Samsung SM-G850F Galaxy Alpha - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bastr1984 20. 10. 2015 13:06

taky mam problem se signalem. nekdy mi blbne 4g tak musim prepinat na 3g a pak je vse bezproblemu. a taky by me zajimalo , neprisla mi jeste aktualizace na android lollipop a uz ma vyjit 6tka :) ostatni kamaradi uz maji a ja jedu na kitkatu. jinak s telefonem jsem moc spokojeny. a zatim bych nemenil. mozna sonny xperia z5 compact je zajimava. malo je dobrych a kompaktnich tel.
bastr1984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Motorolka 24. 10. 2015 08:56

ahoj, včera mi přišla na mobil aktualizace na 5.0. Bojím se do toho jít. Má s tím někdo zkušenost? Kitkat chodí v pohodě, ale co se stane po aktualizaci? Ne vždy je aktualizace pro mobil dobrá. Aktualizoval tady už někdo? a jaké jsou dojmy?
(v popise mi mobil napsal, že si to vezme ještě nějakých 600 MB z paměti a v průběhu aktualizace i pár GB, ale jak moc bude nový systém náročný na baterii?)
Motorolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 24. 10. 2015 11:20

Předevčírem jsem přítelkyni aktualizoval a nestezuje si, je teda fakt, ze nepoužívá žádné funkce navíc kromě volání sms a fb...:-P Je to 5.0.1, stahovalo cca 900mb
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Motorolka 24. 10. 2015 18:38

Tak to není můj případ :-)) (.. kdyby byl, stačil by mi foun za 3tis. :D ) Za pár let jsem již nasbírala docela dost aplikací, bez kterých si mobil ani neumím představit :-D Teď se děsím, kolik z nich bude chodit na Lolipopu. Chtěla jsem hlavně vědět, zda se nezmenšila výdrž telefonu (v rodině se nám stalo, že na Sony Xperii Z přišla nová verze OS a mobil pak nevydržel na jedno nabití ani do večera - od té doby se nových verzí bojím :hm ) a zda vše funguje stejně dobře jako na Kit katu.
Motorolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 24. 10. 2015 23:16

Upřímně mám a měl jsem jak kit kat tak lili a kit kat běhá lépe je více stabilní a baterka víc vydrží osobně nechci nic co začíná na 5.0
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod skimoto 27. 10. 2015 14:09

Tak jsem aktualizoval na verzi 5.02 a zatím překvapivě samá pozitiva.
Graficky se mi prostředí líbí více. Alpha je ještě svižnější. Přidány notifikace na zamknutou obrazovku a jde s nimi dobře pracovat.
Jeví se mi i o trošku lepší výdrž baterie - jen pocitově...
Lumia 1020 ---> Lg G4 ---> Nexus 5X ---> Nubia Z11
skimoto
Junior

Odeslat příspěvekod M8S8 9. 11. 2015 06:17

Ahoj, pokud si na Alphu koupím tu silnější baterii,tzn. zvětší se tloušťka telefonu, existuje nebo jde potom sehnat nějaký kryt nebo obal???? díky
M8S8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz pida 12. 11. 2015 21:26

to neřeš, tu už nikde nekoupíš..myslím origo 2500mAh
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Mariacek 23. 11. 2015 18:48

Ahoj, jak je to s úložištěm na aplikace na Alfě? Mám Galaxy S2 s androidem 4.1.2. a hodně mi vadí, že mobil má sice 16GB ale pro aplikace je dostupných jen 2GB. Viděl jsem Galaxy S4, kde bylo k dispozici pro aplikace 10GB, tak nějak bych si to představoval i u Alphy... Díky za info!
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod Paffel 23. 11. 2015 22:07

Tak mě Alpha nabízí cca 25 GB volného prostoru, což považuji pro běžného uživatele dostačující. Jsem po aktualizaci na 5.0.2 Loli :-)
Paffel
Junior

Odeslat příspěvekod bastr1984 8. 1. 2016 12:26

Zdravim.mam problem s castym zahrivanim tel a hodne rychlym vybijenim baterie. Na tel nedelam nic narocneho a procennlta baterie jdou dolu.nekdy se sekne.restartuje sam a pekne zahreje.bojim se ze je treba v haji zakladni deska.reklamace se bojim bo uz v minulosti mi ji neuznali pro oxidaci na zakladni desce tak jako pritelkyni.dnes telefon zatim nehreje ale baterie jde stejne rychle dolu. Nejaka rada ?diky
bastr1984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 9. 1. 2016 08:33

zkoušel si hard reset? Přítelkyni nehreje, a vydrží cca dva a půl dne a to je pořád na fb, yt...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod bastr1984 9. 1. 2016 08:59

Jeste ne.ale zkusil jsem dat aspon na tovarni nastaveni a nic. No myslim si ze jde tel do sracek a to ho mam cca od jara minuleho roku :) kdyz z ten nic nedela a je zaply pres noc.baterka jde dolu cca jen o 3%. Jak zapnu wifi a zacnu neco delat .fb. stahovani apek .viber. whatsapp jde to dolu desne rychle.nekdy az moc hreje u tlacitka na vypinani.
bastr1984
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz pida 9. 1. 2016 16:00

zkus vývojářský možnosti a tak zaškrtni dole nezachovat aktivity....když to nepomůže tak to vypadá na hardwarovou chybu řekl bych
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod bastr1984 9. 1. 2016 18:51

No tak uvidim.dal jsem tel do tovarniho nastaveni. A zkusim ty vyvojarske moznosti. Ted nejak mobil nezamrza. Kdyz se bezne podivam na fb , odepisu na viberu fb ,sem tam mrknu na net tak to docela jde s baterkou.ale zacnu delat neco narocnejsiho jako hrani her atd tak to jde dolu. Baterkou mi neprijde ze by to bylo.tel mam chvilku. A reklamace se bojim.uz nekolikrat me poje...i (oxidace na zakl. desce) pritom se vzdy o tel staram jak o miminko :) pres noc mi klesne baterka o 3% .ale jak se napojim na net rano a pracuji s tel , katastrofa. Ve 20:30 jsem nabil tel na 100%. A uz v 00:55 mam 40 % .a o nic narocneho neslo.jen whatsapp a sem tam youtube.na youtube jsem sel pri 50% tech.telefon hlavne hreje v prave horni casti tesne vedle tlacitka zamykani :( navic nekdy nabiju tel na najeke procento treba 70% .a proto ze ho potrebuji ho vyndam z nabijecky .neco s nim delam.hovor .nebo odepisu .podivam na mail a nejedou mam 73 %
bastr1984
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků