.
Myslíte že pokud v něm S7 spadne na čelní stranu, že to displej vydrží? Nerad bych kupoval ochranné sklo na displej, nemám to moc rád.
A druhá věc, domníváte se, že by nějak mohlo vadit, že ten kryt zřejmě bude bránit odvodu tepla a telefon se bude víc zahřívat?
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 20. 1. 2018 09:47

Za Spigen mluvit nemůžu, zkušenost nemám žádnou. Mnou zmiňovaný obal od tech21 je pro tyto pády jako dělaný. Pokud nespadne displej na nějakou hranu, vydrží. Viz přiložené video v předchozích postech.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 1. 2018 09:52

Bohužel dnešni telefony jsou akorat tak na efekt a prakticka čast šla hodně do ustrani. Mam taky S7 EDGE a jak pišeš je kluzky tak, že obal je da se řict nutnosti. A dalši věci je pravě vyšši zahřivani a to i bez obalu. Předtim jsem měl Samsung S5 s kterym jsem na dovolene mohl ležet na plaži a to na přimem sluničku a S5 s tim neměla problem. Moje přitelkyně měla kovovy Alcatel a ten to po chvili vzdal a ja to stejne zažil loni pravě s S7 EDGE. Tušim na mě vyběhla hlaška "telefon přestal pracovat" a ani se nebylo co divit vzhledem k tomu jak byl horky. Prostě sklo a kov jsou pěkně na prd a jen vzpominam na prakticke plasťaky, ktere se navic mnohem lepe držely tedy minimalně v připadě S5, ktera neklouzala, nepřehřivala takže nebyl nutny žadny obal.
Navic ty ruzne silikonove obaly jsou taky neprakticke protože v nich telefony taky kloužou a funguji tedy pouze jako ochrana proti padu, samozřejmosti je zvětšeni rozměru tzn ještě horši uchop. Za mě jsou prostě novějši telefony horši a horši.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 1. 2018 10:08

Ten Rugged Armor mám,v praxi několikrát vyzkoušen pád z metru na dlažbu a bez následků.Neklouže a díky hranám na bocích se dobře drží,tlačítka také bez problémů.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod feanoor 20. 1. 2018 10:35

miromen
souhlasím, jak píšeš, funkčnost tady asi ustupuje hře na efekt. Kdysi jsem v obchodě zkoušel vzít do ruky nějaké LG vyšší řady, mělo to záda potažená nějakou látkou a sedělo to v ruce fakt nádherně. Sklo na S7 vypadá skvěle, ale...

stndavfr
tak to moc rád slyším, díky za info :-))
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 1. 2018 10:57

feanoor píše:Kdysi jsem v obchodě zkoušel vzít do ruky nějaké LG vyšší řady, mělo to záda potažená nějakou látkou a sedělo to v ruce fakt nádherně.

LG G4 s koženým zadním krytem?
https://svetandroida.cz/lg-g4-kozena-zada-201507/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod feanoor 20. 1. 2018 10:59

Nick Cave
jo, to je on... Asi to nejlepší, co mi zatím pocitově sedělo v ruce.

Ale jak vidím z toho článku, tak ten materiál teda nic moc, vypadá to mizerně po tak krátké době používání.
Asi to není pravá kůže, moje peněženka z pravé kůže co jsem dostal před patnácti lety od manželky vypadá top i dnes.

Někde jsem myslím četl, že u S7 je i na zádech gorilla glass, ale nevím to jistě.
feanoor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 20. 1. 2018 12:04

Naprostý souhlas se zkušenostma z praxe co tu píšete.
Klouzání převážně zadního skla u Galaxy S7 se dá vyřešit nálepkou simulující karbon, je nádherně matná, telefon se mi drží mnohem jistěji, odstranilo to kompletně ty hnusné otisky na skle a hlavně ani po roce hrubého zacházení se vůbec nikde nemá snahu odlepovat.

Za 170kč z Anglie, mám tu verzi Micro-black, UK výroba, polepil jsem si jen to zadní sklo, ty polepy boku a přední části se mi zdají být hnusné.
https://www.ebay.com/itm/For-SAMSUNG-GA ... DMrxPdSfQA
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 20. 1. 2018 20:26

P800 díky za tip na ten Lens Cover.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cardi 21. 1. 2018 07:26

miromen4: S5? že mohl lezet na slunicku? tak to asi vitr :D ja ho tak jednou uplne odvaril a to byl v batohu jen na ten batoh pralo slunce :) a bylo po nem tak nemel :) S7 sice hreje ale s timto se mi nikdy nic nestalo ani restart nebo vypnuti z horka. Jinak nemel ze v silikonu to klouze :) mam Spigen Liquid Crystal a neklouze nic :) tak si to prvně prověř ty chytrolíne a nešiř tady takové keci :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 21. 1. 2018 08:10

Rozdil mezi mnou a tebou je ten, že zatim co ja jsem chytrak ty jsi hlupakem. Spigen Liquid Crystal mi leži v šupliku protože za určitych okolnosti klouže, tušim sucha ruka. Plastova S5 v černem provedeni neklouzala za žadnych okolnosti nebo nesjižděla z ruznych povrchu nebo oděvu ktere jsem nosil a v leže na sebe telefon položil. A s S5 jsem byl několikrat v zahraniči a nikdy mi na ni po dobu co jsem ji použival nevyskočila hlaška z duvodu přehřati. U S7 se mi to stalo hned na prvni dovolene při podobnych teplotach. Před tim jsem se posmival přitelkyni s jejim kovovym Alcatelem, už jsem se dosmal, protože mam telefon, ktery je na tom v těhle podminkach prakticky nastejno.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 21. 1. 2018 12:43

Na zádech mám nalepenou pruhlednou folii a tak ta zlatá vytváří na slunci hezký efekt. Míň to klouže.

Obrázek
sinco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků