Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beesee 30. 9. 2017 07:47

Madmaxkimi: nechci být nositelem špatných zpráv, ale úplně stejně se Note4 choval u mě - nejdříve zasekávání, pak restarty... a pak už nenaběhl s hláškou eMMC WRITE FAIL. Bohužel tím Note 4 občas trpí - je to na výměnu základní desky (zadej chybovou hlášku do vyhledávače a uvidíš). Bohužel jsem tehdy měl root (cca. 2 roky zpět), takže záruka neuznána a tehdy cena opravy cca 8000,-. Rozhodně nečekej, že Ti zrovna v tomhle pomůže nahrání alternativní ROM. Zkus tovární nastavení a pokud ani tohle nepomůže, začni se loučit...
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 30. 9. 2017 10:24

Tak dík za dobré zprávy,,,beesee,,,po včerejším restartu naběhlo,,,systémové UI přestalo pracovat,,,většina nebo asi spíš všechno nastavení se nastavilo do základu,,,skoro jako bych dal továrko,,,pak to vypadalo nadějně,,,nějaký čas bez záseků,,,no a potom zase bum,,,a vše nanovo,,,už mě to přestává bavit,,,zábavu si představuji asi trochu jinak,,,takže zkusím tu apku,,,a pak jedině N8 v černé,,,nějakou kačku nasyslenou mám,,,ale toužím spíš po modré nebo šedé variantě,,,chtělo by to ale koupit někde v kameňáku aby mi nepřišila nějaká čínská sr.čka...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 30. 9. 2017 20:51

MILES,,,nechci to zakřiknout,,,ale tvůj tip na apku od darkena,,,wake lock power manager,,,zatím funguje,,,restart se prozatím nedostavil a ty záseky taky nějak nepozoruju,,,občas mi spadne nějaká apka,,,ale to je asi od předposlední aktualizace standard,,,prostě kim-čong-sam-šunt nám začíná masírovat peněženky aby jsme přešli na nové železo...Takže díky moc,,,MILES,,,za super tip...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 1. 10. 2017 06:27

To co píšete byl přesně důvod proč skončil note4 u manželky a já koupil nenáviděný iPhone plus.. vše je sice horší ale funguje pořad stejně..
Naposledy upravil bennybull dne 1. 10. 2017 06:27, celkově upraveno 1
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod MlLES 1. 10. 2017 19:19

Tak to je dobře, že aplikace zabrala. :-)
MlLES
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 1. 10. 2017 21:59

Pokud by někdo chtěl Note 4 po výměně základní desky, LCD a ráměčku... Dejte vědět. Jinak ho dám na Aukro :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 2. 10. 2017 21:49

Dámy a Pánové,,,asi mi umřel NOTE,,,může někdo poradit co to znamená ???
Přílohy
20171002_224853.jpg
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod MlLES 2. 10. 2017 22:54

Jak jsem psal systém nedetekuje paměť.Vytáhni baterii z mobilního telefonu,odlož ji i s telefonem na 1 hod do chladničky.Pak vlož baterii zpět zapni telefon a hned nainstaluj tu aplikaci,kterou jsi měl a raději už neflashuj jiné verze firmwaru.Good luck.
MlLES
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 3. 10. 2017 04:05

Díky moc,,,MILES,,,stalo se mi to díky tomu že jsem chtěl zkusit co to udělá když tu apku vypnu,,,no a ono voláre-kantáre,,,restart,,,naběhl panáček že se systém aktualizuje a pak tohle,,,tak jsem to nechal přes noc pracovat,,,ale ono nic,,,furt to svítilo,,,přemýšlel jsem nad vytáhnutím baterky ale měl jsem strach,,,zkusil jsem trojklik a ono to naběhlo,,,takže první co bylo jsem zapl tu apku a zatím to šlape,,,ale díky moc za radu,,,budu si pamatovat...jinak proč to nečte tu paměť ??? Chyba softu nebo hardvér v hajzlu ???
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 3. 10. 2017 06:17

To madmaxkimi:

Já ho měl teď kvůli tomuhle na reklamaci a měnili základní desku. Plus teda vyměnili LCD i rámeček, což nechápu :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 3. 10. 2017 07:45

Těžko říct čím to asi bude,,,jestli začíná blbnout HW a Soft to brání,,,nebo se Soft zbláznil a HW je v cajku,,,ale ať tak nebo tak,,,tak se začínám pomalu loučit... :-) :-) :-) Je zvláštní že s tou apkou to zatím maká...Jinak kdybych to dal do servisu s tou hláškou,,,tak věřím že by měnili kde co,,,mám ho už 3 roky takže záruka je v haj.lu,,,to už nemá smysl opravovat...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Pojan 3. 10. 2017 11:27

Nabízím pro Sansung Note 4 úplně nový, nepoužitý, originální bílý kryt S Charge view cover, Note 4 s prasklým displejem,3x baterie s externím krytem na dobíjení a nějaké další doplňky. Note 4 odešlo s vadnou základní deskou (vadná mmc paměť) na věčnost. Cena dohodou.
Tel.777909858
Pojan
Junior

Odeslat příspěvekod pentaroth 10. 10. 2017 13:14

Hojte,dostal jsem bezdratovou nabijecku Samsung EP-PG920IBE a mam Note 4,ale k tomu asi budu potrebovat nejaky zadni kryt,ze? Nejak ho nemuzu na netu najit... Poradi nekdo? Dikas. M.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod beesee 10. 10. 2017 16:21

madmaxkimi: to je přesně to co jsem psal cca 6 příspěvků nad tvou fotkou "mrtvoly" note 4. Je to problém s paměťovým čipem na základní desce eMMC read/write fail. Žádné dlouhodobé řešení ala lednička/trouba neexistuje, jediným řešením je výměna základní desky, což se v dnešní době v servisu rozhodně nevyplatí. Pokud vysloveně toužíš po Note 4, zkus prošmejdit bazary a koupit třeba telefon s prasklým displejem za pár kaček a použít základní desku z něj. Ale upřímně - už bych se do toho moc nepouštěl...

-- 10. 10. 2017 17:25 --

miles: sorry, ale ŽÁDNÁ aplikace nemůže problém eMMC read/write fail spravit. Je to hardwarový problém a řeší se jen a pouze výměnou základní desky. Při troše štěstí může na chvíli pomoct "zapečení" (viz zapékání grafických karet), ale z dlouhodobého hlediska to stejně nedopadne dobře. Poděkujme "zeleným" institucím za zákaz olovnaté pájky. Spoje bezolovnatou pájkou jsou křehké a časem dochází k degradaci.
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 14. 10. 2017 19:55

Dnes aktualizace brand T-mobile 400 MB N910FXXS1DQI6 zabezpečení 1 srpna.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků