Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi 28. 3. 2017 03:36

Super dík za foto :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 3. 2017 10:01

Já mám na obou stranách telefonu nalepen Screenshield (S7E). Koupil jsem ho tady v ČR za 300, aplikuje se taky na mokro a pokud se nepovede, dá se sundat a aplikovat znovu. Vydrží toho taky dost =)
patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomina666 28. 3. 2017 10:55

patejrik: Kde prosím? Odkaz... ;)
tomina666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 28. 3. 2017 11:47

https://ochranne-folie-pro-mobilni-tele ... y-s7-edge/
Ochranná fólie ScreenShield Samsung G935 Galaxy S7 edge

stačilo to napsat do vyhledávače
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 3. 2017 12:16

patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 28. 3. 2017 17:59

patejrik: co jsem si přecetl recenze v obchodech jenom se na tuhle folii nadává, tak to teda nvm zda je to dobra fóli např. do kyrtu spigen atd :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrbeklibor 28. 3. 2017 18:18

Zdravim, mam 14 dni starej S7 Edge zakoupenej u O2. Zaktualizovanej na 7 Nougat. Od zacatku mi pri zamceni telefonu odpoji wifi. Ne vzdycky, ale vetsinou jo. Staci tel. rozsvitit a wifi se pripoji. To mi jeste zadnej mobil neudelal. Dneska mi ho odvezl kuryr na servis a nechal mi nahradni tel S7E kterej dela uplne to samy, mozna jeste hur. Wifi se odpojuje porad. V Nastaveni pod polozkou "Ponechat Wi-Fi zapnute behem spanku" mam nastaveno "Vždy", ale je to uplne jedno. At je tam nastaveno cokoliv, wifi se vypina proste porad. Nevite nekdo co s tim? Jestli je chyba treba v tom Nougatu? Zadnej jinej mobil co mame doma to nedela.
hrbeklibor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 28. 3. 2017 18:26

hrbeklibor: Na S7 mi tohle to nedělá :) co takhle factory reset? (obnova do továrního nastavení)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 3. 2017 18:29

Já mám kryt od nás z práce, který nezasahuje do displeje. A fólie drží v pohodě, šla nalepit taky pěkně a neklouže s ní telefon z ruky.
patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 28. 3. 2017 18:33

patejrik: tak to je potom ten duvod proc to nedela problem :) kdyz kryt spigen zasahuje jemne do displ.. takze tahle folie neni na spigeny
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrbeklibor 28. 3. 2017 18:49

cardi píše:hrbeklibor: Na S7 mi tohle to nedělá :) co takhle factory reset? (obnova do továrního nastavení)


To jsem delal. Tovarni nastaveni, nebyla tam ani zadna aplikace, uplne cistej. A stejne to vypinalo wifi :/
hrbeklibor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 28. 3. 2017 18:55

Taky mi to občas dělá...ETL. Bohužel...
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 28. 3. 2017 19:00

Mě tohle dělala S5 na Lollipopu a po FR to nedělalo.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod hrbeklibor 28. 3. 2017 19:04

ETL? ... Mame doma vic telefonu a nedela to zadnej. Predtim jsem mel J5 a v pohode. Mladej ma taky novou S7 Edge a tomu to chodi normalne. Je divny, ze to dela i ten zapujcenej S7E :(
hrbeklibor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 28. 3. 2017 19:11

Jelikoz jsem slibil ze budu referovat o druhe reklamaci sveho podruhe vytopeneho edge,ctete tyto radky....
Dnes jsem si vyzvednul po vice nez tydnu opraveny telefon -mechanicke poskozeni a vytopeni nelze reklamovat pres agenta,tak jsem resil pres prodejce,coz je v mem pripade O2.
Vysledek je hodne prekvapivy. Telefon byl v Britexu.
V servisnim protokolu je uvedeno ze byl telefon opraven,ale prakticky jde asi o novy telefon. Pres display i zadni kryt byla folie,ale ne takova jakou jsme meli na fungl telefonu. Jako kdyby ji nekdo odlepil a prilepil z5 aniz by se snazil. Vsude sama vzduchova bublina....?
Na obvodovem ramecku jsem mel odreninu po mensim padu. Ani tu nenachazim....

Vypis nahradnich dilu:systemova deska,predni panel s diplejem,kamera,kamera,baterie,audio-receiver,elektronicky modul-senzor,vibracni motor,bateriovy skleneny kryt.

Prvni reklamace a tahanice kolem rok z5 me ponaucily,takze jsem rovnou u reklamace oznamil ze chci vyuzit Samsung pojisteni Agent S7,ktere davali prvnich par tydnu zdarma a byl pripraven zaplatit za opravu zminovanych 990,- vcetne DPH.
Jake bylo me prekvapeni kdyz po me pri prijmu opravenho founu nc nechteli. Az doma jsem si precetl vyjadreni servisu:
Zakaznikem reklamovana vada se projevila. Provedena opava vymenou dilu. Na zaklade zjistenych skutecnosti se nejedna o zarucni vadu ve smyslu ustanoveni OZ,ale jako vstricny krok vyrobce. Nahradni dil poskytnut bezplatne jako GOODWILL. V pripade zjisteni opakovaneho poskozeni zpusobene nespravnym pouzivanim se bude jednat o plne hrazenou opravu. Provedena oprava neni povazovana za zarucni zasah ve smyslu ustanoveni OZ.

Dekujeme ze jste vyuzili sluzeb nasi spolecnosti :-)

Sice nechapu tu posledni vetu o zarucnim zasahu,jestli jako mam opraveny telefon,ale mam po zaruce,nebo co,ale kazdopadne MAME RADOST! :-P
BATMANZLIN
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků