Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chemer 4. 10. 2017 11:37

Tak to jsem netušil. Díky za vysvětlení.
Koukám, že změna CSC je podmíněna factory resetem. :-(
Tak to asi někdy jindy. :-)
chemer
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 4. 10. 2017 12:13

Ano správně, změna CSC=factory reset.
guiz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wolfalack 10. 10. 2017 08:12

Ahoj všem, prosím o radu. Mám SGS6 Edge a z nějakého důvodu mi při stisku domovského tlačítka aktivuje Google místo návratu na domovskou obrazovku systému. Google se má aktivovat až při dlouhém stisku tohoto tlačítka. Nemůžu nikde najít, jak to přenastavit. Díky moc.
Naposledy upravil dockalacek dne 10. 10. 2017 14:38, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do lepeší sekce
Wolfalack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bulldoczek23 19. 10. 2017 18:16

Zdravim,

chci se zeptat, zda-li ma cenu reklamovat telefon Samsung S6 s touhle vadou, zaruka mi konci u t-mobile v lednu...ptam se protoze kamaradka mela pry uplne ten samy problem, nic s telefonem nedelala, udelalo se ji to tam samo a reklamaci ji neuznali stim, ze je to udajne mechanicke poskozeni :shock: dekuji za odpoved Jiri

PS: podotykam, ze telefon je v TOP STAVU jako nový, krom toho odlupujici se ho mista na fotce....
Přílohy
IMG_3654.JPG
IMG_3653.JPG
bulldoczek23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XENOY 29. 10. 2017 23:55

Ahoj všem.Potřeboval bych poradit.Mám galaxy s6 edge. Jednou se mi porouchal kabel od nabíječky a tak jsem koupil jiný.Bohužel nenabijí jako před tím.Nabíjí to o hodně pomalu. Můžete mně navést přímo někde do krámu kde koupím anebo objednám přes net originál kabel k té rýchlonabíječce? Děkuji za pomoc a přeji hezký den
XENOY
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 2. 11. 2017 09:18

samsung_galaxy_s6_-_s6_edge_microusb_cable_ep-dg925uwe_-_white1.jpg
samsung_galaxy_s6_-_s6_edge_microusb_cable_ep-dg925uwe_-_white1.jpg (48.31 ) Zobrazeno 615 krát

Fast charging kabel je jiný. Na konektoru do telefonu má dva rovnoběžné výstupky pro odlišení. Hledej EP-DG925UWE
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 8. 11. 2017 20:11

Mám dotaz k S6. Problém s bootloopem, najede na zamčenou obrazovku a znovu se vypne a zapíná. Na zamčené obrazovce je 2-3s bych řekl, pokud ale v této době stihnu na telefonu reagovat - odemčít telefon např., tak se smyčka ukončí. Nastává to zcela náhodně, třeba i při práci s telefonem. HR nepomohl, nemáte někdo nějaké tipy co s tím? Je po záruce, než to opravovat v servise za XY tisíc, asi radši koupíme něco jiného.
Jsem první majitel, koupil jsem si ho v první den prodeje v roce 2015, po půl roce posunut dál telefon nebyl vytopen, bylo s ním zacházeno slušně. Může být třeba problém odcházející baterie? Děkuji za rady.
Alpha8520
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor