Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zimcol 22. 5. 2017 11:20

Na wifi v práci sa všetci (viac ako 30 iných zariadení) napoja bez problémov. Aj starý mobil bez problémov fičal...
PHILIPS 65OLED707►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.4 Q Acoustics 3050/3090/3020+Magnat Interior for Atmos; REL HT/1003
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bruco 22. 5. 2017 11:33

Vsetky zariadenia tak frcia od "novoty", alebo vyzadovali nejaku sucinnost admina, aby sa dostali vonku z wifi?
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod zimcol 22. 5. 2017 12:03

Fičia bez akéhokoľvek zásahu admina. Staré mobily dostali iba heslo do siete a išli v pohode (Xiaomi Redmi 3, Lenovo A536). S6E sa s heslom do siete pripojí,ale internet nejde.
PHILIPS 65OLED707►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.4 Q Acoustics 3050/3090/3020+Magnat Interior for Atmos; REL HT/1003
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan209 23. 5. 2017 20:38

Mal by som otázku čo mám urobiť aby mi fungoval zvuk na slúchadlach.
Dodnes bolo všetko OK. Dnes som mal phone vo vrecku s bordelom. Nedali sa slúchadlá konkrétne konektor úplne zastrčiť do diery.
Vyčistil som to opatrne a vyfukal. Teraz ide konektor úplne zastrčiť ale zvuk nič. Stále hrá len hudba na reproduktoroch telefónu. Telefón som aj reštartoval ale nepomohlo.
milan209
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dolík 23. 5. 2017 20:55

hbboy píše:nevím zatím jsem tovární nastavení nedával a vše funguje dobře

jen přestal fungovat sygic, tak jsem musel nahrát novější verzi.

ale možná tovární nastavení dám - uvidím -))

telefonování je lepší - i takové ty efekty - prostě nový android

asi poslední u S6 - mám ho půl roku, ještě půl roku a půjdu zase do S7, každý rok mobil měním - nyní už jednou za rok - dřív i 2 x a víc -))) prodat dokud je v záruce a dostanete za něj lepší sumu a 4000 kč si přidám na nový model apod.


Ahoj, prosím tě mě taky přestal fungovat Sygic po aktualizaci, ty máš koupený nebo stažený z netu a jakou verzi si instaloval? Díky moc Marta
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvido79 24. 5. 2017 13:12

Mě Sygic (koupený) po aktualizaci nevidí mapy a není registrován, po stažení map a zaregistrování aplikace jede. Tovární nastavení jsem zatím nedělal, protože zatím všechno jede v pořádku :-).
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod MIKi 222 25. 5. 2017 12:34

Dobrý den nevěděl by někdo jak dostat do Galaxy S6 edge hudbu, celá alba tak, aby při přehrávání přez klasický hudební přehrávač od samsungu zobrazoval náhledy alb? Vyzkoušel jsem přímý přenos z PC do telefonu i synchronizaci přez Windows player, obrázky mám v každé složce ale nic nepomáhá. Zkrátka náhledy alb telefon nezobrazuje.
Poraďte

Děkuji MIKI
MIKi 222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 25. 5. 2017 13:59

A máš ty složky tzv. otagované ?
https://samsungmagazine.eu/2015/02/28/k ... azene-mp3/
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 25. 5. 2017 20:53

Sygic jsem nakonec rozchodil, verzy 16.4.12

Ani jedna beta verze 17. Atd mi nechodila.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alaskit 26. 5. 2017 11:32

Zdravim,
Tak jsem zjistil dalsi problemy po upgrade na Nugát...
Pres USB jsem pokazde presouval soubory i o velikosti 2GB.. vcera poprve na nugatu jsem potreboval presunout videa.. velikostne od 300MB do 1,8GB.
1,8GB jsem presunul hrave, ale ostatni ne. V pozadi se mi ozvala jen zvukove upozorneni Windowsu (pum), a kopirovani zmizelo. Znovu dalsi pokus vysel na stejno, tentokrat uz bez zadneho presunu. Zmenil jsem format videa, restartoval telefon, restartoval Pc... nic. Proste videa presouvat nemohu.
Musel jsem to udelat pres wifi a appku.
Radeji bych pouzil usb kabel, o kterem vim, ze je v poradku i USB koncovka v Pc...
Mate s tim nekdo zkusenost ?
Alaskit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MIBER 27. 5. 2017 02:22

Po hardresetu žádný problém.
MIBER
Junior

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 5. 6. 2017 22:30

Ahojte. Zdá se to jen mně nebo se po aktualizaci na Nugát mobil rychleji vybíjí a pomaleji nabíjí? Nemám jiný problém, ale tohle je teda dost zásadní... Vybité je to během chvilky (jezdím na kole a nevydrží mi to ani blbý tří hodinový výlet a pár fotek) a teď během nabíjení a surfování po netu 5% dolů, před aktualizací se to v klidu nabíjelo, i když jsem mobil používala...
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 6. 2017 22:34

Továrko před a po jsi udělala? :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 6. 6. 2017 13:03

Nedělala jsem. Jinak mi to funguje bez problémů, tak se k tomu zatím moc nemám, ale jak mě to naštve, tak se tomu asi nevyhnu :-)
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 6. 2017 14:02

Po aktualizaci na Android 7 se mi automaticky internet z Wifi nepřepne na "data". Pokud chci používat data, tak musím datové přenosy vypnout a pak zapnout.
Z "data" na Wifi to přepíná automaticky, opačně NE.
Máte někdo podobný problém , na Androidu 6 to nedělalo.

HR proběhl 2x
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků