Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonym_654165 10. 11. 2014 22:04

Otisky prstu musíte snímat tak, že prsem přejedete po klávese Home shora dolů. Podařily se nám zaregistrovat i boční otisky, ovšem odemykání trvalo hodně dlouho. Telefon tedy budete muset držet v jedné ruce a druhou sejmout otisk. Samotné vyhodnocení je pak rychlejší, než u Galaxy S5, kde jsme se častokrát hodně načekali. Tento fragment z recenze možná pobaví. Viz zde.
Naposledy upravil Fíla dne 10. 11. 2014 22:08, celkově upraveno 1
Důvod: upraven nesprávný formát odkazu
Anonym_654165

Odeslat příspěvekod D.Francis 10. 11. 2014 22:53

Ale mě doopravdy zajímalo, jak ta čtečka funguje… :-D
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod marseb 13. 11. 2014 17:46

Mám malý dotaz. Nahrál jsem si do telefonu všechny kontakty ze zálohy Gmailu. Problém je v tom, že je chci nakopírovat do zařízení telefonu, ale nevím jak, nemůžu to nikde najít. Mám je zobrazené v telefonu pouze jako kontakty Gmailu a ne jako kontakty paměti zařízení. Pomůže někdo? Díky moc.
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 11. 2014 15:47

Tak jsem si teď v Číně koupil Note 4...v prodejně řikam, že když si ho od nich koupim, tak chci i flipové pouzdro zdarma...prodavač že ne, že je drahé.
Tak mu řikam, že mu dam o 300Kč víc a chci oboje...tak chvilku přemýšlí a že teda jo :D

Telefon vybalil, koukám na krabičku zezadu a tam napsáno 16GB...mě polil pot, že jde o fake, ale sundal kryt a je to dual sim...tak mi dal ještě paměťovku zdarma, že jsem byl smutný z té paměti :)

Jinak nádherné zpracování a bílá je hezčí jak ta černá...u černé mi vadily ty pruhy přes dotyková tlačítka.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 15. 11. 2014 17:26

Pokud to není tajné tak na kolik tě vyšel ?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 11. 2014 19:25

V přepočtu na 19500 + kryt stál 1600 a já ho měl za cca 350Kč.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 15. 11. 2014 19:58

A v čem je ta výhoda?

Čínská ROM, menší paměť, dual SIM, kdo ví jaká pásma 4G/LTE apod.? Vždyť v Česku lze koupit od cca 17. tisíc a co má primárně, to je záruka. Nebo v Číně zůstáváš a nemáš problém ji tam případně obratem reklamovat? Nehledě na to, kdo ví, jaký to má třeba displej nebo RAMku... Co je to vlastně? Samsung pro Čínský trh, a nebo jde o "padělek" a la style Note 4 ale hodnota cca 5 - 7 tisíc na koruny?
Naposledy upravil technikus dne 15. 11. 2014 20:10, celkově upraveno 1
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 15. 11. 2014 20:08

To je pravda a navíc se dá koupit u nás i s výkonnějším Exynosem 64bit kolem 18000,- 32GB verze s češtinou což u té čínské verze není možné.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 11. 2014 20:13

1. Nejsem v ČR a dual se mi teď hodí
2. Nikde v ČR ho na netu nevidim

Kde ho mají v ČR za 17tis? :D

U té čínské verze je možné ho mít s češtinou.
Už jsem díky místnímu guru oooooooooo zprovoznil root, cwm a hlavně google služby.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 15. 11. 2014 20:14

Jako absence češtiny bych ještě případně pochopil, postačí angličtina / němčina. Ale když vidím komentář "v přepočtu 19500 Kč", po přečtení mě teda vcelku zamrazí... nějak se mi nedostal ten WOW efekt, jo, koupil jsem fakt něco super vybavené s velmi výraznou slevou proti trhu doma. Ale teda nevidím v tom žádnou výhru. Možná naopak, kdyby to zařízení z Číny bylo technologicky mnohem dál (30 Mpix, 6 GB RAM, 128 GB paměť apod.), ale tohle?!

orgasmic: Třeba ZDE, ale rozhodně nejde o jediný inzerát s podobnou cenovkou.
ZDE je třeba k zakoupení z Taiwanu (při poslání do ČR už není výhodný díky CLU a DPH).

Pokud nejsi nějakou dobu v ČR a zůstaneš nějakou dobu v Číně, tak to tak trochu chápu, ale rozhodně to nevidím jako nějaký super kauf.
Naposledy upravil Fíla dne 15. 11. 2014 22:22, celkově upraveno 2
Důvod: necituj předchozí příspěvek
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 11. 2014 20:32

Ty hovádko boží, to co postuješ není dual sim :roll: :-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 15. 11. 2014 20:45

Parametry Note 4 Duos jsou ZDE. Samozřejmostí je, že nepodporuje České LTE frekvence 900 a 800 MHz, zbytek parametrů jsem neporovnával.

Tak hlavně doufej že telefon užiješ a budeš spokojený. ;-)
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 16. 11. 2014 04:09

Mam O2 a to jede na 1800.
Snad budu :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 17. 11. 2014 22:25

Orgac tak co zkušenosti? Celkem uvažují že ho taky vyzkouším,i když jsem uz chtěl zůstat u displeje pod 5". Ale flagship je flagship. A nebo počkat až se sem dostane gear vr, to mě taky láká
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 11. 2014 03:11

VR headset me take laka.
Ja jsem maximalne spokojeny.
Display masakr, zpracovani super a velikost bych bral klidne vetsi.
S S5 jsem byl spokojeny, jenze pak koupil 6-palcove Lenovo a najednou mi prijde Note 4 nejaky maly :D
Ale stylus jsem jeste moc nepouzil, ale uz mam nainstalovanou klasiku TTD, tak si ji konecne zahraju na mobilu diky stylusu.

Oproti Lenovu se lepe drzi, neklouze z ruky, vydrzi o cca 1/3 dele v zatezi a hlavne skoro vubec nehreje!!!

Fotky moc pekny, hlavne v horsim svetle.
Dual SIM funguje taky bez problemu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků