Samsung S5610 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod caco 5. 1. 2017 18:50

Ahoj maniaci.
Prajem všetkým šťastný a úspešný Nový rok.
Po dlhšej dobe som sa sem prišiel pozrieť a s úžasom zisťujem, že sa tu udiali divné veci. Náš priateľ Fíla(ak ho tak môžem nazývať), sa nám s fóra vytratil a nie je po ňom ani stopy. Všetky jeho príspevky sú vymazané a to nie len z tejo témy, ale zo všetkých. Pomáhal som mu pri úprave FW na 5610nu a nechápem prečo vymazal všetky svoje rady, veď ešte zopár užívateľov 5610ny určite bude, ktorí by si radi prezreli tému a pohľadali odpoveď na svoj problém. Ale bolo to jeho rozhodnutie, tak ho treba rešpektovať.
Tak ešte raz všetkým veľa úspechov aj Fílovi.
caco
caco
Junior

Odeslat příspěvekod texi 22. 1. 2017 19:33

....taky my tu chybí......
texi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kilgore1 24. 1. 2017 19:41

zdravím. chci se zeptat-při nahrání hudby do pamětové karty mi tato lze přehrávat jen po jedné písničce-přes složky.a ještě nevím jak ovládat přiblížení fotografie? dík za rady
kilgore1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F_17 28. 4. 2017 12:38

Zdravím,

pokud by byl ještě zájem o upravený FW pro S5610, napište mi přes zeměkouli. ;-) Zde již nepůsobím.

Veškeré materiály a soubory k někdejšímu projektu stále mám, takže v případě většího zájmu můžeme obnovit "fanklub" alternativního FW. :-)

Věřím, že všem mezitím neodešla S5610 do křemíkového nebe. :-D

Hezký den přeje
F.
F_17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzatrx 28. 4. 2017 14:52

Výrobně a prodejně už dávno... Jestli v současné době ještě někomu funguje, stává se z ní pomalu kuriozita.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 10. 2017 13:19

Je mozne jeste od nekoho ziskat ten upraveny firmware? Docela rad bych zakoupil starsi kus a vyzkousel si ho.
Noxik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod espreso 11. 11. 2017 15:06

Dobrý den, mám tento telefon už skoro 4 roky a přežil i vodu. Stále funguje parádně :-) Firmware jsem zde již nenašel...Zvažuju autorizovaný servis. Díky za tip jak rozsvítit diodu. Uvažuji i o koupi S5611
espreso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaro2 5. 12. 2017 17:49

Zdravím, já ještě S5610 mám, funguje, jen baterie začíná zlobit. Lituju, že jsem si S5610 nekoupil 1 náhradní, nový už nemohu delší dobu nikde sehnat (na rozdíl od některých ještě výrobně starších Nokií). Mám taky patchovaný český firmware a je to super, kromě rychlosti je lepší než jeho nástupce S5611. Nemám však úplně poslední verzi FW, neboť jsem tehdy čekal na další měsíc a mezitím už vše z webu zmizelo. Osobně bych pokračování v úpravách uvítal, nevím, zda by se ještě někdo našel.
jaro2
Junior

Odeslat příspěvekod texi 16. 1. 2018 19:35

Pro espreso - rozsvícení diody je popsáno na stránce 2 ,přeposlední příspěvek.
texi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod logik66 29. 5. 2020 07:48

Dobry den vsem. Mam prosbicku. Nemate nekdo nektery z poslednich wirmware pro S5610 od Fildu i s navodem. Predem dekuji. Pekny den.
logik66
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků