Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tifar 23. 8. 2017 17:20

Ach jaj...zase problém...:-)

Všimol som si po poslednej aktualizácií, že mám sem tam nedostupný internet. Niektoré apk pristup majú, iné nie. Alebo nemajú pristup všetky.Nezáleží na tom či je pripojené wifi, alebo lte.Pomôže reštart.

Čo vy na to? Som sám?
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 23. 8. 2017 17:51

Internet mám v pohodě, ale po té poslední aktualizaci mi občas nejde volat a musím restartovat. Stává se to obvykle poté, co mám nějaký příchozí hovor (i nepřijatý). Tak jednou za tři dny třeba. Dám volat číslo a telefon nic nedělá, jen předstírá vytáčení, ale nic se neděje. Po restartu je vše OK.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tifar 23. 8. 2017 20:36

No..tak som prišiel na to, že sa mi telefón s7 po čase sám odomkne. Mám ho nastavený na pin a odtlačky prstov. Keď ho neštartuje tak pýta na začiatku pin. Potom sa mi otvori. Potom už sa odomyká odtlačkom prsta. Asi po minúte zrazu uz netreba odtlacok,stačí potiahnuť prstom. :-(. Pritom v nastaveni to mám stále rovnako. Pin+odtlacok.

Ma to hnevá. Čo to môže byť?
Edit: tak som mal zapnuté že agenti dôveryhodnosti smart lock od google.. Keď som to vypol,problémy zmizli
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 8. 2017 09:15

Mr.Scully: VoLTE nemáš náhodou?
Přesně tak se mi chovala S7e a teď občas i S8
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikosp 24. 8. 2017 09:48

Neřešil jste někdo problém s odmítáním hovoru?
U několika lidí mi to automaticky odmítne a ani nezobrazí v historii volání.
Blokovat anonymní hovory mám vypnuto.
Teď jsem zkusil vypnout Identifikovat neuložená čísla, ale nemyslím si, že by to bylo ono....
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod lucaso90 24. 8. 2017 10:03

Dobry den, vlastním telefon ktery neni urcen pro Evropu, je to verze G930P. Pujde nejak prehrat fimware abych do nej dostal cestinu? Diky za odpoved :-)
lucaso90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 24. 8. 2017 11:01

To je verze pro USA? Pokud ano tak má zřejmě Snapdragon a Evropský FW pro Exynos do něj asi nedostaneš. Smůla
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ikosp 24. 8. 2017 11:13

češtinu bych zkusil přes ROOT a Language enabler z google play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wanam
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod lucaso90 24. 8. 2017 11:14

Ano, USA. Zkousel jsem vlastne uz prehrat Eu verzí ale nejde. Je to nalezeny mobil, takze proto.
lucaso90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 8. 2017 12:18

Kdyz nepujde languague enabler z play, tak standartni 100 pro uspech je adb.Languague enabler je pokracovani morelocale se vsemi problemy co morelocale nekdy prineslo.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 24. 8. 2017 23:59

m.a.x.i.m.u.s píše:Mr.Scully: VoLTE nemáš náhodou?
Přesně tak se mi chovala S7e a teď občas i S8


Samozřejmě VoLTE mám - má to nějaký vliv na ty problémy s občasnou nefunkčností odchozího hovoru?
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod djdekl 25. 8. 2017 06:59

u o2 bych se nedivil... mam T-Mobile a VoLTE slape 100% bez chyb.
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 25. 8. 2017 08:01

Mám Tmobile a VoLTE bez jediného problému. Taťka ma O2 a VoLTE aktivní, ale pořád nadává že poslední dobou se nemůže dovolat, třeba až na třetí pokus. Hovor se vytáčí třeba minutu a nic. O2 *****...
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 25. 8. 2017 09:20

U VD me to dela obcas tez. Jako vytaci a vytaci a.... Tak to tipnu a pokus zopakuji. Vetsinou to zabere. Kdyz ne tak jeste jednou to stejny a to uz je ok. Signal do plna, VolTE on.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 8. 2017 11:22

Taky mám O2 a je to otrava.
Stejně jako mám problémy při odchodu z LTE, se mi ukončí hovor.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků