Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ticho88 24. 4. 2017 08:27

Tak nějaké lehké využití tam je, ale když to srovnám s Galaxy A3 2017, který mám taky do tak ten rozdíl je obrovský. A3 už je zapnuté 3dny a má stále 40% baterie a S7 se po deseti hodinách vybije na polovinu? V obou telefonech jsou nainstalované stejné aplikace.

A3 2017
Obrázek

Jinak jsem udělal hard reset a baterie stále ubývá extrémně rychle. Neexistuje nějaká aplikace která by ukázala jestli je akumulátor v pořádku? Trochu mě překvapilo že když jsem telefon poprvé rozbalil tak ani nešel zapnout. Akumulátor byl úplně mrtvý, musel jsem připojit nabíječku a až pak se zapnul. To se mi nikdy nestalo aby byl telefon vybitý už z výroby.
Naposledy upravil ticho88 dne 24. 4. 2017 08:31, celkově upraveno 1
iPhone 4 16GB
ticho88
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 4. 2017 08:28

Koupil jsi nový nebo použitý?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ticho88 24. 4. 2017 08:32

Byl nový. Doplnil jsem nějaké informace do předchozího příspěvku.
iPhone 4 16GB
ticho88
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 4. 2017 08:37

Tohle bych spíš reklamoval s požadavkem výměny za jiný
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl4413 24. 4. 2017 09:28

Ahoj, měl bych, prosím, několik dotazů.
1) Jak nastavím jako výchozí úložiště SD Kartu
2) Jestli jdou do Edge nějak z Huawei P9 Lite přenést aplikace a data k nim. Mám na mysli například Sygic nebo Safeln Cloud na ukládání hesel apod.
3) Jestli lze zajistit, aby kontakty měly vyzvánění stejné jako jsem měl v Huawei
Díky za případnou pomoc
Michal
Majkl4413
Junior

Odeslat příspěvekod xxxmitschxxx 24. 4. 2017 10:06

Tak se mi vrátil S7 edge po reklamaci zpět. Využil jsem S7 Premium servis a musím říct, že jsem trošku rozčarovanej ze stavu v jakým je mobil po reklamaci vrátil. Na displeji jsem před odesláním měl jeden škrábanec, teď jich tam je tolik, že se uplně divím co s tím dělali. Tohle se mi ještě u žádné reklamace čehokoliv nestalo. Zkoušel jste někdo někdy tohle reklamovat, tedy stav telefonu v jakém se vrátil po reklamaci? Nejraději bych jim to otřískal o hlavu. Bohužel nejsem moc hádací typ, a samozřejmě při přebírání mobilu kurýrem vyplnil, že na displeji jsou oděrky...dokázat jim tedy, že tam byla jedna max 2 a ne 20 a takovéhodle rozsahu asi bude dost nemožný. Fotku telefonu před odesláním nemám.
xxxmitschxxx
Junior

Odeslat příspěvekod Altoz 24. 4. 2017 11:32

Vidim ze nejsem jediny ktery ma problem s kvalitou S7 Edge.

Par dni po koupi jsem videl hezky skrabanec na prednim skle. Vubec nemam tusen jak se to mohlo stat.
Po par tydnech jsem videl ze mam praskliny na zadni casti jako pavucina. Nikdy me S7 nespadla a hlidam ji jak oko v hlave, ale jak je videt ani to nepomaha. Mam starou Samsung Tab 10" v perfeknim stavu atke mam S2 7 let starou a zadne poskozeni nemaji (S2 nekolikrat litala po zemi a nic se neposkodilo).

Jedina logicka odpoved je, ze S7 ma velmi spatnou kvalitu zpracovani. Technicky je vyborna!

Takze ty skrabance vzniknou skoro okamzite.

Jake ma te zkusenosti?
Altoz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 24. 4. 2017 14:49

Žádné problémy nemám. Osobně nevěřím v to, že nějaká série je vadná a některá dobrá, takže se přikláním k lidské stránce. Samo to určitě nevzniklo.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 4. 2017 16:31

Přesně...buď sis to udělal sám nebo někdo jiný.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 24. 4. 2017 16:54

Nick Cave píše:Tohle bych spíš reklamoval s požadavkem výměny za jiný

Tohle na reklamaci podle mě není. Koupil si QHD displej a 3000mAh baterku, nevím co čekal. Srovnává tady se 720p displejem A3 a diví se, že má vyšší výdrž. S7 má 4x vyšší rozlišení jak A3, to +- znamená pro porovnání, že k HW S7 jsou připojeny 4 displeje Samsungu A3.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod ticho88 24. 4. 2017 18:17

Sory kamo, ale pokud mám telefon v kapse a vůbec ho nepoužívám tak by displej neměl nic žrát. A mám nastavené FullHD a vypnuté Always On. Za těch 10 hodin co jsou na tom screenu byl displej zaplý maximálně 15-20minut.
iPhone 4 16GB
ticho88
Junior

Odeslat příspěvekod TJK 24. 4. 2017 19:18

Tohle opravdu není OK. Mám S7E 2 týdny a jeho výdrž je 3 dny a 5-6h SOT.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 4. 2017 19:19

Reklamovat.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 4. 2017 19:22

Alpha8520 píše:
Nick Cave píše:Tohle bych spíš reklamoval s požadavkem výměny za jiný

Tohle na reklamaci podle mě není. Koupil si QHD displej a 3000mAh baterku, nevím co čekal. Srovnává tady se 720p displejem A3 a diví se, že má vyšší výdrž. S7 má 4x vyšší rozlišení jak A3, to +- znamená pro porovnání, že k HW S7 jsou připojeny 4 displeje Samsungu A3.


Nooo tak zase neprehanime ano? 4x rozliseni automaticky neznamena podsvitit 4x takovou plochu. Vyssi spotreba tam je ale ani zdaleka ne tolik jak se snazis podsouvat. A dale srovnani vydrze S7 potvrdili ze snizeni rozliseni nema zasadni vliv na vydrz na jedno nabiti. Ja telefon pouzivam spis na internet nez volani, nejaky ten whatsup par hovoru denne...a kdyz neco kupuji nebo hledam na netu, kdyz je cas neni problem byt na mobilu od sedmi vecera do pulnoci (na wifi) a celkove mi pak vychazi SOT pres 7 hodin za den a jeste mam stavu protoze nejdu pod 15% vybiti, takze pokud nepomohl HR a par dnu bez instalace vlastnich aplikaci tak bude neco spatne...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod ok 24. 4. 2017 20:53

Ahoj, chci se zeptat na fotku volajícího. U kontaktů mám uloženo i foto té osoby. V kontaktech je fotka dostatečně velká, přes 50% displeje...Ovšem během hovoru, ať už příchozí nebo odchozí je miniaturní.
Netuší někdo kde je zakopán pes?
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků