Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chemer 4. 10. 2017 11:37

Tak to jsem netušil. Díky za vysvětlení.
Koukám, že změna CSC je podmíněna factory resetem. :-(
Tak to asi někdy jindy. :-)
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 4. 10. 2017 12:13

Ano správně, změna CSC=factory reset.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wolfalack 10. 10. 2017 08:12

Ahoj všem, prosím o radu. Mám SGS6 Edge a z nějakého důvodu mi při stisku domovského tlačítka aktivuje Google místo návratu na domovskou obrazovku systému. Google se má aktivovat až při dlouhém stisku tohoto tlačítka. Nemůžu nikde najít, jak to přenastavit. Díky moc.
Naposledy upravil dockalacek dne 10. 10. 2017 14:38, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do lepeší sekce
Wolfalack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bulldoczek23 19. 10. 2017 18:16

Zdravim,

chci se zeptat, zda-li ma cenu reklamovat telefon Samsung S6 s touhle vadou, zaruka mi konci u t-mobile v lednu...ptam se protoze kamaradka mela pry uplne ten samy problem, nic s telefonem nedelala, udelalo se ji to tam samo a reklamaci ji neuznali stim, ze je to udajne mechanicke poskozeni :shock: dekuji za odpoved Jiri

PS: podotykam, ze telefon je v TOP STAVU jako nový, krom toho odlupujici se ho mista na fotce....
Přílohy
IMG_3654.JPG
IMG_3653.JPG
bulldoczek23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XENOY 29. 10. 2017 23:55

Ahoj všem.Potřeboval bych poradit.Mám galaxy s6 edge. Jednou se mi porouchal kabel od nabíječky a tak jsem koupil jiný.Bohužel nenabijí jako před tím.Nabíjí to o hodně pomalu. Můžete mně navést přímo někde do krámu kde koupím anebo objednám přes net originál kabel k té rýchlonabíječce? Děkuji za pomoc a přeji hezký den
XENOY
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 2. 11. 2017 09:18

samsung_galaxy_s6_-_s6_edge_microusb_cable_ep-dg925uwe_-_white1.jpg
samsung_galaxy_s6_-_s6_edge_microusb_cable_ep-dg925uwe_-_white1.jpg (48.31 ) Zobrazeno 9490 krát


Fast charging kabel je jiný. Na konektoru do telefonu má dva rovnoběžné výstupky pro odlišení. Hledej EP-DG925UWE
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 8. 11. 2017 20:11

Mám dotaz k S6. Problém s bootloopem, najede na zamčenou obrazovku a znovu se vypne a zapíná. Na zamčené obrazovce je 2-3s bych řekl, pokud ale v této době stihnu na telefonu reagovat - odemčít telefon např., tak se smyčka ukončí. Nastává to zcela náhodně, třeba i při práci s telefonem. HR nepomohl, nemáte někdo nějaké tipy co s tím? Je po záruce, než to opravovat v servise za XY tisíc, asi radši koupíme něco jiného.
Jsem první majitel, koupil jsem si ho v první den prodeje v roce 2015, po půl roce posunut dál telefon nebyl vytopen, bylo s ním zacházeno slušně. Může být třeba problém odcházející baterie? Děkuji za rady.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2017 23:15

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelS6 28. 11. 2017 19:27

Zdravím, můžete mi někdo prosím poradit?
Mám Galaxy S6 SM-G920F koupil jsem ho v srpnu 2016, všechno bylo ok, cca po necelém roce mi přestalo jít rychlonabíjení a i celkově po kabelu mi to nabijí pomalu, zkoušel jsem různé nabíječky i kabely( údajně rychlonabíjecí kabel od samsungu mám mít takový malý 2 proužky na straně u telefonu a jsou tam), nabíječky mají 2A - originál co přišla s telefonem a ještě od tabletu Prestigio, taky 2A, tablet to nabijí dobře a ten bude mít určitě větší baterku jak 2550mAh :D , taky mi už nefunguje ta funkce, že při zamčeném telefonu přejedu rukou nad displejem a rozsvítí se a ukáže zmeškané hovory nebo zprávy (ale to bych přežil). Tak jsem dojel do prodejny, kde jsem mobil koupil s tim, že špatně nabijí, jestli by mi neporadili, okamžitě mi ten člověk řekl, že si za to můžu sám a je to špatnej konektor, protože s tím blbě zacházím,taky mi řekl, že konektor si nevyměnim, že je přímo součást zakladní desky, i když jsem mu řikal, že neni, (zřejmě odborník), tak nakonec jsem si vyměnil konektor za nový a dal jsem si i novou baterii, když už jsem to měl rozdělaný, baterie se pomalejc vybijí, což je dobrý, ale nabíjení je pořád špatný, pořád to píše, že je to nabíjený z USB, a při cca 20% baterie mi to píše: doba nabijeni 4,5 hod třeba, při 80% hodinu a půl, to je hrozný. Na bezdrátový nabíječce to nabíjí asi tak, jako by to mělo nabíjet po kabelu s vypnutým rychlonabíjením. Trochu mám podezření, že je to od doby, co se mi to aktualizovalo na Android 7, včera jsem dal tovární nastavení, protože si nepamatuju, jestli jsem to udělal po aktualizaci a nic mi to nepomohlo. Zkusil bych přes Odin nahrát zase Android 6, ale když ho stahuju odněkud, tak to stahování bud spadne, nebo mi to pak píše( winrar ), že soubor je poškozený, což se mi nechce moc zkoušet nahrávat do mobilu.
Nevíte někdo, kde je problém?
Díky za rady
KarelS6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomiQ_CZ 28. 11. 2017 19:36

Možná bych zkusil sehnat originální zdroj k tomu telefonu (vím, že byl zkoušen i od tabletu, ale origo zdroje jsou na nabíjení vždy lepší), ten downgrade bych zkusil asi až potom (může se toho více pokazit)
A ten OS nemají ho na ofiko stránkách?
TomiQ_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod KarelS6 28. 11. 2017 19:46

já nevim, kde to mám právě přesně hledat te Firmware, ale ta nabíječka je origo, zapojim origo nabijecku a kabel na mobil a špatný, pak misto do mobilu to zapojim do bezdrátový nabíječky a nabíjí to dobře, tak doma mi to nevadí, ale v autě pak když si pouštim třeba internetový rádio přes bluetooth do rádia v autě nebo pustim navigaci, tak se to nedobije vůbec, spíš ještě vybije, přitom dřív to v autě nabíjelo taky hezky, taky tam mám 2A nabíječku
KarelS6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 29. 11. 2017 09:24

Aby rychlonabíjení fungovalo, nabíječka musí mít výstup kromě 5V také 9V. Běžná nabíječka 5V/2A nestačí.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod KarelS6 29. 11. 2017 21:37

To jsem si ani nevšiml, ale je to na ní napsaný, to je origo nabíječka, co byla v krabičce s telefonem
KarelS6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KarelS6 30. 11. 2017 00:24

Další věc co nechápu je, že kdekoliv stáhnu firmware na ten mobil, tak úplně každej mi při rozbalení napíše chyba archivu. :grr:

zkusil jsem: updato.com
sammobile.com
program samfirm

a všechno co stáhnu, tak prostě chyba archivu
KarelS6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 30. 11. 2017 21:40

Zkus to rozbalit pomocí 7-zip. Někdy rozbalí to, co je pro jiný soft nerozbalitelné.
-tomtom-
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků