Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ip Man 14. 9. 2016 18:19

Nikdo nic s tou aktualizací? Já jsem si jí stáhl, ale nevím co má napravit či co tam je nového. Doufám že si to Samsung nespletl s Note 7 a nesnížil mi na dálku kapacitu baterie :lol:
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 14. 9. 2016 20:19

to bude jen bezpečnostní záplata..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Ronni4077 14. 9. 2016 21:23

Diky za radu, zkusí to
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod dudulinek 14. 9. 2016 21:46

Trošku z jiného soudku o našich N4 - bude pro N4 Android 7?
dudulinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 9. 2016 04:27

Pochybuji. Bude asi pro Note 5 (mělo by), ale mám takový pocit, že Note 4 ostrouhá.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 15. 9. 2016 06:29

já myslím že sedmička bude protože se note 4 pořád prodává to znamená že je pořád podporovanej, přece nebudou prodávat telefon kterej bude mrtvej na podporu.. sedmička je sto pro to poslední co bude..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 15. 9. 2016 06:58

To já si myslím že Note 4 už žádnou novou aktualizaci nedostane a Android 6.0 Marshmallow je pro něj poslední. To co se prodává dál, už jsou poslední kusy které mají různé obchody na skladech a zřejmě jich asi ještě bude stále dost. Android 7.0 Nougat zajisté dostane Note 5 a samozřejmě taky poslední a nejnovější Note 7.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod boonno 15. 9. 2016 09:37

Moc bych s updatem nepočítal. Přece jenom jde o dva roky starý telefon a to +- tak doba jak dlouho samsung telefony podporuje.
Ale určitě se rád budu mýlit :-)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 15. 9. 2016 10:57

jasně ale berte v potaz že note 5 u nás oficiálně není, takže jediný předchůdce note 7 v Evropě je note 4. proto si myslím že ještě nějakou chvíli bude čtyřka podporovaná než přijde 8 a bude konec. ale to se všechno uvidí..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 9. 2016 15:18

To že Note 5 nebyl v Evropě bych nějak nepočítal, Samsung Evropu míjí celkově.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 9. 2016 23:55

App Samsung Focus, obdoba BB Hub k instalaci, více zde
https://www.svetandroida.cz/samsung-focus-aplikace-blackberry-hub-201609
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paolous 29. 9. 2016 18:57

Auto1 píše:
paolous píše:Note 4 je super telefon, ale AMOLEDY se bohuzel driv nebo pozdeji kazdemu vypali...
Mne se to stalo po roce a pul intenzivniho pouzivani, vsiml jsem si toho pri prohlizeni fotek, kde to na svetlem pozadi je bohuzel rusive a neprehlednutelne. Zase lepsi ze se to stalo jeste v zaruce kterou doufam uznaji.
Protoze mam prodejnu EL.WORLD a servis SAMSUNG daleko, jako nejlepsi volba se mi jevi a vyzkousim VSP data http://services.vspdata.cz/samsung/case-new/
s vyzvednutim z jejich strany.


Ukaž foto displaye.
Note2 3 a 4 nevypálený a plazmu máme snad přes 10 let a také nevypálená.


Symptóm popísaný zákazníkem sa prejavil, spôsobený vadným modulom displeja.
Zpráva technika: Na zariadení bola prevedená záručná oprava: výmena modulu displeja. Prístroj uvedený do továrného nastavenia. Prevedená reinštalácia operačného systému.

Tak vidis ze mi oci zatim slouzi... co to znamena modul displeje? Chapu spravne novej displej a ta elektronika k nemu...?
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 9. 2016 09:55

Ano, display plus základní HW spojený přímo s panelem. Nevím akorát, jestli se mění i přední sklo nebo to mají řešeno přetěsněním na současné.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 6. 10. 2016 12:53

Tak jsem se včera rozhodl předělat telefon na novou verzi Androidu. Dal jsem Dr. Ketan Rom M6, která v sobě integruje funkce z S7 edge a Note 5. Všechno funguje jak má a rychlost je teda mnohem větší, funkce navíc příjemné a spousty dalších vychytávek, včetně rootu v základu :-)
Používám cca 150 aplikací. Na staré rom jejich instalace na začátku trvala strašně dlouho. Tady bylo cca za 20 minut hotovo.

Trochu trabl byl s aktualizací režimů fotoaparátu a S note rozšíření, ale všechno bylo ke stažení v jedné složce úložišti...

Za mě teď s Note 4 absolutní spokojenost.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr4Gon 7. 10. 2016 19:32

Zdravím, nehodil bys tu ROM Dr. Ketan Rom M6 někam na ulozto?Taky bych jí zkusil :)
Dr4Gon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků