Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aslan 13. 1. 2017 21:02

vždyť jsem to psal proč mi to nakonec nevadilo... když jsem vybíral mobil v T-M tak jsem prostě zvolil stříbrnou... teprv pár dní nato jsem zjistil, že když už kupuju takhle drahej mobil (předtím jsem měl LG za 4tácy) tak by bylo dobrý mít tam tvrzený sklo a viděl jsem nějaký video a to mě přesvědčilo... tak jsem vzal se zlatým rámečkem... no a když jsem řešil jestli pouzdro ano či ne a když ano tak které, padlo mi oko na pouzdro peněženkového typu, kde ta vnitřní vložka je na magnety, takže se mobil dá z té "knížky" vyndat a přitom má zezadu hezký jakoby kožený zadní kryt... takže pak už mi bylo jasný, že jestli je mobil stříbrnej nebo zelenej je v podstatě jedno protože zepředu mít jemnou zlatavou barvu a zezadu mou oblíbenou tmavší "navy" modř... takže když mi v prodejně řekla že má jen bílej, tak než abych čekal další tři dny než to tam pošlou, tak jsem mávl rukou a vzal bílej... takže z celýho founu je bílý akorát domovský tlačítko a vzadu tak 5mm prostor mezi čočkou foťáku a diodou/čidlama... takže mi to nijak žíly netrhá...

To ovšem nic nemění na mém názoru, že takovýhle věci by se u tak velkýho operátora a tak drahýho founu prostě dít neměly ;-)
Aslan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 13. 1. 2017 22:56

Ja kupoval v T-MobileSK 24.12.chtel jsem jednoznacne cerny a jeste horsi zkusenost. 1.prodejna-nezajem neco zjistovat ze nikde nemaji hotovo. 2.prodejna-ochotny pako jo jo mame posledni CERNY na jine prodejne hned Vam ho zarezervuji. 3.prodejna-jo to ste vy s tim CERNYM S7e hned ho donesu. Bral jsem ho na prodlouzeni pausalu, jak se vse vytisklo k podpisu jen nahodou jsem si vsiml na fakture "silver" , co jim na to rict. A to neni vsechno, pokazde mel stat jinak. Nejdrive 509Eur pak zase 569Eur a kdyz jsem se uz rozcilil a dotazoval proc? nakonec nasla dalsich 100Eur internet.slevu. Nakonec byl tedy za 469Eur a stribrnou jsem si rychle oblibil a jsem nakonec rad. Po serii cernych mobilu zase neco jineho...ale ta zkusenost stoji za to. Neni nad to koupit z volneho prodeje, nikdy jsem nemel takove problemy ale tak za ty prachy, "no nekupte to" ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 15. 1. 2017 18:39

No nevím jestli je cz nebo sk distribuce nějaká výhra, měl jsem nota 4 cz distribuci, před ním S 5 cz a před ním S4 švýcar, teď mám S7 edge Německo a max spokojenost, mám tam fotočip isocel, aktualizace naskočej okamžitě, manželka má S7 cz a aktualizace s měsíčním spožděním. Už nevidím jedinej důvod proč platit cz distribuci, Samsung tel. používá celá rodina, já už od S2 a zatím žádná reklamace, vše funguje jak má, dokonce S4 kterou má teď dcera, má origo baterku a display bez jediný vady, žádný vypalování jsem nenašel...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 15. 1. 2017 19:13

Take jsem kupoval S7 par dnu pred vanocema. Zavolal jsem na nejake hlavni cislo jednoho vetsiho prodejce s dotazem na tento telefon. Nasledne jsem byl pozadan zda nechci udelat objednavku. Ano a ze si ho zakoupim na jedne z pobocek osobne. Overil si ze zlaty tam maji. Dosel jsem na prodejnu a rekl ze po telefonu byla provedena objednavka. Prodavac po chvilce nasel objednavku. Pak zacal hledat telefon a po chvili ze bohuzel zlaty neni. A ze me prodaji jinou barvu, jestli me to nebude vadit. Byl jsem max vytocen, povidam ze by jeden kousel mel byt k dispozici, ze ten obchodnik koukl na sklad teto prodejny a ze je zablokovany moji objednavkou. Znovu koukl do pc a pak nekde v supliku nasel zlaty kus. A ze je posledni. Tak nevim jestli ho pro nekoho mel schovany. A predposledni mozny den jsem zazadal o cashback a stihl to. Konec dobry, vsechno dobre.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 15. 1. 2017 20:02

barešák: tak tak cz jsem měl taky jednou a už v tom nevidím žádnou výhru, kromě možná jednodušších reklamací, když na něco dojde :) jinak nvm
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 15. 1. 2017 21:20

Tak třeba u předobjednávek bylo výhod více...dárek VR brýle, pojištění na rok zdarma. A pak tedy ty reklamace no. Většinou byla na tento mobil nějaká akce, Cashback, lepší pojištění apod. ale samozřejmě distribuce CZ.

-- 15. 1. 2017 22:23 --

barešák píše:No nevím jestli je cz nebo sk distribuce nějaká výhra, měl jsem nota 4 cz distribuci, před ním S 5 cz a před ním S4 švýcar, teď mám S7 edge Německo a max spokojenost, mám tam fotočip isocel, aktualizace naskočej okamžitě, manželka má S7 cz a aktualizace s měsíčním spožděním. Už nevidím jedinej důvod proč platit cz distribuci, Samsung tel. používá celá rodina, já už od S2 a zatím žádná reklamace, vše funguje jak má, dokonce S4 kterou má teď dcera, má origo baterku a display bez jediný vady, žádný vypalování jsem nenašel...



Tak ve Švýcarsku mohou mít jiné aktualizace..
Já mám fotočip SONY, přitelkyně a ségra mají ISOCELL :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 17. 1. 2017 09:26

Tak jsem prave dal na svem S7 Edge (distribuce CZ O2) rucni aktualizaci a tel. zacal stahovat 1345,97MB dat :-)
Zda se ze Nougat je na ceste.
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 17. 1. 2017 10:07

Tak pak dej vedet jak to slape :-]
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 17. 1. 2017 10:37

stahuji také... BTU
Přílohy
Screenshot_20170117-103402.png
xxxx/ LG G4/iPhone 6 Plus/Galaxy S6 Edge+/ Honor 7/ iPhone 6s/ Galaxy S6 Edge / iPhone 6s Plus / Galaxy S7 / iPhone 7 / Galaxy S7 Edge / Huawei P10 / Galaxy S8 / iPhone X / Huawei P20 / Huawei P20 Pro / Galaxy S9+
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod noe.cz 17. 1. 2017 10:50

Tak to je super, že O2 už aktualizaci má a nebrandovaná S7E nic. Pak kupuj CZ distribuci za drahý peníze :pozor
noe.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BATMANZLIN 17. 1. 2017 11:10

Tak prvni dojmy jsou rozpacite.
CLovek ma sice radost ze mobil za bratru 23 litru ktery uz ho nemel cim prekvapit vypada prakticky ve vsem jinak,ale predchozi menu i horni lista se mi asi libily vic.
Tel slape docela rychle,zda se ze rychleji.
Odemykani se zmenilo,dokonce mi tam idnes cpe obrazovku s aktualnima zpravama :-o
Co me ale prekvapilo,tak mi v pravem rohu sviti VoLTE,ktere O2 zatim nenabizi....

EDIT: Tak opravdu VoLTE asi funguje. Jeste pred tydnem jsem si tu stezoval na O2 ze to trva nekdy i 15-20 vterin nez telefon vytoci cislo a ted je to v mziku.
A ujednotil jsem si nazor na nove MENU,ktere je mene prehledne a graficky tak jednoduche,ze bych ho priradil k nejakemu levnemu mobilu pro seniory :-(
Naposledy upravil BATMANZLIN dne 17. 1. 2017 12:26, celkově upraveno 1
BATMANZLIN
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 17. 1. 2017 12:26

Potvrzuji, že O2 CZ distro má update. Stahuji také.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 17. 1. 2017 12:29

BATMANZLIN: hod nejaky screeny ;-) diky
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 17. 1. 2017 13:06

Má update O2 jen S7 Edge, nebo i klasická S7?
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fataLLik 17. 1. 2017 13:16

O2 s7 classic aktualizace. Nejvíc mi překvapilo ze po updatu bylo primárně nastavené "jen" full hd rozlišení
Přílohy
Screenshot_20170117-131204.png
Screenshot_20170117-131152.png
Screenshot_20170117-131139.png
Screenshot_20170117-131126.png
Screenshot_20170117-131054.png
fataLLik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků