Samsung SM-G800F Galaxy S5 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam.jacques 11. 4. 2015 22:16

To mě vážně nenapadlo :-D Jak jsem psal, je tam pořád verze 4.4.2. Dle mého názoru ten upgrade neproběhne i když se telefon tváří, že ano. Přehrává se asi 10 minut, pak restart a vše jako před aktualizací. Pokud máš Galaxy S5 mini nemůžeš to zkusit?
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.lehky 12. 4. 2015 05:24

pak bych to vyřešil stazenim posledniho frmwr ze sammobile a nahozenim pres odin...(ale vidim zde pouze oficialni posledni 4.4.2)
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 15. 4. 2015 09:17

tak mě se S5 mini sám restartuje, vypne nebo (a to nejčastěji) úplně zamrzne, problém se vyřeší pouze vyndáním baterie. Hard Reset nepomáhá, vyzkoušeno i týden bez instalace jakékoliv aplikace, problém přetrvává...Další problém jsou výpadky signálu, prskání, praskání a jiné pazvuky v tel. sluchátku...nebo vás druhá strana vůbec neslyší :-(
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samsung_podpora 16. 4. 2015 09:03

Ahoj Trifidek, v případě že Hard reset (Obnovení továrního nastavení) situaci neřeší, bude jedinou variantou řešení předání zařízení k diagnostice na některé z našich servisních míst. To nejbližší si můžeš snadno vyhledat na
http://www.samsung.com/cz/support/servicelocation/
Samsung_podpora
Zástupce výrobce

Odeslat příspěvekod Trifidek 16. 4. 2015 13:00

a co s tím udělají? jiná ROM bohužel nic neřeší, jedině vyměnit celý mobil, ale vím o několika případech že to prostě S5Mini dělají, tak že bych si stejně nepomohl :-|
Zlatá SG4 (GT-I9506) tam byl vrchol Samsungu...
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 16. 4. 2015 15:13

Nám to taky dělá...telefon leží jen tak na stole a dám od sebe se restartujte...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod packov 16. 4. 2015 18:26

Zdravím všechny, přidávám se k těm, kteří mají problém se slyšitelností svého hlasu u protistrany. Vyměnil jsem již dva přístroje a je to přesně tak, jak také někdo píše: na pevné linky hrůza, do mobilních sítí lepší ale nic moc. Trochu pomohlo, když při hovoru si dám dlaň druhé ruky pod mobil, zřejmě se nějak zvuk odrazí...já nevím. Je to otravné a je také pravda, že v servisu na mě koukají jak na exota, co že to chci. Provedl jsem i tovární nastavení, mám aktualizováno a pořád stejné.
packov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppavlos 16. 4. 2015 18:46

Ja mám telefon od prosince a jestě mě nikdo neřekl, že by měl problém mě slyšet a ani problém se samovolným restartováním jsem nezaznamenal.
ppavlos
Junior

Odeslat příspěvekod Trifidek 16. 4. 2015 20:24

znám 4 lidi co mají SG5mini stejné problémy, jsou toho také plná zahraniční fóra, prostě v HW tohoto mobilu je něco špatně, bylo již vydáno několik aktualizací ovšem k ničemu...
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -tomtom- 16. 4. 2015 23:32

Me se to občas stane, že mne protistrana neslyší ale zjistil jsem, že je to v případě, když mám ruku na mikrofonu. V levé ruce se mi to stává, v pravé vůbec. Takže jsem aktualizoval úchop a hodně se to zlepšilo.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod icemann21 17. 5. 2015 19:25

Nevíte někdo jak to vypadá s Lolipopem na S5 mini? na youtubu jsou nějaká videa ale stále není oficiální k dizpozici.
icemann21
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 17. 5. 2015 23:55

Vypadá to špatně velmi brzy vystřídá spolehlivý kitkat nespolehlivý lilipop
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod andre22 1. 6. 2015 08:28

Za posledních pár dnů už se mi poněkolikáté stalo, že najednou zničehonic mi zhasl displej, nedá se rozsvítit, ale tlačítka dole svítí. Telefon mám od listopadu, ale stalo se mi to před pár dny poprvé a několikrát se to už zopakovalo. Telefon není možné nahodit. Zkoušel jsem dlouze držet vypínací tlačítko, i vyndat baterku, ale nic. Spodní tlačítka se rožnou (a pak zas zhasnou), stejně tak jakoby při nabíhání telefonu dioda bliká různými odstíny modré, ale displej nic. Telefon (nebo spíš displej) se mi podařilo vždy oživit až po několika hodinách (cca 2-3h) a myslím si, že náhodně - že najednou zničehonic se displej zas rozsvítí.
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to řešit?
Napadá mě jedině zkusit přehrát firmware, ale spekuluje se, že tento měsíc by měl být na S5mini Lollipop, takže to bych asi už zkusil vyčkat, pokud to tedy nemůže být nějaká hw chyba...
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod DiFazz 11. 6. 2015 10:08

Samsung orignální Flip pouzdro (to s okynkem:D)
Ano či ne? stojí to 850 , ale jestli je to dobrý, klidně bych to pořídil.. jen jsem někde slyšel, že se dostane prach mezi displej a kryt a poškáre dispej...

Co vy na to?
Zkušenosti?
DiFazz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kady1 15. 6. 2015 05:08

Ahoj co presne znamena,ze protistrana neslysi?To je tak moc hrozne?Je fakt,ze na moji S4 nektere vytocene hovory muzu klidne stlumit a to mam hlasitost na max,ale pri hovoru s S5mini bych i max hlasitost jeste pridal,ale tim nechci rici,ze je hlasitost prijata malo spis asi muj subektyvni nazor.Tak se radeji ptam jak moc potichu to ma jako to,ze druha strana neslysi byt?

Ma otazka,ale je zda se nekomu nestalo,ze po zapnuti svetla blesku vam neslo vypnout a jak jste to resily a zda nejaka aktualizace to poresi?
kady1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků