Samsung SM-G903F Galaxy S5 Neo - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kammik1 15. 9. 2016 14:06

Tak už to jede pomohlo naformátování karty dík :)
kammik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 16. 9. 2016 05:57

Po upgradu na Android 6 mi skoro vše běží tak, jak má. Našel jsem jen tyto nepříjemné chyby:

1) Emailový klient od Samsungu u pop3 účtů nesmaže emaily na telefonu po smazání emailů na serveru. Ve verzi 5 bez problémů.

2) Emailový klient od Samsungu bez ohledu na nastavení občas nestáhne přílohy. Je nutné čekat, než se uráčí po nespecifikované době stáhnout celý email.

Oba problémy jsem vyřešil přechodem na aplikaci Gmail. Ta nemá ani s pop3 účty žádné problémy.
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod Maxinko 29. 9. 2016 19:51

Zdravim.Uz par dni sa snazim zistit ci sa da s5 NEO nabijat bezdrotovo.Nemate s tym uz niekto nejake skusenosti ci to teda ide alebo nie?Nikde sa mi nedari zohnat nabijaci modul priamo na S5 NEO.
Maxinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NorbertG 29. 9. 2016 21:28

Zdravím,
už mám tento skvělý telefon asi měsíc a hledal jsem nabíječku baterií. Našel jsem jednu co by mi vyhovovala, ale píší tam, že funguje pro Galaxy S5. Jedná se o toto:
http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/accessories/battery/EB-KG900BWEGWW

Obrázek

Už se nějakou dobu snažím dopídit, jestli funguje i s baterií Galaxy S5 Neo. Ta nabíječka stojí asi 750, tak se mi příliš nechce si ji objednávat naslepo. Má někdo zkušenost nebo může jednoznačně potrvrdit, zda ano funguje, či ne nefunguje? Díky!
NorbertG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirda86 30. 9. 2016 21:18

Baterie je úplně stejna
mirda86
Junior

Odeslat příspěvekod Maxinko 5. 10. 2016 19:49

Maxinko píše:Zdravim.Uz par dni sa snazim zistit ci sa da s5 NEO nabijat bezdrotovo.Nemate s tym uz niekto nejake skusenosti ci to teda ide alebo nie?Nikde sa mi nedari zohnat nabijaci modul priamo na S5 NEO.



Takže som sa obrátil na technickú podporu SAMSUNG s otázkou ohľadom bezdrotového nabíjania a dostal som takúto odpoveď :

"Dobrý den,

děkuji Vám, že jste se obrátil na zákaznickou linku společnosti Samsung.

Tento telefon nepodporuje bezdrátové nabíjení ani v kombinaci s náhradním krytem."

Takže velké sklamanie a smola. :grr: :grr: :grr:
Maxinko
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Maxinko 14. 12. 2016 19:33

Takže po dlhsej odmlke sa znova hlásim k slovu.
Keďže S5 NEO nepodporuje bezdrotové nabíjanie a chcete ho mať za každú cenu prakticky v hocijakom telefóne s USB nabijaním je tu alternatívna možnosť bezdrotového nabíjania za cenu permanentne obsadeného USB.Ak niekto USB nepoužíva veľmi často (ako napríklad ja)existuje takýto univerzálny nabíjací modul a nabíjačka a keď USB potrebujem proste ho vytiahnem.(neodporúčam to robiť veľmi často) je to pomerne dosť nepohodlné.

20161027_182001.jpg


20161027_203445.jpg


Modul by sa mal zmestiť podla výrobcu aj pod originál krit no tam sa mi ho proste nepodarilo narvať i keď má len 1mm.

20161027_182816.jpg


Ja ho mám pod gumovým krytom takže bez problémov.

20161027_184428.jpg


Nieje to originálne riešenie no ako alternatíva ak nie je iná možnosť (predať mobil a kúpiť telefón s touto podporou) to postačuje.(mne osobne)

P.S. a mimochodom stojí to len zlomok z ceny originálnej nabíjačky SAMSUNG.

20161027_184517.jpg


Asi po mesiaci používania možem tento sposob nabíjania hodnotiť len pozitívne.Večer položím telefón na nabíjačku a ráno mám telefón vždy plne nabity.Nabíjam ja,manželka ba aj dcéra bezdrotovo.(ja mám S5 NEO,žena má J3 a dcéra má Trend+ ani jeden z týchto telefónov nemá vstavané WIRELESS CHARGING) ;-)
Maxinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 15. 12. 2016 15:09

Z nouze se to dá jinak to je děs
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klookan 13. 3. 2017 23:40

Ahoj. Nemáte někdo v Brně, či okolí, možnost vyzkoušet displej? Koupil jsem na Aukru údajně novej, ale vypadal trošku pocuchanej a ... ...samozřejmě nejede. Teď nevím, jestli je ta vada opravdu displejem, nebo je po smrti telefon.
klookan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 9. 5. 2017 06:38

Update
Přílohy
Screenshot_20170509-073559.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod jartoo 1. 1. 2018 17:08

Ahoj všem, máte nekdo přehled, případně ověřený zdroj, jakou poslední verzi androidu lze do S5 neo dostat? Může být custom ROM, dávno tel po záruce, ale něco co funguje.. Díky za tipy.

PS: nougat jsem četl že Dostála canadska verze 903w, jde to napasovat nějak i do evropského telefonu? Jazyk mobilu Eng není problém...
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 13. 1. 2018 08:18

Tezko, maji i jiny HW
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 30. 6. 2019 12:29

Vím že to tu asi nepatří. Ale nevím si rady,prodal jsem Samsumg S5 neo a kupujícímu jsem dal tovární nastavení a při instalaci systému se kupující nemůže přihlásit na svůj gmail účet,chce to jenom můj.Dá se to nějak vyřešit? Třeba kdyby přehrál firmware?
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod krysta 30. 6. 2019 13:54

Možná odstranit z tvého Google účtu online?
krysta
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků