Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 27. 7. 2017 19:46

Bylo by dobre napsat, u jakeho operatora nejde VoLTE po aktualizaci. Diky
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod qmira 27. 7. 2017 19:59

Vodafone...ETL...snad to tak bude.
Samsung s7
qmira
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza 54 27. 7. 2017 20:18

taky vodafon, ETL
Honza 54
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 27. 7. 2017 21:13

Už jde zase "VoLTat a VoWiFat"
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 28. 7. 2017 06:46

djdekl: jedna se o normalni aplikace co mas v mobilu akorat jsou aktualizovane
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snapsik 28. 7. 2017 07:45

Ahoj, prosím o radu. Telefon mám každou noc v nabíječce. Ráno, když se probudím je telefon zamrzlý, nereaguje a musím ho restartovat. Ještě nedávno se restartoval, při vyndavání z nabíječky. Objevilo se logo Samsungu a proběhl restart, kdy telefon nepožadoval PIN. Občas ho dobíjím do plna přes a toto se neděje. Neuměl by někdo poradit? Neexistuje nějaká aplikace, která by mi řekla, jaká aplikace byla naposledy spuštěna, když se to stalo? Díky za tipy.
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod qmira 28. 7. 2017 09:18

Uf tak opravdu VOLTE uz maka :0)
qmira
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 7. 2017 10:12

djdekl píše:O jake se jedna aplikace Fotak a Telefon ?? To jsou naky neorigo ?

http://www.apkmirror.com/uploads/?q=sam ... ics-co-ltd

Nová verze AOD a stále nefunguje noční režim na boku.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 28. 7. 2017 11:41

To cardi: Taky me neslo zmenit rozliseni. Pro me problem. Nemomohlo smazani dat, restart a znovu to stejny. Tak jsem se vratil k 6.5.50 ktera funguje jak ma.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 28. 7. 2017 13:47

sinco: taky to nechápu co tyhle updaty ale řeší, když plno fukncí zruší nebo zmiznou :X

Neví někdo kde najdu seznam změn daného updatu aplikace? to by mě hodně zajímalo a nikde to neumím najít :/
Plus jeden postřeh, když jsem si chtěl aktualizovat počasí nahrál jsem poslední verzi, ta šla normálně nainstalovat, ale když jsem chtěl obnovit data tak to psalo chybu..ok odinstaloval jsem zkusil nainstalovat znovu a ejhle už je konflikt v balíčku to by mě zajímalo proč to poprvé šlo a podruhé už ne :X
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 7. 2017 17:02

guiz píše:Normálně stáhni ETL verzi FW a přes Odin to tam nahrej. Zadej v Odinu do všech 4 kolonek soubory co tam mají být, hlavně v políčku CSC použij soubor CSC. NEPOUŽÍVAT #HOME CSC#!!! Pak dej flash a máš tam ETL. Na Knox to nemá vliv a pokud použiješ čisté CSC budou ti normálně chodit i OTA aktualizace.


Dle mé zkušenosti to není tak úplně jednoznačné. Koupil jsem si S7 v nějaké CZ distribuci, mělo to logo T-mobile, tak jsem tam přes Odin bezproblémově nahrál český O2 Android 7.0 ze SamMobile. To bylo začátkem ledna. Fungovalo všechno výborně, ale aktualizace nechodily absolutně žádné a hlásilo mi to pořád, že je verze aktuální. Udělal jsem před dvěma týdny tedy to, že jsem si tam nahrál starší O2 Android 6.0 ze SamMobile a nechal postupně proběhnout všechny aktualizace přirozenou cestou. A hle, dostal jsem se očividně "dál", v což jsem tak trochu doufal. Zvláštní, no.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cardi 28. 7. 2017 19:02

Mr.Scully: tak jsi pak udělal asi něco špatně pri nahrání fw..jelikoz ja mam nějakého madara a nahrál jsem taky ETL a vse funguje výborně a aktualizace chodí jak maji
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod energy795 28. 7. 2017 21:17

Zdravím, nastavil jsem si v TouchWiz režim nerušit, dá se tam nastavit vyjímka pro oblíbené kontakty, ale bohužel jsem nenašel v kontaktech, jak si ty oblíbené kontakty vytvořit.

Předpokládám, že pouze špatně koukám, telefon mám pouze tři dny, tak mě nekamenujte. :D

Připadně jestli znáte nějakou podobnou kvalitní aplikaci s možností vytvoření vyjímek kontaktů.

Díky moc
energy795
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 28. 7. 2017 22:24

Kontakty, vybrat jméno, klepnout na Detaily. V rozbaleném kontaktu pak klepnout na Hvězdičku. Je vpravo za jménem. Kontakt je pak jako oblíbený.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 29. 7. 2017 11:03

Jsem si jistý, že to tu bylo už milionkrát, ale sorry, nemám na to to hledat..

Kolik stojí výměna rámečku a skla na S7? Displej samotný je v pohodě, jen mám pavouka přes půl displeje.
BaldaP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků