Samsung S5610 - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Robius 23. 1. 2015 02:23

Fíla: Tak něco k těm odpovědím. Operu už mám staženou 8.0.35158 i z níže uvedeného odkazu a to verzi 4.5 (přes kterou se mi podařilo i poslat SMS přes Vodafone park)

Fíla píše:Robius: Internetový prohlížeč S5610 zvládne zobrazit jen jednoduché webové stránky, proto je lepší zvolit Operu Mini (v prohlížeči telefonu zadat adresu: "m.opera.com").

Další záležitostí byl Oskárek. Bohužel pro mě nepracuje správně. Měl jsem staženou stejnou verzi i předtím, ale pak jsem si stáhl i verzi z odkazu viz níže.

Fíla píše:Na smsky posílané přes internet je asi nejlepší Oskárek (v prohlížeči telefonu zadat adresu: "mobilecity.cz/index.wml").

Bohužel se mi nepodařilo odeslat ani jednu SMS. Vyplnil jsem údaje pro Vodafone park i pro T-mobile. Pokaždé to skončilo u hlášky:

Výsledek:
Nastavte prosím platné číslo odesílatele.

A to i když jsem dal předvolbu 00420. Když jsem dal jiné číslo (tj. delší nebo kratší 9 čísel), tak tam byla tato hláška:

Výsledek:
Zadali jste neplatné číslo příjemce.

Jinak to měření rychlosti v tomto telefonu oželím. ;-)
Robius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiFu 23. 1. 2015 07:28

Zdravím přítomné, měl bych jednu prosbu. Dostal jsem tento tel. jako firemní a pořád mi svítí v horní liště E. Poradí někdo jak to vypnout? Nemůžu to v nastavení najít. Děkuji
Galaxy S7
GiFu
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 26. 1. 2015 15:09

Díky moc. Už je to pryč :tleskani
Galaxy S7
GiFu
Junior

Odeslat příspěvekod Panoperator 3. 2. 2015 09:29

Dobrý den, Zvuk spouště fotoaparátu je možné zapnout v případě že máte nastavenou hlasitost alespoň na jednu čárku - poté se možnost zapnout zvuk spouště povolí. Jinak řečeno, je jedno jaký profil ale nesmí být zvuky ztlumené na minimum.

S5610 zvuk spouště fotoaparátu
Panoperator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caco 4. 2. 2015 22:10

jaro2 píše:Zdravím. MikroUSB konektor se mi chytá třeba až na 7. pokus a to na obou používaných kabelech. Co s tím mohu dělat ? - mám ještě asi měsíc záruku. Díky. :-)

Ahoj. Už si sa raz na problém s USB konektorom pýtal tu. Nemáš opäť špinu v šachte USB? Mne sa to stalo už viackrát. Práve dnes som čistil šachtu, nakoľko sa mi mobil posledné dva dni sám od seba sporadicky vypínal a zapínal. Našiel som v šachte malú železnú pilinu (pracujem v strojárenstve). Problém je ale u mňa. Po nabíjaní, alebo po odpojení od počítača, som veľakrát zabudol uzatvoriť šachtu a problém je na svete.
caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod jaro2 5. 2. 2015 05:02

caco: Tehdy tam něco málo bylo, ale nic kovového a pak to šlo. Teď je ale šachta úplně čistá. Reklamaci (Mobilpohotovost Hradec Králové - nevím, jestli byl v Britexu) mi neuznali, dali mi k tomu fotku, která mi nic neříká. Na 3 místech zakroužkovali "cizí látka" - 1.vypadá jak odfláknuté pájení (je to jako cákanec v barvé plošňáku - zelené přelakovaný), 2. jak osvícené bleskem a na 3. nevidím nic protože tam je stín. Nepříjemná pracovnice mi řekla, že se to může stát i při takovémto počasí - nepršelo, ale nebylo sucho. Štve mě to, protože mobil nebyl nikdy ani na dešti nebo v koupelné, to bych asi podle nich musel měřit vlhkost vzduchu a nosit ho v herneticky uzavřeném pouzdře. Já osobně jim vůbec nevěřím, ale nevím kde to můžu nechat rychle prověřit.

EDIT: Čili mi zbývá po záruce ho dát opravit za svoje nebo existuje ještě nějaké řešení v záruce? Díky za případné nápady. :-)
Naposledy upravil Fíla dne 9. 2. 2015 06:32, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
jaro2
Junior

Odeslat příspěvekod Bummer 5. 2. 2015 11:51

Úplně klasický přístup. :(
Bummer
Junior

Odeslat příspěvekod Vehudis 8. 2. 2015 16:30

Dobrý den, nainstaloval jsem do S5610 přesně podle návodu upravený firmware a vše nastavil, ale jediné, na co nemohu přijít je, jak psát SMSky s diakritikou; vyzkoušel jsem všechny možné kombinace kláves. Můžete mi prosím poradit?
Vehudis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caco 8. 2. 2015 19:32

Vehudis: Diakritiku v SMS vysvetloval "Fíla Bummerovi" tu.
caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod Vehudis 8. 2. 2015 21:19

Díky za odpověď. Jak jsem již psal, nainstaloval jsem upravený FW, nastavil jak Unicode tak Češtinu a pročetl fórum, ale pořád mi nejde psát písmena s diakritikou. Nevíte jak s tím, co zkusit?
Vehudis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfa000 10. 2. 2015 10:30

Tak neviem. Vykaslite sa na utorizovane servisy. Najdite si slusnu dielnicku kde opravuju chalani ktory maju o tuto mobilnu techniku zaujem a nie ti sprety autorizovany pseudoservisaci. Ja som uz menil na smartfone usb konektor a stalo par eur. Pokial nemas vyslovene rozstiepenu zakladnu dosku, tak ti musia vymenit len konektor za par supov...
Alfa000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Štejnar 11. 2. 2015 12:31

Je možné aktualizovat datum a čas po připojení telefonu k PC.At už přes KIES nebo jiný SW?Zatím sem nic nenašel.
Petr Štejnar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vehudis 15. 2. 2015 18:01

To: Fíla - Díky za radu. Už to funguje. Měl bych ještě jeden dotaz:
chtěl bych vypnout signalizaci dostupnosti GPRS/Edge, ale když zadám ten kód*, objeví se mi na display: Heslo telefonu [8 číslic] Zadejte nové heslo; to mám vytvořit nějaké nové nebo tam zadat jakési stávající?
*Zvláštní je, že když zadávám ten kód, tak se mi místo číslic druhého čtyřčíslí objeví čtyři pomlčky; to je normální?
Vehudis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod David Gelner 14. 3. 2015 13:52

Hezký den, mohu se prosím zeptat, jak je na tom S5610 s rychlostí? Případně jestli upravený FW rychlost ovlivní? Před několika lety jsem S5610 krátce používal, ale co si pamatuji, na rychlost jsem si nestěžoval. Nyní jsem se vrátil k tomuto modelu. Kupoval jsem nový a hned do něj nahrál upravený FW. Nyní mi rychlost přijde až příliš malá. Možná jsem se mezitím jen rozmazlil a zvykl si na rychlejší, ale nevím. Třeba při hledání kontaktu, když naťukám několik znaků pro volbu kontaktu, tak to chvíli trvá, než se volba projeví. Dále při zobrazení sms, pokud se jedná o delží zprávu a né jen o několik slov, tak i několik vteřin zobrazuje hlášení o nahrávání, než se zpráva zobrazí. Jsem zvyklý z jiných telefonů, že se i delší zpráva zobrazí okamžitě, hlavně vyhledávání kontaktu je rychlé s okamžitou reakcí. Je S5610 skutečně tak pomalý a nebo je u mě nějaký problém? Děkuji.
David Gelner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod David Gelner 14. 3. 2015 17:04

Fíla: děkuji za informace. Zkusil jsem kartu vyjmout a telefon se nepatrně zrychlil, ale opravdu jen nepatrně. Tak musím se smířit s tím, že je pomalý, protože mi nenapadá jiná vhodná alternativa ;-)
Jinak telefon jsem kupoval v alze.
David Gelner
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor