Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Asenepoon 4. 11. 2014 00:06

Vím že jste psal ze Note 4 má lepší foťák a kovový rámeček ze jinak nic jiného nového nepřinesl ale i přesto me laka si ho pořídit.... :-) jen chci znát podrobnější nazor uživatele jak na něj pusobi o proti Notu 3 :-)
Asenepoon
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 11. 2014 00:13

Tady máš jasnou odpověď.
Naposledy upravil Fíla dne 4. 11. 2014 09:18, celkově upraveno 1
Důvod: rozsáhlá citace nahrazena odkazem na konkrétní příspěvek
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 4. 11. 2014 00:14

Pro některé ještě jednou a podrobnějí ale vážně naposled:

V ruce a vzhledově působí 4ka lépe, ten kovový rám opravdu dělá dojem, ale pokud někomu nedělá vrásky kvalita fotografií a stačí mu lehký nadprůměr na dnešní dobu, můj názor je ten, že Note 3 udělá tu samou službu a ušetříš 7000 Kč.

Jestli se každému ten příplatek vyplatí je každého věc, ale Note 3 je za nynější cenu (12 500 - 13 000 Kč) v podstatě jasná volba pokud na prvním místě není fotoaparát. Navíc Note je sázka na jistotu (dlouhá podpora Samsungu i komunity kolem) - dodnes mraky lidí mají první Note (3 roky starý) a neměnili by.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 11. 2014 09:38

Já mám stále první Note, ale na výměnu se už chystám.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 4. 11. 2014 14:45

Pokud nepotřebuješ lepší fotoaparát, tak do Nota 4 nechoď. Je to dle mého zbytečné. Vše co má Note 4 dostaneš do svého Nota 3 také. Na Notu 4 nefungují kvůli rozlišení displeje všechny aplikace a hry. Pillowrecker neuměl s Note 3 fotit, protože ho držel jako levák opačně a všechny fotky byly vzhůru nohama. Note 3 měl velmi dobrý fotoaparát a když ho máš víš sám jak fotí. Pokud si chceš s fotkama opravdu vyhrát vem toho Nota 4. Ještě z vlastní zkušenosti vím, že Note 3 se lépe drží v ruce. Senzor na měření tepu je skoro k ničemu. Z 30 pokusů Ti změří tep tak 5x. V plynulosti mezi Notem 3 a Notem 4 není rozdíl.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 11. 2014 16:24

Vidím, že jste po pár dnech používání Note4 méně nadšená z tohoto smartphonu… :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Antwort 4. 11. 2014 17:48

Mám na majitele Note4 dokaz, jestli má rádio.?
Naposledy upravil Antwort dne 4. 11. 2014 18:04, celkově upraveno 1
Antwort
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 11. 2014 17:52

Naposledy upravil Fíla dne 4. 11. 2014 23:05, celkově upraveno 1
Důvod: doplněn popis odkazu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antwort 4. 11. 2014 18:12

No ono totiž na netu od srpna byly informace, že Note4 RDS má a i mi to potvrdili kyslící když ho ještě neměli. A poslední týden zjišťuju, že informace i rádiu jaksi nikde.

Takže odpluju do galerie o trojce. Mám zatím SGS2, dobrý to foun, ale už to chce trochu modernizaci. A třeba z posledního přísvěvku Stodynky nevyznělo žádné nadšení ze čtyřky a o to mi jde jestli trojku nebo čtyřku. Finanční rozdíl docela velký ale funkční
téměř žádný.
Antwort
Junior

Odeslat příspěvekod stodynka 4. 11. 2014 21:14

Přesně tak rozdíl moc velký není. Ale já přecházela z Windows Phonu zpět na Android a chtěla jsem telefon bez kompromisů za co nejlepší peníze. U T-Mobilu jsem telefon koupila a musím dosplácet zbytek. Takže chci aby telefon vydržel aspoň 2 roky.

Ale ještě předtím jsem vybírala do jakého telefonu mám jít. Rozhodovala jsem se mezi Samsungem Galaxy Notem 3, LG G3, Sony Xperií Z2, HTC One M8. Což jsou telefony všechny v mobilpohotovosti do 13 tisíc Kč. Které jsem byla ochotna zaplatit ihned. Každý má něco co se mi líbilo a nelíbilo.

Vyhrávalo LG G3, ale do toho jsem nešla kvůli obrovské poruchovosti. Další s pořádným displejem, baterií, slotem na paměťové karty, IrDA a hlavně výborným fotoaparátem s optickou stabilizací byl právě Note 4 a ten to vyhrál.

Škoda jen, že mám černou variantu. Měla jsem zatím všechny SGN a vždycky jsem byla spokojená. Takže jsem chtěla být i teď a vsadila jsem na jistotu. Ale vnímaný rozdíl mezi Notem 3 a Notem 4 je minimální. Plynulost je stejná jako u Notu 3. Displej je skvost, rozdíl v rozlišení je vidět. Na fotoaparátu je také poznat jeho kvalita, např. oproti Lumiím (aspoň oproti té mojí bývalé 930). Prostředí nového Touch Wiz se mi líbí více, ale to je subjektivní.

Omlouvám se za předchozí příspěvek kde jsem uvedla, že na Note4 funguje špatně měřič tepu. Byla to má blbost. Špatně jsem přikládala prst. Teď už funguje jak má.

Rádio nemá a ani mi nechybí.
stodynka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 11. 2014 21:27

FM radio není ve smartphonu vůbec potřeba, když je na GP spousta app s internetovým rádiem :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 11. 2014 21:33

Pěkný blábol :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 11. 2014 21:50

Můžeš prosímtě objasnit, kde je chyba ?

EDIT: Aha, už rozumím… :)
Naposledy upravil Fíla dne 4. 11. 2014 23:03, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ghost_Dragon 4. 11. 2014 22:45

Tak se také přidám s prvními dojmy - já měl vždy v oblibě iPhony, ale vyzkoušel jsem i řadu jiných telefonů. V poslední době S5 a Lumír 930. Apple už jsem po vydání iPhonu 6 a ios 8 zavrhl a rozhodl jsem právě pro note 4. A po prvních dnech musím říct, že to byla správná volba. Na S5 mi vadila konstrukce, přeci jen telefon za tolik peněz nemá budit dojem hračky, i když funkčně byl skvělý. Na Notu je famózní displej, hned jsem si zvykl i na rozměry, konstrukce parádní, opravdu si nemam nač stěžovat. Nemohu porovnat s Note 3, máme doma jen Note 2 a rozdíl je neskutečný :-)
Ghost_Dragon
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 5. 11. 2014 07:14

Tak do konce tydne mi prijde NOTE 4. Budu prechazet z SGS4 a chtel jsem se zeptat, nyni mam na telefonu nalepene ochranne sklo. Az bude na NOTE 4, chci si ho tak koupit, mam jen jednu otazku. Nebude vadit S Penu? Nema s tim nekdo zkusenosti treba jak to fungovalo na NOTE 3?
marseb
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků