Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2016 20:07

Restartuj smartphone
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TPK77 6. 12. 2016 20:23

fverny94 píše:Tohle by teoreticky mohl umět jiný dialer/aplikace kontakty.

Myslíte si, že neexistuje možnost jak dlouhé názvy kontaktů donutit zobrazit interní dialer?
TPK77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukke 7. 12. 2016 07:56

TPK77: Myslím, že bez jiného dialeru to opravdu nepůjde. V nastavení žádná volba není, tak jak bys to chtěl udělat? Jedině root a složitá ruční úprava.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmort7 7. 12. 2016 11:10

forcce píše:
xzeit píše:Tak pří focení půjde aku dolů rychleji, možná být tebou, bych uvažoval o SGS7Edge, který má o něco větší akumulátor.

Záleží na tom, jestli budeš na netu apod.


Předpokládám, že během dne bude telefon stejně v letovém režimu, jelikož v horách to bude se signálem hodně na štíru...
BaldaP píše:
forcce píše:

Výdrž odhaduji tak na 12-15 hodin, podle četnosti fotografování. Když uděláš jednu fotku za půl hodiny, tak se nic neděje, ale dělat fotku každých 5 minut a určovat u toho polohu, to už něco sebere. Každopádně za sebe bych bral telefon už jen z toho důvodu, že ho pak můžeš používat v normálním životě. Foťák se tolik nevyužije.


Dejme tomu když člověk udělá, když to přeženu 150 fotek za den... Přičemž telefon bude používán max. tak pro poslech hudby, a gps občas když si nebude člověk jistý jestli se nevydal špatnou cestou. Jinak bude v letovém režimu, bez dat atd. Pak ve městě mě spotřeba energie moc trápit nebude..


připomenu, že pokud bude telefon v letovém režimu, příjdete o geografické info u fotek, což je asi trochu škoda...
mmort7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jack16 7. 12. 2016 11:24

I v letovem módu lze aktivovat polohovací služby. Vyzkoušeno
jack16
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 7. 12. 2016 12:39

Nick Cave píše:Restartuj smartphone

To už jsem udělal a nepomohlo. Taky jsem vymazal v aplikacích data a paměť
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 12. 2016 13:08

a co zkusit ten prohlížeč odinstalovat a znovu nainstalovat?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 7. 12. 2016 13:47

Povedlo se nakonec vynuceně zastavit, ale nevím čím to konkrétně bylo
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xzeit 7. 12. 2016 14:01

Dnes: Nová verze (UPDATE) v beta programu.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod vasekre 7. 12. 2016 14:58

Už stahuju. Co nového přináší?
vasekre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slayers 7. 12. 2016 15:33

Zdravím, dnes jsem se mrknul jestli není nějaká aktualizace a foun mi píše že operační system v tomto zařízení byl upraven neoprávněným způsobem.Stáhněte aktualizace softwaru pomocí aplikace Smart Switch v počítači nebo navštivte oddělení péče o zákazníky.
Nevím co to má znamenat jelikož jsem nic neupravoval ani nic podobného nedělal ani telefon neměl nikdo jiný v ruce.
Před několika dny jsem aktualizace kontroloval též a nic takového se nedělo.
Poraďte co to má znamenat a co dělat, předem děkuji.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ltr33 7. 12. 2016 18:19

Novinky jsou: Samsung Pass, Samsung Note, přibylo tlačítko auto jasu v notifikační listě, close all v multitaskingu se vrátilo zase dolů (v minulé betě to dali nahoru), vyřešení bugů atd...
Snad to do konce roku už bude pro všechny :D
Ltr33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 8. 12. 2016 00:21

Poslední tak dva měsíce mi blbne wifi. Při nestabilní wifi síti se neustále vypíná a zapíná. Když rozkliknu nastavení wifi, tak mi přímo před očima jezdí ten jezdec zleva doprava a zase zpátky. Musím to vždy nuceně nekolikrát vypnout a zapnout a až potom se wifi stabilně zapne a funguje. Neštve mě to ani tak kvůli spotřebovaným datům, ale kvůli baterce. Vezme si to tak 5% za hodinu, což není zrovna málo.
Reinstal systému už proběhl, aktualizace zatím listopadové. Očekávám zlepšení s Nougatem.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod sikoral 8. 12. 2016 12:26

Mám ten samý problém s S7 edge, taky to vypínání a zapínání Wifi, už jsem myslel že jej pošlu na reklamaci, teď dá se říct v normálu. Občas se mi taky stává, že je na datech, jakmile se kouknu na wifi tak v tu ránu se připojí. No chová se zvláštně. Snad pomůže nějaká aktualizace.
sikoral
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 8. 12. 2016 13:13

Mi taky blbne na domácí wifi. Drží pokud moc nezatěžuji, ale když dám stáhnout velký soubor (1gb), tak se začne odpojovat/připojovat.
Oops!
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků