Samsung S5611 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Germy1 22. 6. 2014 09:24

Mám ten samý problém u S5611. Přeinstalace Samsung Kies je na nic a problém neřeší. Vyzkoušeno. Zákaznická podpora Samsungu nereaguje. Mám i S5610 a tam tento problém nemám. S5611 byl krokem zpět a lituju vyhozených peněz.
Germy1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koumack 3. 8. 2014 09:00

Zdravím lidi,
mám dotaz na změnu jazyka telefonu. Jelikož bydlím ve francii, budu ho muset kupovat tady na francouzském netu a bojím se toho, že tam nebude možnost změnit jazyk na češtinu. Nebo je ve standardním výběru už i čeština? Pokud né, jak to vyřešit aby tam byla?

Díky moc za případné odpovědi a nápady!
Koumák
Koumack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 3. 8. 2014 10:01

Myslím že tam určitě bude Ostatne kdekoliv si můžeš podivat jestli tam je
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Koumack 4. 8. 2014 12:41

Fíla: Díky moc za odpověď. Byla to pro mě celkem zásadní informace. Vidím, že to bude muset počkat, až se zase zastavím do ČR. Do té doby možná vyjde i další model :-)

Hezký den všem!
Koumák
Koumack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vajico 28. 9. 2014 11:04

Samsung S5611 je lepší nielen hardwerom, ale aj softwerom a to hlavne v tom, že v tej 11tke sa dá dať na každého charakteristické zvonenie, čo sa dá aj u S5610 ale veľmi problematicky.
Vajico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 31. 3. 2015 12:23

jak se projevuje to 1MB omezení na velikost emailu u S5611? To nepůjde stáhnout přílohu? Příjme se vůbec ten email? Půjde vidět aspoň text?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hugo 27 2. 4. 2015 19:19

-mám prosbu,neviete niekto heslo telefonu,na tento mobil,ked chcem vymazať počítadlo sprav,alebo časy hovorov,pýta si to 8-miestne heslo,no nemôžem ho nájsť.
hugo 27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 4. 2015 21:59

To je to s tou 5611 tak hrozné? Má zas větší výkon. Ale to omezení u mailu fakt nechápu :-/ U 5610 mi vadí to omezení velikosti javy a malá paměť. Nechápu soudruhy že Samsungu
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hugo 27 2. 4. 2015 22:31

skúšal som 8 nul,no nefunguje to a mobil je nový,mám ho asi týždeň,ešte som nič na ňom nemenil
hugo 27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osky1 3. 4. 2015 09:44

stačí použít jen 4 x 0
osky1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 3. 4. 2015 16:29

To si jako musí uživatel sám přehazovat písničky? To kdo vymyslel takovou blbost?

Jinak k těm mailum mi Samsung odpověděl, že jde o velikost zprávy bez příloh. Přílohy se stejně nestahují. Namlsaný Nokia E řadou je to pro mě jak kdyby se klasiky propadly 10 let zpět. Svitilna chybět nebude, nepoužívám ji ani u svého HTC. U 5610 je pěkná ta možnost minimalizace app, ale kolik jich to tak utáhne to je věc druhá. Umí 5611 přijímat zprávy IM na pozadí?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nechic 7. 4. 2015 09:02

Tak to je sice příjemné, ale není to až tak velká výhra. Nelze být třeba na Gtalku a FB najednou. Mě právě zajímá jestli bude IM přijímat zprávy i když nebude zapnutý, IM to uměly ještě dávno před tím než byla velká trojka OS na trhu.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavelHK 12. 4. 2015 18:57

prosím o radu k S5611. na SD kartu do složky Zvuky -> Hudba jsem nahrál hromadu CD (ve složkách i jako samostatné mp3 soubory), ale v přehrávači (volba Hudba) se mi nic nezobrazuje, resp. zobrazují se mi tam 2 alba z té hromady a v nich jedna, resp. 5 písniček. Jak dostanu alba nebo písničky do přehrávače? Zkoušel sem to tam nahrávat přímým kopírováním z PC i kopírováním přes Sams.Kies (ukrutně pomalé) ale žádná změna. Přehrávat to jde jen výběrem z Moje soubory -> Pam.karta -> Zvuky -> Hudba -> ruční výběr alba... Taky mi to nepřehrává wma soubory. Opravdu to wma neumí? díky
pavelHK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 4. 2015 19:01

Všade píšó, že wma umí
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polasekD 1. 6. 2015 09:52

Zdravým. chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak u Samsungu S5611 zapnout svítilnu? Případně jak? Děkuji..
polasekD
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků