Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dolík 28. 9. 2016 19:38

Tak si po 2 letech chci koupit nový mobil a volba padla na Samsung Galaxy S 6, jestli Edge to ještě nevím, telefon nosím vždy v různých silikonových krytech a hodně často je měním, tak si myslím, že mě bude stačit normální, i když Edge je moooc hezký... a protože jsem ženská, tak fakt nevím. Máte někdo zkušenosti s kryty na Edge?
Potom mě zajímá, přecházím z S4, jestli má notifikace, které blikají různými barvami, na S4 mě blikaj sms různě jak si je nastavím v apl. Chomps a taky messenger bliká zeleně a hovor modře...
A další věc nevíte kolik zbývá volného místa z 32 GB, spíše kolik zabírá soft a ty různé kraviny co tam jsou předinstalované.
Já vím jsou to spíše kosmetické otázky, ale ostatní věci jsem si už zjistila... Moc děkuji za odpovědi...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojzak02 29. 9. 2016 06:12

Vyber Edge je nádherný.
MX4Pro, S7 Edge, iPad Pro, 5K iMac
lojzak02
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vokyc1 29. 9. 2016 16:55

Ahoj,
mám problém. Dnes se mi na Galaxy S6 Edge objevilo oznámení o aktualizaci. Potvrdil jsem jí a vše se nainstalovalo. Telefon se mi opět zapnul a normálně jsem ho používal. Po chvíli jsem k němu opět přišel a telefon už nefungoval. Pouze jakoby bootuje. Na displeji lehce pulzuje logo Samsung a notifikační dioda mění barvy. Neumí někdo poradit? Hard reset (vypnínací tlačitko+vol. up+domovské tlačítko) jsem zkoušel ale bez jakékoliv reakce.

Díky za všechny rady.
Ps: Telefon je české distribuce, kupovaný v Datartu.
vokyc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojzak02 29. 9. 2016 19:28

vokyc1 na XDA jsou dvě vlakna S6 Edge bootloop after OTA, nikdo nenašel řešení, odnes ho na reklmaci
MX4Pro, S7 Edge, iPad Pro, 5K iMac
lojzak02
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marseb 30. 9. 2016 11:45

Nemá prosím někdo v okolí Frýdku-Místku S6 edge a byl by tak hodný a neměl chvíli čas? Potřeboval bych vyzkoušet, jestli by mi fungovalo handsfree v autě - né všechny mobily mi tam jdou. :D
díky :D
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod dexther 1. 10. 2016 21:13

vokyc1 píše:Ahoj,
mám problém. Dnes se mi na Galaxy S6 Edge objevilo oznámení o aktualizaci. Potvrdil jsem jí a vše se nainstalovalo. Telefon se mi opět zapnul a normálně jsem ho používal. Po chvíli jsem k němu opět přišel a telefon už nefungoval. Pouze jakoby bootuje. Na displeji lehce pulzuje logo Samsung a notifikační dioda mění barvy. Neumí někdo poradit? Hard reset (vypnínací tlačitko+vol. up+domovské tlačítko) jsem zkoušel ale bez jakékoliv reakce.

Díky za všechny rady.
Ps: Telefon je české distribuce, kupovaný v Datartu.



24h zpátky mi aktualizace způsobila výpadek sítě ihned po aktualizaci,musel jsem manualně přepnout na sít bez lte kde už to neblblo,než jsem se druhý den ráno začal zabývat problémem tak sít už zase fungovala...
dexther
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 10. 2016 10:18

Tak pořád váhám, jestli Edge nebo obyč, už jsem byla rozhodnutá, že obyč, ale oni je teď zlevnili, tak jsem opět nalomená.
Vy co máte Edge, máte na displeji folii i přes to ohnuté? Jak je ten displej náchylný k rozbití? A potom já mám vždy telefon v silikonovém pouzdře, jen přes zadní kryt, jakpa to vypadá, jde ho vlastně na něj dát? Díky moc za každý poznatek...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 3. 10. 2016 10:29

Já používám od začátku (byl jsem jeden z prvních) Edge bez folie, používám flipové originál. pouzdro s vlastností, že při zavření mobil vypne, zatím ani jeden škrábaneček a to ho nosím všude...
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 10. 2016 14:10

Když já ty flipové pouzdra nemám ráda, motá se mi tam ta druhá strana :-)
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 3. 10. 2016 14:41

To je jen věc zvyku.... Fakt ale je, že mobil je pak lépe chráněn. Nevýhoda tohoto pouzdra je, že díky kovové vložce to trochu snižuje citlivost GPS....
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 10. 2016 14:47

Dolík píše:Tak pořád váhám, jestli Edge nebo obyč, už jsem byla rozhodnutá, že obyč, ale oni je teď zlevnili, tak jsem opět nalomená.

Vezmi klasický S6, v Datartu za 10k, Edge je dražší a to zahnutí je jen na efekt
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.lehky 4. 10. 2016 11:13

taky dávám doporučení po vyzkoušení obojích na klasiku, edge se mi hůř drží a využití jsem na bočním displeji nevyužil.. ale srdce mají oba stejně skvělé ;-)
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 4. 10. 2016 12:34

I já souhlasím. Edge je esteticky nádherné, ale bez obalu snadno vyklouzne z ruky, při ovládání se nechtěně občas dotknu boků a ono to pak reaguje jinak, než jsem chtěl a když jsem si nechal na boku hodiny (ostatní věci pro nás celkem asi význam nemají), tak mi to žralo více baterku, tak jsem to nakonec vypnul. Ale jak říkám, je radost na něj pohledět...:-)
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 4. 10. 2016 20:19

Moc díky za rady, jsem sice ženská, která kouká taky na to aby se mi telefon líbil, ale nakonec jste mě překecali koupím si ten normální... Edge je fakt hodně líbivej...
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 10. 2016 20:32

Ten Wow efekt u S6 Edge časem přejde a pro běžné použití je klasický S6 lepší a praktičtější volbou.. :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků