Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 26. 4. 2017 08:46

Neresil nekdo na s7 edge samovolne vypinani wifi pri zhaslem displeji?
Projevuje se to tak,ze vemu tel,odemknu ho a najednou mi naskacou notifikace a maily ktere dosly treba pred hodinou i vice.
Wifi mam zaple stale a v nastaveni jsem zadal PONECHAT WIFI ZAPNUTE BEHEM SPANKU : VZDY
Taktez jsem zapnul inteligentni prepinac site : normalni prepinani.
Pozoruju to na wifi v praci i doma,takze problemy s wifi routerem muzeme vyloucit.
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 26. 4. 2017 12:08

Zdravím, prosím o radu, posledních čtrnáct dní pozoruji na telefonu rychlejší vybíjení, celkově se telefon občas při projíždění ploch na malou chvíli sekne, fotoaparát se převrací pomaleji, ráno mi nezvoní budík, pošta se nesynchronizuje po půlhodinách, jak tomu bylo dříve ale nějak zvláštně. Celkově od listopadu do března perfektní, naprosto bezchybný telefon, teď ale jsem z něho zklamanej. Nedokážete někdo poradit, jakým programem to např. projet, abych zjistil kde je chyba? Díky za každý podnět!
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 26. 4. 2017 12:42

Ideálně telefon uvést do továrního nastavení.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jadeoasis 27. 4. 2017 06:56

mám takový dotaz ohledně výměny předního skla svépomocí.
zajímalo by mne , zdali to nějaký šikula náhodou nezkoušel, a s jakým výsledkem:-)
na ebayi se prodávají celé sety pro výměnu skla, včetně uv lepidla.
díky za odpověď

https://www.youtube.com/watch?v=pAdF_hNh358

Obrázek
jadeoasis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 27. 4. 2017 14:36

jadeoasis: super je jedna věc že si to někdo sám vymění a IP jde víš kde :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jadeoasis 27. 4. 2017 15:03

no pokud je telefon v záruce a vymění ti to bezplatně , tak prosím .
pokud však máš rozbité sklo, tak to určitě moc vodě odolné na 100% nebude.
jen mne zajímalo, zdali si někdo také umí poradit sám.
jadeoasis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 27. 4. 2017 15:44

jadeoasis: ty o koze ja o voze :) ale to je fuk :) k cemu ti to bude ze si to spravi nekdo sam kdyz straci IP ? totalni kravina
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 27. 4. 2017 15:52

Tak hlavne ze se usetri ale jake to sklo bude a jak to zvladnes bez prachu to bych se podival...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod rafekhsk 27. 4. 2017 16:23

BATMANZLIN píše:Neresil nekdo na s7 edge samovolne vypinani wifi pri zhaslem displeji?
Projevuje se to tak,ze vemu tel,odemknu ho a najednou mi naskacou notifikace a maily ktere dosly treba pred hodinou i vice.
Wifi mam zaple stale a v nastaveni jsem zadal PONECHAT WIFI ZAPNUTE BEHEM SPANKU : VZDY
Taktez jsem zapnul inteligentni prepinac site : normalni prepinani.
Pozoruju to na wifi v praci i doma,takze problemy s wifi routerem muzeme vyloucit.



Dělá mi to samé, když je telefon delší dobu bez aktivity. Zkoušel jsem různá nastavení ( Tasker, Macrodroid), ale dělá to stále. Továrko mi nepomohlo a po aktualizaci na 7 je to bych řekl ještě horší.
rafekhsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 27. 4. 2017 16:40

Dělalo mi to na S7 Edge a dělá mi to i na S8. Mám podezření na router. Nemám ale nějak čas to vyzkoušet.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 28. 4. 2017 05:30

Mam S7, Nougat a predtim MM, a zadne vypadky wifi nepozoruji... Mam wifi router Cisco (typ nevim) od kabelovky UPC...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 28. 4. 2017 06:00

Zadejte si ty aplikace, co generují ty notifikace, do Údržba zařízení - Baterie a pak úplně dole Nemonitorované aplikace (A7 na S7). Pak mi žádná notifikace z těch aplikací nevynechává...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balu376 28. 4. 2017 18:45

Zdravím,
mám S7 s androidem 7 a dnes se mi dopoledne telefon 3x restartoval a nyní znova.
Nic jsem neinstaloval posledních 14 dní.
Nevíte čím by to mohlo být?
balu376
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aldin 28. 4. 2017 18:55

Ahoj, najednou mi prestalo fungovat ostreni fotoaparatu. Vubec nevim co bych mohl vyzkouset a nebo to je jasna reklamace ? diky
aldin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 28. 4. 2017 19:07

balu376 píše:Zdravím,
mám S7 s androidem 7 a dnes se mi dopoledne telefon 3x restartoval a nyní znova.
Nic jsem neinstaloval posledních 14 dní.
Nevíte čím by to mohlo být?

Po aktualizaci na 7 mě to také už párkrát udělalo. Tak jsem udělal znovu tovární nastavení a měsíc byl klid a minulý týden zase restart. Tak nevím. Na 6 se mi to nikdy nestalo.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků