Samsung S5611 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 7. 12. 2016 22:32

Není to jediný telefon s javou. Java jde i na Nokia 222 a měla by jít na Nokia 216 a 230.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hydrawerk 8. 12. 2016 21:43

Java jde i na Nokia 222

Opravdu??
No byl bych moc rád, kdyby to byla pravda. Mohl by to nějaký majitel vyzkoušet?
Tady píšou, že tam java není.
http://www.gsmarena.com/nokia_222-7516.php
Hydrawerk
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2016 22:24

Na Nokia 222 mám vyzkoušené některé staré java hry. Některé zatím nejdou, ale to může být tím, že nejsou na Nokii. Není to žádná rychlost, ale jde to. Někdy na začátku nějaká chybička, že se něco potvrzuje na dvakrát (po první to nebere, ale jde to)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mufallo 26. 1. 2017 19:32

Jsem novou (dočasnou) majitelkou, jsa zvyklá na výkonné smartphony, zatím mě ne vždy potěšuje. Měla bych pár dotazů na zkušené uživatele.

Každý den letí baterka aspoň 1x ven, protože při snaze intenzivně využívat nabízené funkce telefon zamrzne (java app, email klient) - naskočí zelenkavá obrazovka s chybovým hlášením..

nastavení E-mailu (pod ikonou E-mail)
Gmail - povoleno na webu vše co má být, ale hlásí Chyba serveru, nedaří se mi ho vůbec přidat, ani z přednastaveného, ani ručně jako Další účet.. Funguje vám? jak máte zadaná nastavení?
Seznam - email přijímá, ale neodesílá, zkouším různě nastavit, bezúspěšně.
internet v Opera mini jede v pořádku.
mufallo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 1. 2017 19:37

Nepomůže obnovení továrního nastavení?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mufallo 26. 1. 2017 20:02

Taky nerozjedu ani jediný z IM klientů (facebook messenger, gtalk, yahoo messenger)
Tovární nastavení můžu zkusit, dokud v telefonu nic nemám, ale přístroj je den starej úplně novej.. tak nevím.

-- 26. 1. 2017 21:40 --

Tovární nastavení asi nepomohlo. Při snaze připojit ten gmail ani v pozadí nesvítí ikona internetového připojení, jen na konci, když to vyhodí chybu, krátce blikne E v modrém čtverečku - asi jako že nejede..
Google+ se v Opeře mini ani nenačte - your browser is not supported... Samsung apps taky nic..
prostě nic, asi podpora skončila, patřičné servery odstaveny?
Aspoň ten Gmail jestli vám někomu funguje? Si to budu muset přeposílat na Seznam, aby mi to na telefonu zvonilo. Jak blbec..
mufallo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků