Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ok 24. 8. 2016 06:40

Bohužel mám nainstalováno. Výdrž baterie jde rapidně dolů, hlavně při použití modrého zubu v autě. Včera při platbě v obchodě nebylo možné zapnout NFC...naskočilo až po 3 minutách.
Naposledy upravil ok dne 24. 8. 2016 07:08, celkově upraveno 1
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misty 24. 8. 2016 07:00

Mám dotaz ohledně otočení obrazovky. Jde nastavit automatické otočení i na domovské obrazovce?
Misty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chuckymichal 24. 8. 2016 07:39

Nie
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 24. 8. 2016 08:44

Misty píše:Mám dotaz ohledně otočení obrazovky. Jde nastavit automatické otočení i na domovské obrazovce?


Jde, ale musíš využít jiný launcher. Za sebe můžu doporučit nenáročný a maximálně customizovatelný Nova Launcher Prime.
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod slay 24. 8. 2016 09:02

Dotaz: jde foťák s7e ovládat hlasem? Mám na mysli povel pro vyfocení.
slay
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 8. 2016 10:34

xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 24. 8. 2016 11:42

slay píše:Dotaz: jde foťák s7e ovládat hlasem? Mám na mysli povel pro vyfocení.


To nemáš do prkna čas si projít nastavení telefonu, nebo přečíst uživatelskou příručku přímo v telefonu? :-[
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 24. 8. 2016 12:18

Možná ten mobil nemá :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod henrybrno 24. 8. 2016 12:50

Zdravím, zajímalo by mě, jaké jste zakoupili tvrzené sklo. Jestli celé průhledné, případně v nějaké barvě. Viděl jsem v nějakých videích že třeba na zlatý telefon lepili černé sklo, telefon vypadal celkem zajímavě a zdali máte nalepenou folii na zadní straně, aby telefon nebyl tak náchylný na otisky... díky za Vaše tipy.
henrybrno
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 8. 2016 13:10

Otisky na zadní straně by mi ani nevadily, ale náchylnost na poškrábání ano a proto mám silikon.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brňák73 24. 8. 2016 16:22

ok píše:Bohužel mám nainstalováno. Výdrž baterie jde rapidně dolů, hlavně při použití modrého zubu v autě. Včera při platbě v obchodě nebylo možné zapnout NFC...naskočilo až po 3 minutách.


platba přes NFC u ČSOB bez obtíží...dokonce mě přestala občasná hláška Aplikace na nakupy byla ukončena ... ve skutečnosti ale jela dál..
brňák73
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 24. 8. 2016 22:53

Mobilier píše:Mate někdo nainstalovano?
Nějaké zásadní změny např aod z note 7?

Pozoruji zvýšení herního vykonu jak bylo nekde psano i podle AnTuTu šel výsledek nahoru. Vysledek 137980 bodu. V žebříčku to hodilo S7 na 4 misto. :-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miquel.1 25. 8. 2016 08:54

Zajimalo by mne jestli nekdy prijde v aktualizaci zobrazeni notifikaci tretich stran na always on. Proto ho nepouzivam. Dokonce jsem nekde cetl, ze to je udelany hardwarovou uoravou a ne softwarovou a proto to mozna ani nepujde. Nemate nekdo info? Preci kdyby to slo tak asi by to uz nekde nekdo udelal jako pres root treba.
Miquel.1
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 25. 8. 2016 09:54

To je blbost, proč by to uděláno HW ? Je to čistě SW záležitost, ale pokud aktualizaci AOD ani nové prostředí nedostaneme, je to jasný signál od Samsungu - chcete nové funkce ? Kupte si každých 6 měsíců nový telefon >:-(
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 25. 8. 2016 10:57

Je to SW záležitost. Např program Always on AMOLED to umí krásně. Plus i další věci. Vývojář tam má akorát nějaké bugy ještě. Musí to vychytat... Např když dám mobil do kapsy a pak jej vyndam, rožne se celý displej,misto toho aby svidilo AOD, které se po vložení do kapsy samozřejmě deaktivuje. Nastavení je tam ale přehršel. Tak by to mělo vypadat. A ještě jedna věc, není třeba mačkat home tlačítko... Stačí přiložit prst a odemkne se... Toto nastavení bych možná taky uvítal.... I když záleží...
xzeit
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků