Samsung SM-G800F Galaxy S5 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.Francis 6. 8. 2014 20:54

Zde vyšla recenze Samsung Galaxy S5 mini :)
Naposledy upravil seterwohipikule dne 8. 5. 2016 08:20, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu a odkaz
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S__7 5. 10. 2014 13:48

Je tenhle telefon dobrý nápad :hm , když se teď dá v CZ distribuci sehnat lehce přes 9tis? Máte ho někdo?
S__7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mialee 22. 10. 2014 07:46

Měla bych dotaz na vlastníky Samsungu s5 mini zda nemáte problém s mikrofonem? Tel. mám již po 3 na reklamaci a servis mi stále závadu neopravil.Respektive poprvé měnil nějaké 4 díly, protože tam byl špatný i mikrofon a wifi se opravovala. Po 2 se ,,údajně´´ závada neprojevila, ale tel. jsem nepřevzala, protože se mi závada projevila hned na prodejně. Při hovoru si protější strana stěžuje, že je hovor tiše nebo chvíli je normálně a pak přeskočí a je tiše. Pracuji v mobilce a prodali jsme zatím 1 ks a ten nám zákazník přinesl také na reklamaci se stejnou závadou. Je vás takových víc?
3310, 6230, N73, 6303,s8000,Wildfire, E52, e1200, S4, 2710, S5mini, 2710. ???Iphone6???
mialee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ticho88 22. 10. 2014 09:31

mialee: Mám ho asi tři týdny a zatím bez problému.
iPhone 4 16GB
ticho88
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_1984 1. 11. 2014 14:46

Jak dlouho vám vydrží baterka? Mám ho asi 2 týdny a vydrží sotva 2 dny a to ho nijak extrémně nenamáhám. Problém s mikrofonem nemám.
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kiwiss 4. 11. 2014 09:17

mialee: Stejný problém s mic, strašně mě to štve, >:-(
Naposledy upravil Fíla dne 4. 11. 2014 09:20, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna rozsáhlá a zbytečná citace
kiwiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreznar 15. 11. 2014 15:10

Mohu potvrdit problémy s častým restartováním a softwarovými chybami.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CeOcko 23. 11. 2014 17:31

Ahoj. Taky resim problem s telefonovanim. Behem hovoru protistrana hlasi velmi nizkou hlasitost stridajici normalni a stale dokola bez zjevne priciny. Kdyz zapnu hlasity reproduktor/handsfree, tak je to jeste horsi, dokonce pry slysej sami sebe v ozvene.
Vyresil ten problem uz nekdo?... docela to cloveka vytáčí
CeOcko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mialee 25. 11. 2014 09:26

Už mám tel. po 4 v servise se stejnou vadou, ale ani jednou mi to neopravili, protože se údajně závada na servise neprojevuje. Už mám vyměněnou simkartu a vada tam prostě je a je to dost nepříjemné, protože si lidé nezávisle na sobě stěžují, že mě špatně slyší. Taky by mě zajímalo zda někdo dokáže poradit, jak to vyřešit? Nevím jestli to je tím, že jsem z Havířova a servis je v Kladně a je to třeba závisle na signálu...? Už jsem bezradná :'(
3310, 6230, N73, 6303,s8000,Wildfire, E52, e1200, S4, 2710, S5mini, 2710. ???Iphone6???
mialee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 25. 11. 2014 09:34

Signálem to určitě nebude, pokud máte doma plný signál, ani u slabšího signálu se toto stát nemůže. Dle mne jde o softwarovou chybu, event. vadný microfon :-|
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mialee 25. 11. 2014 11:34

Poprvé jsem měla u tel. vice vad i ten mikrofon a vyměnili mi celou základovou desku, ale hned se mi chyba mikrofonu projevila a tel. šel znovu do servisu a tak samo po 2, po 3 a teď je po 4. Ani jednou se jim to údajně neprojevilo. Opravdu tomu nerozumím, protože s porovnáním z jiným přístrojem stejného typu je rozdíl velký. Na tel. čekám až mi dojde ze servisu a s operátorkou britexu jsme domluvené, že pak zkusíme ještě jednu věc. Údajně Samsung má tu možnost, že se tel. přepne do nějakého modu a jak se závada projeví budu muset v tel. udělat nějaké kroky aby si to tel. zaznamenal a s tím se to pak pošle. Nevím co to přesně je, ale asi už není jiná možnost, protože tel. jsem všehovšudy používala týden a už 3 měs. ho nemám. Nemám SE ani jak bránit protože to je v podstatě tvrzení proti tvrzení.
3310, 6230, N73, 6303,s8000,Wildfire, E52, e1200, S4, 2710, S5mini, 2710. ???Iphone6???
mialee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hojko 25. 11. 2014 12:04

Mam par otazok ohladom S5 mini:
1. Daju sa vypnut ikonky/obrazky v spravach a kontaktoch? Pozeral som to v nastaveniach a nenasiel som to.

2. Ako v denniku zobrazovat len telefonaty? Vzdy mi tam automaticky zapne vsetko, teda aj sms spravy, co je dost neprehladne na dennik. Vzdy musim rucne kliknut na hovory, aby tam ostali len hovory.

3. Ide z kontaktov vyhodit polozka oblubene, tak ako je to napriklad na telefonoch HTC? Proste bay som hore nemal oblubene kontakty.

4. Mobilne data - vyuzitie. Ked si v nastaveni pozriem vyuzitie mobilnych dat, stale tam mam cyklus len do konca mesiaca, teda od prveho dna do posledneho. Nejde to ani nastavit. Prisiel na to niekto, ze ako to nastavit?

5. Co GPS, aky je vas signal, ako dlho trva chytenie a aka je presnost gps snimaca?

6. Predvoleny mail klient - vie niekto ako vypnut podpis? Nikde som to nenasiel, navyse mail posiela v HTML formate. Zvykol som si pouzivat cisty text (plain text) a tak to vidim na prechod na K-9 Mail.

7. Mobilne data - Ked hore v liste idem vypnut mobilne data, tak mi ukaze, ze mobilne data budu vypnute a ja musim kliknut na OK. Ked vsak omylom kliknem na tlacitko vpravo dole, tj. sipka spat, tak nastane patova situacia. Mobilne data ostanu zapnute, nedaju sa vypnut/zapnut cez notifikacnu listu a toto tlacitko je mierne zvyraznene (farba nieco medzi vypnutymi a zapnutymi mobilnymi datami). Treba ist cez nastavenia a tam vypnut mobilne data. Stretol sa niekto s tymto problemom?

Problem s mikrofonom zatial nemam, ale je fakt, ze mam telefon len par dni, moc som toho este neprevolal a zatial sa nikto nestazoval.

Problem s budikom o ktorom som sa docital na inom fore sa prejavil aj u mna. Mal som dva budiky, trebars 07:00 a 07:10, prvy som vypol a druhy uz nezvonil. Ked som sa neskor zobudil, nakolko som zaspal, tak som nechapal a hned ma napadol problem z jedneho fora. Tam sa spominalo, ze telefon sa sam restartne a sprava sa ako keby dalej bezal. Ked som sa pozrel na vytazenie baterie, tak som videl, ze telefon bezal len nejaku pol hodinu a to je presne cas kedy mi mal o 07:10 zvonit druhy budik, ale nezvonil. Prave vtedy musel nastat ten restart.
hojko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave_1984 3. 12. 2014 23:46

1. Nevím o tom
2. Dela mi to taky
3. To asi nepůjde
4. Rozklikni roletku cyklus použítí dat a dej změnit cyklus
5. Používám režim vysoké přesností, takže mi to polohu najde v okamžiku
6. Otevřeš mail, nastavení, první položka je spravovat účty, klikneš na svuj mejl, pak ještě jednou a pak už vidíš podpis.
7.to mi nedělá. Data zapínám a vypínám pouze jedním kliknutím, žádný další potvrzování.
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hojko 6. 12. 2014 23:11

4. Nejde mi to.
5. GPS ma velmi dobry signal, uz som testoval.
6. Dik, pomohlo.
7. Divne, resetol som mobil na povodne nastavenia a aj tak, vzdy mi skoci hlaska o zapnuti a vypnuti mobilnych dat + moznych poplatkoch co mozem platit navyse.
hojko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave_1984 7. 12. 2014 15:41

4. Musíš mit zapnuta mobilní data a pak to musi jít
7. Mas aktualizováno na nejnovější firmware?
Dave_1984
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků