Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rmlcek 11. 1. 2017 20:35

Ahoj,

dneska mě bohužel spadl při jízdě na kole mobil a displej je out. Praskla sice i fólie, ale displej byl rozbitý pravděpodobně od předního foťáku, takže fólie byla k ničemu :((
Je potřeba výměna displeje a moje otázka zní. Kolik to asi tak stojí?

Děkuji

EDIT: Zjistil jsem, že oprava skla stojí cca 2800 a displeje 5300. Jak mám ale poznat co z těch dvou je potřeba vyměnit? Obrazovka mě nefunguje, pouze občas část obrazovky problikne.
rmlcek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 11. 1. 2017 22:15

No pokud problikne část obrazovky, tak je pravděpodobně mrtvej i displej.

Oprava skla uričtě není autorizovaný zásah odborného servisu.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alaskit 15. 1. 2017 10:44

Zdravím,
Chtěl bych se zeptat... u Samsung galaxy S3 (tuším, že Android 4.3), jsem mohl nastavit, aby mne to na došlou sms upozorňovalo tak dlouho, dokuď jsem to nepřečetl nebo nepotvrdil.
Bohužel, u S6 Edge to nemohu najít (Android 6.1), on ten dnešní android už to nemá nebo to tam je někde v nastavení schované ??
Chtěl bych poprosit také o radu ohledně výběru barvy do notifikace při příchozím volání (ta plovoucí barva na stranách), všude píšou, že si ji mohu různě nastavit a i kde to mohu udělat, ale ani po aktualizaci nikde nic takového nemám, mám možnost to jen zapnout a barva je pouze žlutá...
Může mi prosím někdo poradit ?
Děkuji.
Alaskit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 15. 1. 2017 22:51

Ad SMS tohle tuším podporuje android nativně. Otevři zprávy -> nastavení a tam by to mělo být.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alaskit 16. 1. 2017 17:28

Našel jsem to děkuji, bylo to zastrčené v oznámení, jen mne to trochu zklamalo, protoze mi prijde sms a vzapeti ono ohlasovadlo, pak uz jen ono oznameni smsky. Dekuji.
Ted uz jen vyzkoumat ono nastaveni plovouciho efektu, ale je mozne, ze CR distribuce androidu tohle nema :( Na Youtube se stejnou verzi Androidu sic EN, ale tuto funkci maji :(
Alaskit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marv_S 17. 1. 2017 09:05

Alaskit píše:Zdravím,
Chtěl bych se zeptat... u Samsung galaxy S3 (tuším, že Android 4.3), jsem mohl nastavit, aby mne to na došlou sms upozorňovalo tak dlouho, dokuď jsem to nepřečetl nebo nepotvrdil.
Bohužel, u S6 Edge to nemohu najít (Android 6.1), on ten dnešní android už to nemá nebo to tam je někde v nastavení schované ??
Chtěl bych poprosit také o radu ohledně výběru barvy do notifikace při příchozím volání (ta plovoucí barva na stranách), všude píšou, že si ji mohu různě nastavit a i kde to mohu udělat, ale ani po aktualizaci nikde nic takového nemám, mám možnost to jen zapnout a barva je pouze žlutá...
Může mi prosím někdo poradit ?
Děkuji.


Barva okraje jde u kontaktu nastavit, jen to není v nastavení osvětlení okraje, kde by to člověk přirozeně čekal, taky jsem hledal chvíli...

1) Nastavení
2) Okraj obrazovky
3) Panely na okraji
4) Nastavení panelu kontaktů
5) Moji lidé - a tam už je konečně změna barvy
Marv_S
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alaskit 18. 1. 2017 15:45

Perfektni, moc Vam dekuji. Je fajn, kdyz clovek polozi otazku a najde se clovek, ktery mu rad poradi. Dekuji.
Alaskit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MIBER 20. 1. 2017 10:33

Zdravíčko mám takový malý problém v smart manageru v úložišti. Stále dokola načítá i několik hodin a nic se neděje. V čem je problém? Dík za odpověď.
Přílohy
Screenshot_20170120-082026(1).png
MIBER
Junior

Odeslat příspěvekod zdeno7311 22. 1. 2017 18:15

Zdravim v patek sem dovezl Galaxy S6 z reklamačky nefungoval mikrofon.Bylo mi zděleno že už je vše v pořadku a že to bylo testovano.Nicmeně sem zjistil že když mi nekdo volal zase mně šlo slyšet velice špatne podle toho co do papiru napsali vyměnili skoro cely telefon až na displej.

Dnes sem byl za znamym co ma taky S6 dal jsem je velde sebe a zapl diktafon a sledoval graf hluku moje spičky grafu měli tak 2mm a ty kamošove tak snad cm

asi znovu na reklamačku že mobli jsem nekolikrat resetoval do tovarniho nastaveni a nic

-- 22. 1. 2017 19:20 --



-- 22. 1. 2017 19:20 --

Zprava ze servisu
Přílohy
mikrofon test.PNG
zdeno7311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 22. 1. 2017 20:41

Určitě reklamace. Je vadný druhý mikrofon. Foto i s tím komentářem jim přilož k té reklamaci.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 1. 2017 13:20

Kdo ještě nemá sklo na displeji? :)
http://samsungmania.mobilmania.cz/blesk ... -a-1337296
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_de 9. 2. 2017 09:20

Přišla mi včera na S6 (nebrandovanou) nabídka aktualizace SW (460,57 MB). Máte s tím někdo zkušenost nebo bližší informace? Verze G920FXXU5DQA7/G920FOXX5DQA2/G920FXXU5DPL3
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 2. 2017 09:26

https://www.svetandroida.cz/android-7-nougat-na-samsungu-galaxy-s6-201702
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_de 9. 2. 2017 10:03

to Nick Cave (v říjnu bude v Praze :-) : děkuji za odkaz. Rozumím tomu dobře, že tato aktualizace je už Nougat?

Instaloval někdo?
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 9. 2. 2017 11:41

Nie je to Nougat.
bruco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků