Samsung S5611 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Reku 14. 1. 2014 06:18

Tak ta dual sim by byla velmi zajímavá :-)
Kvůli foťáku ....
:-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod szantus 31. 1. 2014 18:03

Od dnešního dne ( 31.1.2014 ) je již opravdu dostupný v běžné prodejní síti ( distribuce Agora, Setos, ... ) cena +/- stejná jako u S5610.

Aktualizace, 5. února:
Aku, zadní kryt, nabíječ - shodný s S5610, telefon má rychlejší reakce, pamět na 1000 kontaktů i SMS ( S5610 1000/300 ) ale bohužel menu krok zpět - je to ala dotykovka s více obrazovkama do boku a nemá nikde možnost svítilny - na hlavní obrazovce nelze vypnout různé zkratky ( aktivní menu ), tím pádem nelze kurzoru přiřadit žádné zkratky. Dle mého mého názoru je S5610 s běžným menu lepší ( i kvůli LED světlu ).
Naposledy upravil Fíla dne 9. 2. 2014 12:26, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny
TomTom ONE (V.4), TomTom Go 610 a Garmin eTrex 30 se stále aktuálními podklady . . .
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 6. 2. 2014 15:45

Fíla:
1.verze firmware - S5611XXNA4 / S5611OXDNA3
2.jsou celkem 3 výchozí obrazovky, dají se přiřadit i zkratky ( max. 8 zkratek na 1 obrazovce ) - LED svítilnu neobsahuje
3.Přes Bluetooth jsem poslal Eng/CZ slovník od UTiSoft, který má 1.9 MB a normálně nainstaloval i spustil.
4.V m.t. je přímo v menu ikonka Opera mini, bohužel na zkušební SIM nemám internet, tak mě to nepustí zjistit verzi
5. U pořízené fotografie jsem dal přejmenovat a zde lze vložit 84 znaků a i je zobrazil, u ostatních typů souborů nezkoušeno
Jinak m.t. má již samostatnou ikonku v menu pro Bluetooth, volná sdílená paměť 165,8 MB, v menu Nastaveni / Telefon / Vlastní klíč - se dá nadefinovat přiřazená funkce pravé horní příkazové klávese pod LCD ( pokud tam nechám 1 funkci, tak se zobrazuje přímo na LCD - např. Kontakty - jako u S5610, pokud tam dám více než 1 zkratku, tak se tam zobrazí Zkratky ) - je to podobná fce. jako u m.t. Nokia / Jdi na.
TomTom ONE (V.4), TomTom Go 610 a Garmin eTrex 30 se stále aktuálními podklady . . .
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod Falkoo 7. 2. 2014 17:15

zdravim dnes jsem si koupil S5611 nebot desitka odesla
asi budu vypadat jak lama zas :-) ale jak se da nastavit ten joistik ? priklad u stare 10 sem zmackl dolu a mel jsem kontakty atd u 11 sem na to neprisel prosim o radu diky
Falkoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The waiter 10. 2. 2014 21:17

Chcem sa opýtať či je pri telefóne S5611 poriešená JAVA. Pri slovníku KODI (u S5610) si aplikácia nezapamätá veľkosť písma. Ja ho potrebujem väčšie, avšak po vypnutí a zapnutí je to opäť v pôvodnom nastavení...
Naposledy upravil Fíla dne 10. 2. 2014 23:03, celkově upraveno 2
Důvod: doplněn model stávajícího telefonu + přesunuto do vhodnější diskuze
The waiter
Junior

Odeslat příspěvekod arletta2 13. 2. 2014 22:15

Fíla: Nevíš, prosím Tě, jak to je u té s5611? Taky má omezenou paměť na určitý počet sms jako S5610, nebo je tam sdílená paměť?
Naposledy upravil Fíla dne 15. 2. 2014 02:38, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvek upraven a přesunut z diskuze o Samsungu S5610
arletta2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arletta2 14. 2. 2014 22:07

Díky, díky :-) Trochu mě zmátl Eurotel, který na svých stránkách furt u s5611 uvádí 300 sms. A poslední otázka - když si zálohuju smsky na paměťovku, dají se pak nějak dostat do počítače, je na to nějak program?

EDIT: ...teda O2 :-)
arletta2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Falkoo 21. 2. 2014 16:21

je tam opera prohlizec chtel jsem se kouknout na online kameru a nejak se me to nevede nevite jak na to v tomto tel nebo nelze ? :-]

dekuji uctive za info
Falkoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 28. 3. 2014 22:45

Fila, prosim ako su tieto telefony v porovnani vydrze - 5611 ma lepsi procesor ktory zozere viac energie, alebo ... ? Da sa hlavna obrazovka v nastaveniach vycistit od ikoniek facebook atd ?Dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lzap 29. 3. 2014 11:49

Dobrý jednoduchý mobil, ale pozor. Ačkoli se to nezdá, jeho ovládání je podstatně jiné než S5610 - horší, podle mého názoru.

Mobil S5610 jsem si oblíbil pro možnost vypnutí všech "widgetů" na ploše, takže se ovládání dá zjednodušit až na "hloupou" "Nokiu". Toto již s S5611 NELZE, je k dispozici jakýsi "pseudochytrý" režim se třemi "plochami", který nejde vypnout. Směrové šipky nelze nastavit na vlastní akce (třeba Nová SMS), dokonce ani prostřední tlačítko není dostupné. Toto je krok zpět a totálně ničí hlavní výhody tohoto mobilu.

Ale co je hlavní - již nelze vyhledávat v seznamu zrychlenou volbou číslicemi (např. 2465 + "Hledat" pro vyhledání kontaktu "AHOJ"). Toto již zkrátka není možné, protože prostřední tlačítko není funkční (používá se pro potvrzení na hlavní obrazovce).

Celkově mám rozporuplné dojmy. Pokud ještě můžete koupit S5610 a chcete jednoduchý a pohotový mobil, udělejte to. Brzy se ovšem "desítka" vyprodá, a pak už asi nebudu považovat tuto řadu za nejlepší "hloupý" mobil. Bohužel.

Ví někdo jestli je nějaký způsob, jak tu chytrou obrazovku vypnout? Nešlo by třeba telefon flashnout firmwarem z S5610?
lzap
Junior

Odeslat příspěvekod 0803 30. 3. 2014 19:01

Ja som z tych, ktory neprechadza z 10 na 11, ale idem rovno do 11-tky takze zhorsenia oproti 5610 az tak nepocitim. Skusim novsi typ niezeby bol lepsi, ale predsalen novsi a rychlejsi a 5610-ky uz nejaky rok lezia na skladoch, co im k funkcnosti neprida. V neposlednom rade v obchode kde budem kupovat stoji 5611 o cca 15 ecok menej ako 5610 !
Potrebujem obycajny telefon s mp3 prehravacom, nove nokie su bez eqalizera, ine znacky uz asi pouzitelne hlupe telefony ani nevyrabaju. Ake skusenosti mate s nastavenim a pocuvanim hudby cez sluchatka ? Dakujem.

EDIT: Daju sa prosim zmenit v nastaveniach ikony na zoznam funkcii ako je to v nokiach alebo su v telefone napevno nastavene ikony bez moznosti upravy a zmeny ? Dakujem.
Naposledy upravil Fíla dne 2. 4. 2014 08:58, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 2. 4. 2014 09:49

s tym novym a starym som myslel skor to, ze ak bol vyrobeny v roku 2011 a odvtedy lezi na sklade moze byt problem s unavou materialu a pripadne s vydrzou baterie.

a s tymi ikonami mam v Nokii moznost vo VZHLAD HLAVNEHO MENU vybrat zobrazenie funkcii ako SMS, MEDIA, HISTORIA HOVOROV atd. bud ako ikony / 12 ikon na obrazovke / alebo ZOZNAM, kde su funkice zoradene pod sebou na celom riadku a prechadza sa po nich rolovanim nadol a nahor. Takto to aj pouzivam a som na to zvyknuty.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 2. 4. 2014 10:03

Tak snad časem dají i do 5611 lepší firmware, ve kterém opraví chyby - klávesové zkratky, dioda svítí na tlačítko a podobně....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 0803 2. 4. 2014 12:09

a da sa na tych dvoch novych obrazovkach 5611, ak to ma byt zlepsenie, nastavit len po jednej otvorenej aplikacii ? Napr. na jednej otvoreny kalendar a na druhej kalkulacka ? Alebo mozu byt tieto dve obrazovky uplne prazdne bez wigetov ? Potom by nikomu neprekazali - skratka by sa na ne nechodilo. Dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 3. 4. 2014 11:04

takze ked to zhrniem: pre niekoho ako ja kto prechadza z nokie na samsung je uplne jedno, ci ma 5611 alebo 5610, aj tak si budem musiet postupne zvykat na nove ovladanie. vsetky vylepsenia a zhorsenia su len detaily ktore nie su pri vybere dolezite. ci ma pamat na 100 alebo milion SMS alebo ci zvlada nejake javy nieje pre zaujemcov o podobny mobil dolezite. ked chce niekto nadupany telefon kupi si skor smartphone. ja osobne pojdem do 5611, lebo ma o kusok sviznejsie reakcie a je lacnejsi.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 3. 4. 2014 12:59

Tenhle foun má na rozdíl od těch za 1000 korun lepší foto....
Ale koho nezajímá java ani foto, pak má levnější volbu:
Nokia 206, Nokia 220, ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 0803 3. 4. 2014 13:58

ja okrem telefonovania potrebujem aj MP prehravac, SMS pouzivam zriedka a dobry fotak obcas tiez pomoze. Nokie na tlacitkovych prehravacoch, ani na lacnejsich ani na drahsich nepouzivaju equalizer, co mi pri vybere dost vadilo, niektore lacnejsie dokonca ani nemaju miesto na sd kartu - tak preto prave tento Samsung.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 11. 4. 2014 20:08

ako je to prosim s budikom ? docital som sa ze je len jednoduchy, bez moznosti nastavenia napr. 5 pracovnych dni budik zanuty, vikend vypnuty. ale zato je tam 10 moznych budikov. tie sa aspon daju priradit / budik 1 pondelok, budik 2 utorok atd. / ? alebo sa musi pri chcenom nebudeni cez vikend v piatok manualne vypnut a v pondelok manualne zapnut ? dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 15. 4. 2014 16:54

Dají se u tohoto modelu úplně vypnout widgety na uvodní obrazovce a tu nechat pouze jednu? Pak bych potřeboval nastavit cenu hovoru, je potřeba zadat 0,1 Kč, ale není možno vložit desetinou čárku....?
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 22. 4. 2014 16:35

Daji se u tohoto modelu prenest najednou vsechny fotografie pres Bluetooth? Tedy ne jen jedna.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod samuelza 23. 4. 2014 18:26

Dobry vecer, chcem sa informovat som zufaly. Kupil som S5611 v ciernej a 5 minut po kupe som ho dal reklamovat lebo klavesnica strasne vrzgala... vrzga vam klavesnica.. ak to tak ma byt tak to je fakt super 65€. poradte ako sa branit ak mi ju neuznaju
samuelza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom 3. 5. 2014 08:28

Ahoj,

uvažuji o koupi telefonu ale jsem teď nejistý zda koupit 5611 nebo 5610. Zajímalo by mě jak je to přesně s volbou zapnutí baterky (svítilny).
V diskuzi píšete že 5611 tuto volbu vůbec nemá - rozumím tomu správně, že tato funkcionalita nejde nijak využít? Např. ani spuštění z menu fotoaparátu, či podobně? Není na to alespoň nějaký trik, tzn např zapnutí foťáku v módu kde by led dioda svítila?
V případě 5610 z příspěvků chápu, že je přímo spustitelná volbou z menu.

Předem díky za případné opravení a vysvětlení.
kukom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 09:39

Řekl bych, že tazatel se ptal špatně. Na některých hloupých telefonech lze diodu pouštět pomocí videa (nikoli foťáku) - tak otázka měla být - jde přes video pustit diodu ? Nebo jsi Filo odpověděl souhrnně, a pod foťák zahrnul i video?
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 3. 5. 2014 09:53

Aha. Třeba na LG 360 se dala v režimu video pustit dioda samostatně .... Tak nic...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Seth0070 12. 5. 2014 22:39

Dobrý den,
mám tento telefon asi 14 dnů,ale ještě jsem nepřišel na to jak zprovoznil e-mail od seznamu který tam ani není(ač je myslím si nejpoužívanější) přednastaven. Gmail se chytil hned a seznamovský prostě stále háže stejnou hlášku že je špatná adresa nebo heslo!!! Neporadili mi ani přímo v Samsungu. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?
Díky za odpověd
Seth0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seth0070 13. 5. 2014 20:27

Když mě to na tohle nastavení nepustí! Skončím u těch prvních čtyřech bodů, pak kontrola pošty a pak ta hláška o špatném mejlu nebo heslu.
Naposledy upravil Fíla dne 23. 5. 2014 03:07, celkově upraveno 1
Důvod: nepiš s Caps-Lockem
Seth0070
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melolontha 22. 5. 2014 08:24

Fíla píše:Kapr73: Ze všech tří výchozích obrazovek, které se ale nedají eliminovat na jednu, lze odstranit všechny widgety.

Ráda bych ikony všech nepoužívaných aplikací přesunula na třetí obrazovku, aby se mi "nepletly pod prsty" při běžném používání telefonu, ale abych je měla rychle dostupné, kdybych na jejich využití změnila názor. Nedaří se mi na druhé obrazovce vytvořit prázdný prostor. Máte někdo tip, jak na to? Díky.
melolontha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prokom 2. 6. 2014 13:24

Zdravím,
chci se zeptat,na odemčeném displeji se nezobrazuje ikonka zmeškaného hovoru?Přitom ikonka nové sms se mi zobrazuje.Že mám zmeškaný hovor vidím jen na zamčeném displeji.

EDIT, 11. 6.
Forum na h*vno. Jednoduchá otázka,pro majitele telefonu co ho mají dýl i jednoduchá odpověď a nikdo nehne ani prstem.
Naposledy upravil Fíla dne 11. 6. 2014 17:42, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny; na fóru mluvíme slušně
prokom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0803 11. 6. 2014 22:12

Dost ludi na forach ma problem u 5610 so samovolnym vypinanim a stratou signalu tam kde signal je - mne 5611 zatial slape ale aj tak mam z toho dost strach - ake skusenosti mate vy ? Odstranil novy software tieto chyby ? Dakujem.
0803
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Říza 12. 6. 2014 14:50

Ahoj.
Mám takový problém. Když chci udělat aktualizaci firmware kterou mi nabízí obslužný program Kies dojde o odpojení s tím že se program zase pokouší připojit.V obsluze programu se dostanu do místa "Zahájit aktualizaci" na to kliknu a pak naskočí obrazovka "Probíhá připojování" a dole v liště toho programu je napsáno "Připojení k zařízení GT.S5611 bylo přerušeno" a dál prostě nic pořád dokola až k tomu místu Zahájit aktualizaci .Nevíte někdo co je špatně? Díky
Říza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Germy1 22. 6. 2014 09:24

Mám ten samý problém u S5611. Přeinstalace Samsung Kies je na nic a problém neřeší. Vyzkoušeno. Zákaznická podpora Samsungu nereaguje. Mám i S5610 a tam tento problém nemám. S5611 byl krokem zpět a lituju vyhozených peněz.
Germy1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koumack 3. 8. 2014 09:00

Zdravím lidi,
mám dotaz na změnu jazyka telefonu. Jelikož bydlím ve francii, budu ho muset kupovat tady na francouzském netu a bojím se toho, že tam nebude možnost změnit jazyk na češtinu. Nebo je ve standardním výběru už i čeština? Pokud né, jak to vyřešit aby tam byla?

Díky moc za případné odpovědi a nápady!
Koumák
Koumack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 3. 8. 2014 10:01

Myslím že tam určitě bude Ostatne kdekoliv si můžeš podivat jestli tam je
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Koumack 4. 8. 2014 12:41

Fíla: Díky moc za odpověď. Byla to pro mě celkem zásadní informace. Vidím, že to bude muset počkat, až se zase zastavím do ČR. Do té doby možná vyjde i další model :-)

Hezký den všem!
Koumák
Koumack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vajico 28. 9. 2014 11:04

Samsung S5611 je lepší nielen hardwerom, ale aj softwerom a to hlavne v tom, že v tej 11tke sa dá dať na každého charakteristické zvonenie, čo sa dá aj u S5610 ale veľmi problematicky.
Vajico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 31. 3. 2015 12:23

jak se projevuje to 1MB omezení na velikost emailu u S5611? To nepůjde stáhnout přílohu? Příjme se vůbec ten email? Půjde vidět aspoň text?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hugo 27 2. 4. 2015 19:19

-mám prosbu,neviete niekto heslo telefonu,na tento mobil,ked chcem vymazať počítadlo sprav,alebo časy hovorov,pýta si to 8-miestne heslo,no nemôžem ho nájsť.
hugo 27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 4. 2015 21:59

To je to s tou 5611 tak hrozné? Má zas větší výkon. Ale to omezení u mailu fakt nechápu :-/ U 5610 mi vadí to omezení velikosti javy a malá paměť. Nechápu soudruhy že Samsungu
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hugo 27 2. 4. 2015 22:31

skúšal som 8 nul,no nefunguje to a mobil je nový,mám ho asi týždeň,ešte som nič na ňom nemenil
hugo 27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osky1 3. 4. 2015 09:44

stačí použít jen 4 x 0
osky1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 3. 4. 2015 16:29

To si jako musí uživatel sám přehazovat písničky? To kdo vymyslel takovou blbost?

Jinak k těm mailum mi Samsung odpověděl, že jde o velikost zprávy bez příloh. Přílohy se stejně nestahují. Namlsaný Nokia E řadou je to pro mě jak kdyby se klasiky propadly 10 let zpět. Svitilna chybět nebude, nepoužívám ji ani u svého HTC. U 5610 je pěkná ta možnost minimalizace app, ale kolik jich to tak utáhne to je věc druhá. Umí 5611 přijímat zprávy IM na pozadí?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nechic 7. 4. 2015 09:02

Tak to je sice příjemné, ale není to až tak velká výhra. Nelze být třeba na Gtalku a FB najednou. Mě právě zajímá jestli bude IM přijímat zprávy i když nebude zapnutý, IM to uměly ještě dávno před tím než byla velká trojka OS na trhu.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavelHK 12. 4. 2015 18:57

prosím o radu k S5611. na SD kartu do složky Zvuky -> Hudba jsem nahrál hromadu CD (ve složkách i jako samostatné mp3 soubory), ale v přehrávači (volba Hudba) se mi nic nezobrazuje, resp. zobrazují se mi tam 2 alba z té hromady a v nich jedna, resp. 5 písniček. Jak dostanu alba nebo písničky do přehrávače? Zkoušel sem to tam nahrávat přímým kopírováním z PC i kopírováním přes Sams.Kies (ukrutně pomalé) ale žádná změna. Přehrávat to jde jen výběrem z Moje soubory -> Pam.karta -> Zvuky -> Hudba -> ruční výběr alba... Taky mi to nepřehrává wma soubory. Opravdu to wma neumí? díky
pavelHK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 4. 2015 19:01

Všade píšó, že wma umí
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polasekD 1. 6. 2015 09:52

Zdravým. chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak u Samsungu S5611 zapnout svítilnu? Případně jak? Děkuji..
polasekD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bossko 4. 6. 2015 20:58

Chlapci, nemate Link na najnovsi SK/CZ firmware? Pri update cez KIES telefon prestal reagovat a nasledne uz nesiel zapnut, iba taka modra obrazovka. Vsetky FW co som nasiel su bez CZ/SK jazyka. Tusim na *** bola taka fleska, ale ta webka uz akosi nefunguje ...
dakujem!
Naposledy upravil Fíla dne 4. 6. 2015 21:04, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn odkaz na již neexistující web
bossko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka-F 23. 6. 2015 07:43

Vážení, mám takový problém. Při skoro vybité baterii se ozve VELICE tichý zvuk jako upozornění. Slyšel jsem ho náhodou v naprostém tichu, jinak jsem si myslel že mobil podobnou signalizaci vůbec nemá. Potřeboval bych radu, jestli a jak se ten zvuk dá zesílit. Zatím jsem to marně na netu hledal.
Děkuji, Jirka
Jirka-F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan503 2. 7. 2015 17:25

U S5611 jde do kontaktů vložit fotka jen když se kontakt překopíruje do paměti telefonu, ale potom se v kontaktech zobrazuje kontakt jak ze SIM, tak zároveň i s paměti telefonu i s fotkou. Jak a kde nastavit, aby se kontakty zobrazovaly jen z paměti telefonu a nebyly tam 2x.
Předem děkuji za radu
milan503
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavol52 12. 7. 2015 09:39

Dobrý deň všetkým. Kúpil som manželke tento telefón, keďže sa jej rozsypala N6020. Nepáči sa jej (a má podľa mňa pravdu), že v menu je veľa ikon, ktoré nebude používať, keďže chce iba telefonovať a sms-kovať. V tomto fóre som sa dočítal, že sa nepoužívané ikony dajú odstrániť, ale nieje tu rada ako na to. Prosím niekoho MT zdatného o radu. Ďakujem.
pavol52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz921172 14. 10. 2015 11:58

Prosím někoho kdo má tento telefon k dispozici o informaci:
Telefon (nový, bez dat, po tvrdém resetu) je šíleně pomalý,
po odemčení se zobrazí hláška a cca. 3 sekundy nejde nic dělat.
Podobný stav téměř po každé akci.

Je to normální?

U tak hloupého telefonu bych nic podobného nečekal. Ve srovnání s Nokií C2 je toto "šnek".
Další problém jsem měl se zobrazením některých fotek, tak váhám s reklamací.
cz921172
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 14. 10. 2015 20:50

Ono zpomalení může dělat i poškozená paměťovka.
Moto G5+.
Sony NEX7, Panas GX80 a GX9
monikash
Junior

Odeslat příspěvekod cz921172 15. 10. 2015 08:13

žádná tam není
cz921172
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod szantus 15. 10. 2015 13:02

Zkusil bych ještě jinou / novou SIM - i ta může negativně ovlivnit rychlost telefonu.
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod cz921172 15. 10. 2015 20:44

naprosto shodný problém bez sim...
cz921172
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martineQ 6. 11. 2015 18:34

Ahoj,je mozne u tohototelefonu vyuzivat led u fotoaparatu jako svitilnu? Diky
martineQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 11. 2015 21:18

Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod robikbedrunka 19. 5. 2016 19:24

Zdravím, nevíte náhodou o nějakém upraveném firmwaru i pro tento model? :)
robikbedrunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monikash 19. 5. 2016 20:43

Podívej se do diskuze k 5610. Ale tuším, že se tam řešil fw jen na starší model.
monikash
Junior

Odeslat příspěvekod robikbedrunka 28. 5. 2016 17:06

Takže bohužel, není :/
robikbedrunka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hydrawerk 7. 12. 2016 19:36

Samsung S5611 je furt v prodeji, ale většinou za nemravných cca 3000 Kč. http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-s5611/#
Bohužel, je to asi jediný prodávaný mobil s javou a celkově s lepší výbavou.
Jedná se o model uvedený na trh již počátkem roku 2014.
Hydrawerk
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 7. 12. 2016 22:32

Není to jediný telefon s javou. Java jde i na Nokia 222 a měla by jít na Nokia 216 a 230.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hydrawerk 8. 12. 2016 21:43

Java jde i na Nokia 222

Opravdu??
No byl bych moc rád, kdyby to byla pravda. Mohl by to nějaký majitel vyzkoušet?
Tady píšou, že tam java není.
http://www.gsmarena.com/nokia_222-7516.php
Hydrawerk
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2016 22:24

Na Nokia 222 mám vyzkoušené některé staré java hry. Některé zatím nejdou, ale to může být tím, že nejsou na Nokii. Není to žádná rychlost, ale jde to. Někdy na začátku nějaká chybička, že se něco potvrzuje na dvakrát (po první to nebere, ale jde to)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mufallo 26. 1. 2017 19:32

Jsem novou (dočasnou) majitelkou, jsa zvyklá na výkonné smartphony, zatím mě ne vždy potěšuje. Měla bych pár dotazů na zkušené uživatele.

Každý den letí baterka aspoň 1x ven, protože při snaze intenzivně využívat nabízené funkce telefon zamrzne (java app, email klient) - naskočí zelenkavá obrazovka s chybovým hlášením..

nastavení E-mailu (pod ikonou E-mail)
Gmail - povoleno na webu vše co má být, ale hlásí Chyba serveru, nedaří se mi ho vůbec přidat, ani z přednastaveného, ani ručně jako Další účet.. Funguje vám? jak máte zadaná nastavení?
Seznam - email přijímá, ale neodesílá, zkouším různě nastavit, bezúspěšně.
internet v Opera mini jede v pořádku.
mufallo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 1. 2017 19:37

Nepomůže obnovení továrního nastavení?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mufallo 26. 1. 2017 20:02

Taky nerozjedu ani jediný z IM klientů (facebook messenger, gtalk, yahoo messenger)
Tovární nastavení můžu zkusit, dokud v telefonu nic nemám, ale přístroj je den starej úplně novej.. tak nevím.

-- 26. 1. 2017 21:40 --

Tovární nastavení asi nepomohlo. Při snaze připojit ten gmail ani v pozadí nesvítí ikona internetového připojení, jen na konci, když to vyhodí chybu, krátce blikne E v modrém čtverečku - asi jako že nejede..
Google+ se v Opeře mini ani nenačte - your browser is not supported... Samsung apps taky nic..
prostě nic, asi podpora skončila, patřičné servery odstaveny?
Aspoň ten Gmail jestli vám někomu funguje? Si to budu muset přeposílat na Seznam, aby mi to na telefonu zvonilo. Jak blbec..
mufallo
Kolemjdoucí

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor