Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bastien 23. 6. 2016 15:01

Pillowrecker: jaké konkrétní sklo na klasickou S7 můžete doporučit?
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 24. 6. 2016 10:48

Nevím jestli to tu už v minulosti zaznělo, ale je nějaká možnost (tweak, či appka), která umožní manuálně zapnout režim vysokého podsvícení?? Myslím takovej ten, co se aktivuje na chvíli a jen na sluníčku.

Mi přijde, že bez něj je displej do žluta a teď v létě na displeji není nic vidět.
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 6. 2016 11:26

proc rucne ?
gravitybox - obrazovka - urovne autojasu
uroven 1 - hodnota v luxech
atd atd az po uroven 17..
restart, vyhovuje, nevyhovuje - snizim, zvysim hodnoty
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 24. 6. 2016 11:59

I bez rootu? Na S7 Edge ho nechci, byt mi v minulosti nevadil. A máš na mysli to zvýšení jasu, které se aktivuje jen krátce a je mimo standardní rozsah.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod Lukke 24. 6. 2016 12:13

ooooo: Nevíš o možnosti jakým způsobem poslat do kamery místo kamera streamu nějaké video? Vím o fake camera, ale ta umí poslat pouze statickou fotku. Rád bych vysílal na Periscopu záznamy svých koncertů a snímat to z monitoru je o ničem. V žádném android emulátoru se mi to také nepovedlo, čili na řadu přichází asi už jen mobil... Díky.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nevericitomas 24. 6. 2016 12:56

Prisel mi z ciny za kilo obal na S7 a docela dobry, za ty prachy parada, sedi dobre, vypada dobre. Doporucuju:
http://www.aliexpress.com/item/100-Orig ... 07308.html
nevericitomas
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 6. 2016 13:14

re M.Bobo
tweak bez rootu a to jakykoliv ktery zasahuje do configu co je natvrdo nastaven ?to spis bude kulata krychle.namysli mam to ze proc si to nenastavit tak aby na slunci byl jas presne takovej jakej mi vyhovuje aniz bych to musel rucne zap!nat..kapku lepsi reseni bych rekl.
re :Lukke, tak to netusim, preposilat to co mne nahrava kamera do mobilu to problem neni, princip veskerejch podivej se co se deje doma aplikaci, aby si na dany video automaticky sahla vybrana app taky neni problem, aby ale streamovany video neco automaticky streamovalo dal tak to mne nenapada jak na androidovi na to protoze jediny co jsem pouzival detekci pohybu.Pohyb, kamera posilala obraz a zvuk na mobil.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 24. 6. 2016 13:52

Zkoušeli jste s S7 fotit 360° fotky? Vždycky tam mám nějaké zuby nebo kus co tam nepatří
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod koderluk 24. 6. 2016 20:00

Cauky posledni dny mam problem ze si v kapse zvednu nebo naopak odmitnu hovor ani o tom nevim driv se mi to nestavalo nejde s tim neco udelat?
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod Mobilier 24. 6. 2016 20:37

Nedávat ho do kapsy displejem ke stehnu
Mobilier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M.BoBo 24. 6. 2016 20:38

koderluk: Jednoduchá rada -> otočit telefon a nosit displejem ven.
Praktikuji to takhle už od Lumie 920, u které jsem měl každý den snad 20 chybných hovorů díky extra citlivému displeji. Od té doby jsem neměl ani jeden chybný hovor (jak odchozí, tak příchozí).

PS: Mobilier byl o minutku rychlejší:D
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod xploded 25. 6. 2016 00:02

Tak jsem dnes na své S7 Edge zaznamenal vážný problém.Vyndal jsem telefon s pouzdra a byl uplně vařicí.Nemohl jsem ho ani udržet v ruce.Po zapnuti displeje jen tak divně problikával.Po nějaké době se mi podařilo telefon vypnout.Ted už ho ale nemůžu ani zapnout. :-(
xploded
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz pida 25. 6. 2016 12:16

a co takhle dát v nastavení zachovat vypnutý displej.....co to mám, nic jsem si omylem nevytočil a telefon displejem ke stehnu nosím jedině, nehrozí pak při nárazu do čehokoli, že praskne sklo na displeji
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod koderluk 25. 6. 2016 13:41

V nastaveni to mam zapnute a stejne prd ale presne jak rikas taky se bojim to mit displejem ven nahoudou tuknes a displej v pr..
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 25. 6. 2016 13:55

Od té doby co toto praktikuju už jsem vystřídal 9 telefonů a i když sem občas do telefonu ťuknul, tak byl displej bez poskrvny. U S7 máš navíc skleněné obě strany tak si nevybereš.

A kdyby náhodou, tak máš telefon pojištěn, že? Není co řešit :-))
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků