Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 22. 8. 2017 14:39

Pozor při hard resetu
https://www.svetandroida.cz/zmena-hesla-tovarni-restart-201507/

Já neměl po aktualizaci na 7.0. problémy - aktualizováno přes wifi.
Stejně jsem ale udělal tovární nastavení - takže ho doporučuji.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 22. 8. 2017 16:10

Po přechodu na novou verzi androidu se více než doporučuje udělat obnovu továrního nastavení, pokud ji neuděláte dochází k potížím.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod podikk 30. 8. 2017 08:59

Prosim vas, jak donutim telefon, aby byla aktivni GPS i pri vypnutem displeji? Zkousel jsem nastavit na minimalni setreni baterky a taky to nefunfuje. Proste jak vypnu displej tlacitkem vpravo, tak GPS prestane zapisovat. Diky. Mam android 7, u 6 se to nestavalo.
podikk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 18. 9. 2017 21:18

Dnes nabídnuta aktualizace

Screenshot_20170918-220937.png
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 21. 9. 2017 08:31

Taková drobnost
před pár dny jsem radil někomu jak změnit pozadí a barvy ikon když se stáhne notifikační roletka či pozadí tel seznamu - sms komunikace ....
Možná to někteří taky neví jak na to. Vše je snadné a bez reklam.
Stačí si v aplikaci Samusng themes vybrat motiv - stáhnout .
Změní se to tak jak to je v náhledech - důležité - nezmění to ikony launcheru a podobně.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andros 23. 9. 2017 08:45

Ahoj, chci se jen zeptat, jestli aktualizovat na Android 7 můžu jakýkoli Samsung Galaxy S6 nezávisle na operátorovi a čemkoli jiným... Chystám se pořídit:

https://www.mobiltel.cz/samsung-g920f-g ... -32gb.html

A rovnou aktualizovat na 7.

Dále bych se někoho z vás, kdo aktualizoval na 7, rád zeptal, jestli vám funguje filtr modrého světla, je to pro mě dost zásadní.

Díky za odpovědi!
Andros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Egee 23. 9. 2017 09:42

Filtr funguje

Screenshot_20170923-104136.png
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andros 24. 9. 2017 19:57

Díky za odpověď!

A jak je to s výdrží baterie? Všude se mi podařilo najít jen dobové recenze s Androidem 5, liší se nějak se sedmičkou? (Komentáře výše jsem četl, beru v potaz nutnost továrního nastavení).

Díky.
Andros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 25. 9. 2017 09:24

Výdrž je mizerná. Někdy ho na večer musím ještě trochu přibít, jinak nabíjím každou noc. Záleží jak ho používáš.
Za 10 tis. mi to přijde drahé, možná bych si připlatil chlup na sedmičku.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod georgi75 26. 9. 2017 17:59

Dobrý den, mohli by jste mi jako uživatelé S6 poradit? Váhám mezi touto S6 a Iphonem 6. Doposud užívám S3 a dost se mi seká. Vzhledem k tomu, že nechci kupovat nový mobil, nerad bych se dočkal sekání časem i u S6. Ale na foru "jablíčkářů" jsem četl, že i Ipone 6 se dovede kousat...tak fakt nevím. Jinak parametry obou mobilů mi vyhovují. Předem děkuji za Vaše rady ;-)
georgi75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 26. 9. 2017 20:39

Kup S7 - delsi podpora do budoucna.
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod georgi75 26. 9. 2017 20:52

Omlouvám se, zapomněl jsem dodat, že chci investovat max. 7000 do použitého mobilu...
georgi75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 27. 9. 2017 08:14

S6 se mi nikdy nekousla, zatím je to nejlepší mobil jaký jsem měl. Mívám občas cuky vyměnit ho za vyšší model ale zatím to vždycky skončilo tím, že mi vlastně stačí. Na tvém místě bych radši sháněl S7, na eBay se při troše trpělivosti dá za 200€ vydražit.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 2. 10. 2017 13:40

Chtěl bych se zeptat zdejších guru. Mám S6 32GB původně TPH. Když vyšel Andr7, nechtěl jsem čekat na TPH a nahrál jsem ETL. Konkrétně první verzi G920FXXU5EQD7. Občas jsem zkusil v telefonu vyhledat aktualizaci, ale nikdy nic. Včera jsem po dlouh době zabrou sil na Sammobile a zjsitil, že And7 ETL existuje již 4. verze. Tak jsem jí opět stáhnul a nainstalovat ručně.
Takže můj dotaz: Když na sSammobile existuje nové sestavení, znamená to, že by mi měla přijít na telefon aktualizace?
Pokud ano, znamená to, že mě to nefunguje protože jsem změnil ručně TPH na ETL?
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 2. 10. 2017 15:30

Je možné že jsi při flashi na ETL použil špatné CSC a nepřepsalo se ti CSC na ETL a proto ti nechodí aktualizace. Musí se použít tuším čisté CSC. Pokud pouzijes Home CSC, máš sice fw ETL, ale CSC TPH, takže ti nechodí aktualizace. Snad jsem to napsal dobře.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků