Samsung SM-G800F Galaxy S5 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod andre22 15. 6. 2015 18:29

kady1: protistrana neslyší = neslyší ten, komu voláš. Nikde v nastavení toto ovlivnit nelze, tzn. buď vadný mikrofon na přístroji, nebo sw chyba
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 16. 6. 2015 13:04

Přesně, a neslyší tak ze vůbec, třeba jen každé třetí slovo, je to na ***** s telefonem za 10k. Reklamace to nevyřeší, akorat prehrajou FW a jsem tam kde jsem byl.
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 21. 6. 2015 06:43

Ahoj jak jste to vy co to resi vyresili se slabou hlasitosti mikrofonu?Prochazel jsem forum zahraniční fora a tam se casto objevuje jehlou propíchnout dirku milrofonu?Je mozne ze zkrze voduodolnost tam je nejaka membrana?Kazdopadne ti co to udelali,ze jim to prej pomohlo.Tak se ptam na vas nazor.
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod mr.black 23. 7. 2015 16:57

Krásný dobrý den, mnoho let jsem tu nebyl, (myslím, že od SE K750i) ale S5 mini není můj první chytrák. Přesto bych se rád občas na něco zeptal, proto prosím o shovívavost. V hledání jsem nenašel.
FM rádio ??: Mobilmania ho uvádí, ale aplikaci v mobilu nevidím, (to neznamená, že tam není) a dohrát ho se mi nedaří. Dohrál jsem nějaké FM radio, ale evidentně sosá data.

Kamera: Často nelze spustit, kousne se s hláškou "Během nahrávání došlo k chybě". Pomůže restart.

Aplikace Baterka: Ikona se probarví, do stavového řádku napíše "Baterka zapnuta" nicméně nesvítí. Pomůže restart.

Díky za reakci, bude-li nějaká.

mr. Black

kady1 píše:Ahoj jak jste to vy co to resi vyresili se slabou hlasitosti mikrofonu?


Nepovažuji se za odborníka, ale nemůže problém se slyšitelností souviset s "odečtovým" mikrofonem? Já ten problém nemám, tedy nevyzkouším. Nahoře je další mikrofon, který bere hluk místnosti a odečítá ho z hovoru. Tím by měl být hovor čistější. Alespoň tak to funguje u handsfree. Špatným nastavením pak může dojít k odečtu vyššímu, než je milo. Nezkusili jste ten vrchní mikrofon ucpat? V autě kolegy vhodně umístěná žvýkačka vyřešila podobný problém.
Naposledy upravil Fíla dne 24. 7. 2015 13:22, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
mr.black
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dave_1984 31. 7. 2015 11:12

DiFazz: vyzkoušel jsem 2 typy pouzder a toto se mi jeví jako nejlepší. S prachem nemám problém, na displeji mám fólii. Nevýhodou trošku je, že nabere na tloušťce, takže je v kapse cítit...

mr.black:
rádio opravdu nemá, taky jsem hledal. Asi by byl už moc dokonalý..
baterka - mě se třeba zapne, ale pak zase nejde vypnout - taky pomůže restart.

Jinak jsem s ním spokojenej.
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ppavlos 6. 8. 2015 05:29

Poradí někdo odzkoušené funkční FM rádio které hraje off-line. Díky
ppavlos
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 8. 2015 06:01

Nemá FM rádio.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ppavlos 6. 8. 2015 07:12

To musí mít i nějakou hw věc? Myslel jsem, že stačí jen nějaká aplikace.
ppavlos
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 8. 2015 07:21

Ne. Hardware se nedá stahovat z obchodu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.black 10. 8. 2015 12:50

Údajně jeden ze Samsungů železo měl, prý stačilo stáhnout aplikaci. Prý.
mr.black
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phv 19. 8. 2015 13:22

Mám dotaz ohledně infraportu.

Uvažuji o koupi tohoto telefonu a zajímalo by mě, zda je možné telefon použít jako dálkový ovladač na TV plazmu Panasonic, případně jak.

díky za předání zkušeností
phv
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 8. 2015 15:27

Televiza sa ovládat dá. V telefonu je aplikace WatchOn, pomocí ní.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 20. 8. 2015 19:43

"Vyskytla sa chyba snimaca otlackov prstov, restartujte zariadenie"

stalo sa to niekomu?

uz som restartoval, factory reset a stale nic
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.black 24. 8. 2015 09:40

To se mi nestalo, ale dost jsem se s tou čtečkou nadřel. Že by byla nějak super spolehlivá, ... . Po pár dnech jsem ji opustil. Snad ani jednou mi neodemkla na první pokus.

phv píše:Mám dotaz ohledně infraportu.

Uvažuji o koupi tohoto telefonu a zajímalo by mě, zda je možné telefon použít jako dálkový ovladač na TV plazmu Panasonic, případně jak.

díky za předání zkušeností


Dají se stáhnout aplikace. Bohužel na mou televizi jsem funkční nenašel. Ale běžné typy fungují.
mr.black
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icemann21 13. 10. 2015 22:18

Zdravím už je to nějaká chvilka co měl vyjít na S5 mini nový firmware a stále nic. Přitom na Nexus už je dávno android 6. Nevíte někdo jak to vypadá tady? Jestli se vůbec dočkáme nějaké aktualizace? Díky
icemann21
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků