Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xzeit 27. 2. 2017 12:14

bufalobil: 22-6 šel dolu o 10%. Zapnutý AOD(kalendář) takže za 8h s tím vším a zapnutá wifi a data? nebo jen něco? a co BT??
Jinak díky za užitečné info, pokud bys mohl, tak dej své poznatky i během dne, kolik ti zbývá procent apod.

DÍKY!!!!
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1989 27. 2. 2017 15:20

guiz píše:Ja kdybych potřeboval placený servis tak jdu asi sem. Sice dražší, ale origo díly, se zárukou a na počkání.
https://www.iloveservis.cz/servis/g930- ... -sklo.html


To je sice pěkné, ale na S7 Edge je výměna skla všude jen s displejem a cena od 7000Kč(navíc displeje jsou nedostatkovým zbožím, před dvěma týdny jsem se ptal, a ani na Slovensku nebyly. Takhle je to za 2700Kč se zárukou. S7 tuším 1300Kč. Na sklo se zeptám, ale i kdyby to bylo něco obyč tak se to vyplatí(ve výsledku se to poškrábe tak jako tak a navíc, když už někdo tomu nebude veřit tak si koupí folii) nebo ochranné sklo. Lepší než mít prasklé sklo. A dávat 7000-9000Kč za výměnu skla včetně displeje, tak už je lepší si za nějakých 14000-15000Kč koupit novou S7 Edge.
Nokia 5110, Siemens C35i, Siemens MC60, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K750i, Samsung G800, Samsung i8910HD, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 Edge
Petr1989
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 27. 2. 2017 19:06

Petr1989: mam S7 už nějaký ten měsíc a Gorilla je zatím bez škrábancu :) nemám sebemenší problem bez folie a nic na tom nemam což to sklo bude kdo ví jaká kvalita, ale jasný za ty prachy nemůžeš čekat bůh ví co...ano každého věc ty prachy za nový displ. to je nesutečná palba :/
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JannyGIV 27. 2. 2017 20:11

Ahoj, potřeboval bych asi radu s nastavením s funkcí která při příchozím hovoru zobrazuje předchozí komunikaci s volajícím číslem. Funguje pouze když je telefon odemčený. Když používám zabezpečení otiskem tak se nezobrazuje. Neřešil to někdo? Dělalo mi to na androidu 6 a ted i na 7. Díky za rady.
JannyGIV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bru7us 28. 2. 2017 10:27

http://www.gsmarena.com/buy_samsung_gal ... -23686.php

Co myslite daji v CZ alspon pytlik buraku? :D
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 28. 2. 2017 10:28

Tak jen pro zajímavost co se týče výdrže. Opravdu nepozoruji žádné zhoršení. V šest hodin ráno šel foun z nabíječky. Pak jsem jel do práce a v autě jsem ho do nabíječky píchnul a vytáhl někdy kolem půl osmé(100%). Od té doby už žádné nabíjení.. 70 minut hovorů nějaké sms. Nějaké vyřizené maily. Pár přečtených článků z Dotekománie a SA. Surfing asi 1,5 přes operu. Půl na půl jsem byl na wifi a 4g. 15 minut navigace přes google mapy(schválně jsem nedal v autě na nabíječku. Jas na automatiku. AOD trvale puštěné. Přečtené zprávy z twitteru.Nějaké synchronizace počasí a meteoradaru. Prostě klasika. Každou chvíli jsem do něj čuměl :D a na konci 30%. V pohodě pracovní den. Nehrál jsem tanky :pozor
Přílohy
Screenshot_20170227-203239.jpg
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 2. 2017 18:29

Včera jsem nahodil Nougat od O2. VoLTE super, funguje krásně. Výdrž mi přijde hodně podobná jako před flashem. Akorát jsem při nahrávání FW narazil na chybu a nevím čím to. Stáhnul jsem FW z sammobile.com, rozbalil, nahrál všechny soubory včetně HOME_CSC_O2, Odin začal flashovat a najednou při CSC vyhodil FAIL. Musel jsem upravovat soubor hidden.img abych telefon rozchodil. Měl jsem z něj cihlu. Neví někdo, co jsem dělal špatně? :-/
patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 28. 2. 2017 19:27

To samé se mi stalo taky. Dal jsem jen CSC a ne HOME CSC. Nezaměnil jsi to náhodou taky?
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 28. 2. 2017 20:18

Zaptam se blbe, je to uz dele co jsem flashnul TMS 6.0 na O2C 7.0 ted kdyz koukam na Phone info, jedine co mi neukazuje je Original CSC code a Available CSC codes. Ostatni ukazuje O2C, ma to tak byt?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 2. 2017 20:53

monthy22: používal jsem HOME CSC, tak to možná bude tím.
kultus: ukazuje mi to to samé co tobě.
patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noremorse 28. 2. 2017 21:35

podle mě, když nemáš telefon od O2, máš dát jen CSC, protože měníš komplet FW...předevčírem jsem taky flashnul....operátor O2, telefon od tmobile a bez problémů
noremorse
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 2. 2017 21:53

Teď jsem to zkusil znovu, dal jsem jen "obyč" CSC a všechno proběhlo OK :-)
patejrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reliks 1. 3. 2017 06:59

Při flashování jiné ROMky se změnou CSC je potřeba vždy dát soubor CSC (vymaže všechna data). Když chcete jen novou ROM se zachováním původního CSC, používá se HOME_CSC z vaší aktuální ROM (všechna data zůstanou zachována). :)
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 1. 3. 2017 09:59

Také potvrzuji. Mám polskou verzi Orange a nahrál jsem o2 cz verzi. Při prvním flashy HOME CSC a error na podruhé čistá CSC ok.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2017 16:26

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků