Samsung Galaxy Note 4 - zjištění původu telefonu při koupi

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sol42 8. 8. 2015 10:12

Mám nabídku koupě Galaxy Note IV. Telefon je do dovežen z Ruska a není k němu záruka a krabice. Imei telefonu je znám. Je zde nějaká možnost ověřit původ telefonu? U Apple produktů známe vyhledání podle Imei zařízení a lze pak zobrazit jeho historii a původ. Funguje něco takového i u Samsungu? Nebo jsou zde jiné cesty?

Děkuji
Naposledy upravil Fíla dne 8. 8. 2015 12:49, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Sol42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 11:22

V autorizovaném servisu podle IMEI?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sol42 8. 8. 2015 12:19

Ano, to by šlo. Jenže já telefon nemám v ruce - nechci ho kupovat dokud není zjištěn jeho původ. Člověk který ho nabízí je z druhé strany republiky. Myslíte, že mi budou v autorizovaném servisu oprávněni říct původ přístroje pokudže budu mít pouze Imei?
Naposledy upravil Fíla dne 8. 8. 2015 12:48, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Sol42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 15:20

Zkusit to můžeš, nebo se poptej na info Samsungu.. Kolik bys ušetřil oproti EU distribuci z Max-shopu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sol42 8. 8. 2015 20:43

Zhruba 5 300,-

Tak já to tedy zkusím :-D
Sol42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 8. 8. 2015 21:00

Hm asi to nebude úplně košer když je takový rozdíl v ceně
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2015 21:15

Já bych do toho nešel, může to být čínská kopie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 8. 8. 2015 21:17

Nebo skrytá vada.
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 8. 2015 09:11

kupovat note z druhe ruky aniz bys ho videl kdyz je republika zaplavena fake s5, s4 a s6 v nichz sem videl napriklad mtk6572,512 Ram je fakt silenost. btw posledni co sem mel v ruce mel dva vystupy jednoho textaku kterej ti ukazuje co je to za foun, ten jeden ukazoval vse vcetne sestaveni co ma s6, ten druhej, po vjeti do configu, etc atd uz ukazoval realitu. obzvlaste humorny byl rozpor mezi tim co ukazoval navenek u ROM, ono 4 giga zadna hitparada :-) , procak a pameti o tom sem mluvil. Kdyz celnici nesesrotujou kontejner s takovym fake pocitej - nakupka cca 50 dolaru za kus. Prodej - hejhula 7500 za kus a vice.7
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 11. 8. 2015 09:54

Co furt resite, lidi se proste nepouci, ale tak bude mit aspon krasne tezitko. Sismarjaaa, se budu rok-dva kazdy den klepat aby to nekleklo, kvuli peti tisicum.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 8. 2015 10:03

Dva roky používání tenhle bazmek nevydrží, spíš ani ten rok.. :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 8. 2015 11:00

osobne si myslim ze clovek kterej je ochiten si koupit note a evidentne netusi co je wacom, jinak by o koupi z druhe ruky neuvazoval vyhazuje penize z okna za cokoliv co stoji vic nez 4500 a je vykonove a vybavou nad dejme tomu umi ultra, vodafon smart 6 a podobny stroje :-) tady nejde o to jak dlouho to vydrzi, de o to ze note ma par unikatnich vlastnostivazany k HW, jestli ale jde o to aby telefonujici pixslicka mela dany design, logologo a nezalezi na strevech lze usetrit dalsich 5000 a objednat mtk v designu note z ciny primo. i ta krabice , baleni je totozna, podnikavci k nemu davaji i zarucak od t mobilu velmi pekne zfalsovanej.. jak zjistis na dalku ze ma wacom digitizer funkcni je mi obrovskou zahadou
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 8. 2015 12:05

Vykašli se na tu koupi.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků