Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 9. 2017 21:42

Je teda fakt, že tobě to kostičkuje opravdu hodně. Nicméně ty jsi ten vzorek natáčel na FHD 60 fps, kdežto já na UHD 30 fps. Ovšem i když jsem tu vyhrabal vzorek z mého S7 na FHD 60 fps, tak i tak bych řekl, že to kostičkované tolik není. Což je zvláštní, že mezi 2 v podstatě stejnými telefony může být takový rozdíl. Jinak ten želé efekt je určitě stabilizací. Jenže tu digitální mám vypnutou a optická vypnout nijak v nastavení nejde :-(

https://www.youtube.com/watch?v=IfIv28eBb7k
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 9. 2017 16:22

Ti co tady řešili problémy s VoLTE a O2, meli jste přímo O2, nebo nějaký virtuál pod O2?
Dnes jsem řešil se zapnutým LTE na LG 3s problém, že se nedalo an teleofn dovolat. Ve sluchátku to zvonilo, ale na telefonunic. Po vypnutí LTE se v pohodě dovolá.
Když jsem volal na O2, tak mě poslali do háje, že se má zavolat na Bonerix a neotravovat je, že oni se sítí problémy nemají.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 21. 9. 2017 18:50

m.a.x.i.m.u.s:O2 problémy s VoLTE má,už to tady potvrdili několika lidem.Máme doma S6 a simku O2,problémy byly také.Nekonečné vytáčení hovoru třeba 3x za sebou a nic.Nakonec jsme vypnuli VoLTE v telefonu a už hovory fungují normálně. Prostě klasický dementní a arogantní přístup O2. Bonerix je O2 Family,takže vlasně O2 a baví se jak kdyby to byl jiný noperátor a jiná síť,to je síla. :tleskani Z vlastní zkušenosti zbývá jen jedno.Bombardovat je a bombardovat,třeba přes O2 Guru na FB a když nic jiného tak pohrozit že jejich nekvalitní služby budu řešit přes ČTÚ a na to oni nakonec slyší. 8-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 9. 2017 10:17

Mám O2,bombarduju guru na fb,už 14 dní údajně dělají co můžou.Za týden se jim zase připomenu.ČTÚ v tomhle případě asi nepomůže,VoLTE není zpoplatněná služba.U brandované S7 to jde alespoň vypnout....
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 9. 2017 11:12

Psal jsem ještě do O2 Family email, tak jsem zvědavý co odpoví.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maan_1 24. 9. 2017 20:00

Nemáte někdo zkušenosti s nákupem Galaxy S7/8 se špatným IMEI na Ebay? Je ta blokace celosvětová, nebo se vztahuje jen na konkrétní zemi (v 99% USA)? Protože ty ceny jsou až směšně nízké, když se vezme, kolik stojí u nás.
maan_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 9. 2017 22:39

Takové zboží je pravděpodobně kradené, ne? To snad nekupujeme za žádnou cenu...
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 9. 2017 10:07

m.a.x.i.m.u.s píše:Psal jsem ještě do O2 Family email, tak jsem zvědavý co odpoví.

Přišla odpověď. Máte problém s LTE? Tak si ho v telefonu vypněte.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikosp 25. 9. 2017 17:45

No nevím, zda jde tazateli o špatné IMEI, nebo blokaci.....
Pod špatným IMEI si představím mobil, kde jsou místo regulérního IMEI třeba nuly, takže se nepřihlásí do žádné sítě. Otázkou je, zda se to stalo někomu třeba při rootu, nebo tím maskuje kradený kus.
Co se týče blokace, tak pokud je to blokováno u nějakého operátora v Bangladéši, u nás by měl jít, pokud bude mít patřičné frekvence.
Ani v jednom případě nevidím důvod, proč by měl někdo zapotřebí toto kupovat.
Jestli nemáš servisní box, IMEI stejně neopravíš a máš z toho tak max. mini tablet, pokud to nebude blokováno ná google účet,který ty jistě neobejdeš. Mimochodem protože jsi vůbec položil tuto otázku, chápu to tak, že nemáš tušení jak nebo zda to půjde zprovoznit.
Raději si k tomu pár korun přidej,kup to u nás se zárukou a nepodporuj zloděje.... :roll:
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 9. 2017 18:47

m.a.x.i.m.u.s píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Psal jsem ještě do O2 Family email, tak jsem zvědavý co odpoví.

Přišla odpověď. Máte problém s LTE? Tak si ho v telefonu vypněte.


:-D to je prd€l :-D Fakt zlatej T-Mobile...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 26. 9. 2017 11:11

S7 verze ETL dnesni aktualizace 368,26MB. Zatim to taham.
Edit: Zaplata BlueBorne
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 26. 9. 2017 21:55

Konečně fungují Samsung Contacts 3.4.03.4 z apkmirror na S7 (ETL). Instaloval jsem před dnešní aktualizací Androidu.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 27. 9. 2017 06:41

S7E, nahodile po vyp a zap nefunguje auto otaceni displaye, youtube nebo cokoliv + mobil na sirku, stale jako by byl mobil na vysku, po dalsim opetovnem vyp zap vesmes dobry. Co je tohle za haluz chyby kura ? Jako u mobilu za par klacku bych to v pohode odpustil, ale u teto cenove relace faq ne.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maan_1 27. 9. 2017 17:41

No samozřejmě bych nerad koupil kradený mobil, ale on nemusí být bezpodmínečně kradený. Třeba stačí, že ten kdo ho prodává měl kontrakt s operátorem který nedodržel a telefon si nechal. Z dosavadních poznatků jsem zjistil, že tyto "blokované" telefony pak nefungují v USA a Kanadě, ale u nás by měly. Otázka je, jestli budou fungovat, pokuď byly už při koupi blokované na konkrétního operátora (AT&T, Sprint, Verizon.. Tmobile prodává jako jediný odpolkované, ale je těžké na ně narazit).
Toto prý jde obejít tzv. Turbo sim.
Toto vše jsem se dočetl na XDA, tak jsem se chtěl zeptat, jestli s tím nemá někdo zkušenosti i tady.
V podstatě mi ani nejde čistě jen o S7/8, podobné je to s iPhony a tak.

-- 27. 9. 2017 18:43 --

A o záruku mi až tak nejde, jsem ochotný to risknout..
Ostatně by to nebyl můj hlavní mobil, spíš jsem to chtěl jen zkusit.
maan_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red98 28. 9. 2017 16:55

Dnesna aktualizacia na S7 SK distribucii prinasa moznost vypnut/zapnut volte.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků