Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod djdekl 1. 4. 2018 18:46

Je to bohuzel april... :-/
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Ronni4077 1. 4. 2018 20:17

Treba se nakonec dockame :-)
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 4. 2018 11:21

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2018 09:03

Samsung se vyjádřil ke končícím updatum pro S6, S6 Edge

https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dockalacek 28. 5. 2018 14:35

Zdravím, kamarád mě poprosil, zda bych nevložil tenhle dotaz:

"Ahoj, prosím o radu s úložištěm Samsungu S6 s kapacitou 32 GB. V poslední době neustále přibývalo hlášek, že je plné úložiště a nedělal jsem nic jiného, než jen čistil mobil. Z přehledu je vidět, že někde chybí cca 10 GB, což je moc. Systém a jeho aktualizace něco zaberou, ale snad ne tolik..aplikace v mobilu skoro žádné nemám. Nevíte, zda je to na reklamaci, nebo je nějaký trik na to, jak se k těm "ztraceným" 10 GB dostat? Protože opravdu chybí. Díky"
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod rkosa 12. 6. 2018 08:22

Pokud je kamarad trochu sikovny, at na telefonu zapne vyvojarske moznosti, povoli ladeni pres USB, pripoji telefon k PC s bezicim ADB a provede nasledujici prikazy:
Kód: Vybrat vše
adb shell
du -md 20 /sdcard/* | sort -n

Temito prikazy zjisti rekurzivne velikost (v MB) adresaru a podadresaru v uzivatelsky pristupne casti uloziste telefonu, hezky serazene od nejmensiho po nejvetsi (slozka zabirajici nejvice mista bude dole). Pak uz to bude na jeho schopnostech :)

-- 12. 6. 2018 09:38 --

Vzhledem k tomu, ze Samsung jiz na jakykoliv vyvoj pro S6/s6 Edge z vysoka prdi, zbyvaji dve moznosti:
- smirit se se situaci
- vybodnout se na Android s balastem od Samsungu (a ze ho bohuzel neni malo) a najit si alternativu
rkosa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 9. 2018 18:24

Samsung dnes končí s podporou Galaxy S6 Edge+

https://bit.ly/2MMDxI2
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor