Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod llubik 25. 2. 2017 17:31

Prestudoval som co sa dalo, a cim viac citam, tym vecsi zmetok . . . poprosil by som , staci jednou vetou, rozvitou :-) ohladne CSC
aky vplyv ma CSC na funkciu telefonu / nainstalovane programy
ak som na sk, chcem SK menu, je jedno ake bude CSC?
mapr. vo vztahu k S7 dual . . . urcite nieje pre SK, CZ . . . co ked tam bude argentinske CSC? aky to bude mat pre mna dopad?
a este, ak mi niekto nahra napr fw eurotelu, to znamena ze ta, bude uvitacie logo a brandovane prg ?
(kedysi som chcel zmenit fw s4mini, 4.2, ale nasiel som len z orange . . . znamena to, ze o2 prip. eurotel nemali pre s4mini fw 4,2,2 ? ale len napr vyssiu verziu? DIky, ale vazne v tom mam uz gulas.
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 25. 2. 2017 18:54

Já si počkám na T-mobile verzi a vyzkouším to slavné VoLte :D na to jsem zvědavej
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monthy22 25. 2. 2017 22:03

Vo-LTE funguje i na 6.0.1
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 25. 2. 2017 22:09

Jj, volte jede super:-)
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neo S7 26. 2. 2017 07:47

Neo S7 píše:Ahojte som hrdým vlastníkom S7 Edge inak vééĺmi podarení fónik :-) Chcem sa vás fundovaných opýtať ako dosiahnuť čo najlešie fotografie.

Teda hlavne za horších svetelných podmienok. Či to fotiť cez profesionálny režim alebo to nechávať na auto režim?

Idem mi hlavne o šum všimol som si že pri auto som tam nemal toľko šumu ako pri profi režime alebo som to mal len zle nastavené?

Prípadne či neviete aké hodnoty voliť v profi režime pri zlých svetelných podmienkach.

Ešte som v tomto nováčik tak prosím o strpenie :-) Foto potom upravujem v Snapseed je to ok appka?



Tak ďakujem za rady fotky už sú aj v noci super. Preštudoval som si nejaké tie videá.
Ešte čo sa týka pádu aplikácii tak mne sa to stalo asi štyri krát jeden krát YouTube a dva krát foťák a ešte cloud mi raz seklo tak som vymazal dáta reštartoval telefón a od tedy je kľud.

Nevedel by ešte niekto poradiť ako vypnúť funkciu že keď mám napríklad v s note poznámku a obsahuje číslo tak mi to dáva voľbu volať toto číslo nedá sa to niekde vypnúť? Aby to bolo bez tejto možnosti?

Vďaka za odpoveď.
Neo S7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bufalobil 26. 2. 2017 08:39

Tak jsem natáhl zpátky 6.01. od Vodafonu která se jeví funkčně. Myslel jsem že mi přijde hned aktualizace na Nougat ale od včerejška nic. Díval jsem přes phone info co je to za verzi a překvapilo mě že mi neukazuje vůbec csc viz obrázek.
Přijde mi takhle vůbec aktualizace přes ota?
Přílohy
Screenshot_20170226-082138.png
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 26. 2. 2017 09:11

a co na nugatu neni jako funkcni? to by me zase dost zajimalo abych se posmal
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 26. 2. 2017 11:12

bufalobil: Nepřepsalo se ti CSC, takže aktualizace zřejmě nebudou. Potřeba napsat co jsi měl předtím za CSC a na jaké jsi to flashoval. Potřeba z těch dvou CSC souborů FW použít Home CSC.
Vodafon jsem nikdy neměl, ale kousek zpátky někdo psal že je to problém a píše tam jak na to.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 26. 2. 2017 12:34

nevím jak csc co jsem měl teď zjistit každopádně jsem zkusil znovu přeinstalovat ale zase stejné.viz foto.
Nevím jestli flashuji správně před tím jsem měl S4 a zde jsem načítal soubor jen do AP. Teď po rozbalení firmwaru je tam souborů víc(BL, CSC, CP home CSC, AP) já načtu zase jen ten do AP. Je to tak správně?

-- 26. 2. 2017 12:56 --

Tak jsem zkusil natáhnout do odina všechny ty soubory a už je to ok. 3 roky jsem neflashoval tak jsem to dělal blbě po staru. Díky za pomoc

-- 26. 2. 2017 13:00 --

nacpal jsem tam firmware od O2 a ukazuje mi to voLTE o2 už to také umí?
Přílohy
Screenshot_20170226-122452[1].png
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 26. 2. 2017 15:06

Ano, teď už se musí dát do Odinu všechny 4 soubory. Takže vyřešeno. :-)
Ano, O2 už umí také VoLTE s fw od O2.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1989 26. 2. 2017 22:20

Před dávnou dobou jsem tu vznesl dotaz, zda někdo neví o někom v ČR, kdo mění jen skla na galaxy S7 Edge. A světe div se opravdu tu jeden mistr na to je. Dostal jsem tel. číslo od jednoho zákazníka. Dělá to pofesionálně vakuově. A lidé s ním jsou spokojení. Inu uvidíme jak na tom mobily opravdu budou. Podle recenzí ale profesionální práce. Takže kdo bude chtít opravdu tu jeden člověk v čr je. Ceny přívětivé 2700Kč výměna skla S7 Edge. A u klasických kolem 1500Kč. Takže super.
Nokia 5110, Siemens C35i, Siemens MC60, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K750i, Samsung G800, Samsung i8910HD, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 Edge
Petr1989
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 27. 2. 2017 04:43

Petr1989: pak se bavme jaké je sklo kvality, určitě ne Gorilla, jako má origo :) to jsem už jednu měnil taky na S4 a dopadlo to špatně. Po pár měsících je to poškrábané až hrůza :/
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 27. 2. 2017 06:58

Ja kdybych potřeboval placený servis tak jdu asi sem. Sice dražší, ale origo díly, se zárukou a na počkání.
https://www.iloveservis.cz/servis/g930- ... -sklo.html
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 27. 2. 2017 08:39

Tak moje první dojmy z Nougatu jsou veskrze pozitivní. Po těch porodních bolestech kdy jsem se celou sobotu a neděli mordoval se správným natažením systému což je jinak triviální záležitost na 15 minut :-[ když víte jak na to jsem rád že jsem to udělal. Telefon šlape perfektně a zatím jsem ani nepozoroval nižší výdrž baterie. VoLTE jsem si otestoval a super spojení okamžitě a zvuk čistý. Přes noc jsem vytáhnul mazlíka z nabíječky a od 22-6 šel dolu o 10%. Zapnutý AOD(kalendář), synchronizace 2x mail exchange a seznam, twiteru, svetandroida, dotekomanie a počasí. Což je úplně stejné jako na marshmallow. Jsem zvědavý jak to bude dneska přes den volám zhruba 60-90 minut hovorů,nějaké maily,články plus nějaký surfing přes operu asi hodku dvě denně a jsem zvyklý končit večer v 10 hodin s 15%. Dám vědět.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 27. 2. 2017 09:53

Je teda treba rozbalit ten 1 stazenej soubor ze sammobile a v Odinu pote nahrat do vice policek ? Sem myslel, ze se to tak delalo drive...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků