Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi 29. 6. 2015 13:00

Mi tohle dělá messengr co chvilka :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 29. 6. 2015 14:12

tak wipe jsem udělal před i po flashi.. nedělám to poprvé..;-) ale je to divný, že co aplikace to padá nebo se zastavuje, tak nevím... dneska mi to udělal na note 3 i Google obchod.. je to až podezřelý.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 29. 6. 2015 22:08

Mám tu S4,S5 a N4 všechny na Lollipop a užadného jsem nezaznamenal žádný pád aplikace takže to běžné nebude.Přiblblý komentář pod mým přízpěvkem hodně někomu pomůže je vše vypovídající.
Naposledy upravil Kaprar11 dne 30. 6. 2015 15:25, celkově upraveno 2
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 6. 2015 00:03

To je moc hezké, že tam máš to a to, že to vůbec máš potřebu sdělit....
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 30. 6. 2015 16:16

já si myslím že hádky tady nikomu nepomůžou.. spíš pojďme řešit co s těma našima mobilama aby konečně šlapaly jak mají ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod retrocrew 30. 6. 2015 18:14

Já mám zas takový problém že některé aplikace které mám přesunuté na externí sd kartě, nejdou pomocí Google Play aktualizovat. Vždy mi po aktualizaci napíše chyba 963. Ale dělají to jen některé, například Opera.

Občas mi taky spadne GP. Nevím čím to je, podle mě špatná optimalizace A5 ve spojení se zasekaným TouchWiz.

S5 mám asi dva týdny a upřímně čekal jsem od toho víc, hlavně větší plynulost a rychlost.
retrocrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 6. 2015 18:24

zpusob jakym aktualizujete je hloupej i kdyz pohodlnej… nucnene padani obchodu ..vymazat data google play, vynucene zastavani google play, odebrani uctu google., restart.znovu existujici google ucet zadat.postup pro rootle telefony, mnohem elegantnejsi umyslne neuvadim
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hodnypaja 30. 6. 2015 21:53

Já mám hnusnej zasekanej Touchwiz, naprosto šílený Lollipop, přesto mi chodí vše plynule a bez problémů, aktualizují aplikace jak na interně tak na paměťovce. Pokud to tedy někomu nejede ani po hard reset, vypadá to na poruchu hardware.
hodnypaja
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 1. 7. 2015 00:23

Rikejte si co chcete ale cely svět nadává na lilipop nic méně nenáročný cech je spokojeny dal skoro dvacet tisíc ale nic mu nevadi.. Vyšší spotřeba , malá plynulost nic vse ok a hlavně si nestezovat, pokud je chyba tak nikdy u telefonu.. Vzdy dela neco spatne uživatel.. Asi tak se tu diskutuje.. Proto jdu vzdy na xda a tam člověk zjisti co je za problem a jak řešit.. Doporučuji..
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod retrocrew 1. 7. 2015 18:00

Já si vůbec nestezuji, naopak SGS5 je super, ale nic není dokonalé a to co jsem popsal je prostě chyba kterou doufám opraví.

Co jsem slyšel tak na 4.4 byl chod mnohem plynulejší nebo ne? :-)
retrocrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 6. 7. 2015 11:08

Včerejšek při max teplotách mi totálně skolabovala S5..nebyl na přímém slunci, ale jak se zahřál ten disp..to jsem ještě neviděl. Telefon se vypl a už nechtěl najet..najel max na uvítací logo Samsungu a vypl se cca po hodině najel. Zajimavé při hrání her to neudělalo nikdy a to jsem valil náročnější 3d pařby a teďka tohle? Myslel jsem si že odešla baterka, ale kamarád co mi ji vyměnil za jeho, tak to nic nezměnilo. Už to fičí jak má..setkal se s tím někdo? No pokud to udělá znovu jdu reklamovat...nebo to je zbytečné?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod therage 6. 7. 2015 11:52

Buď rád. Tímto se telefon zachránil před nenávratným poškozením. Klasická teplotní pojistka.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeoTom 6. 7. 2015 16:52

Dobrý den, včera se mi podařilo oddělat LCD u Galaxy s5... Display černý a nereagující "na milion kousků", diody funkční a dnes se mi dokonce ozval i budík takže se domnívám že zásah do HW proveden nebyl a mobil by měl být vnitřně funkční.......

Zajímalo by mne kolik by stála oprava LCD ?... A nevíte o někom kdo se těmito opravy živý a je cenově výhodnější nežli oficiální servis ?...... Myslím že kdyby oprava šla do 4 tisíc tak by se mi to pořád více rentovalo nežli koupit nový mobil... A jaký je váš názor ohledně HW, myslíte že byl proveden zásah jen na LCD pakliže fungují věci jako budík a diody či zvuk při sepnutí a zapnutí ?
TomeoTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 6. 7. 2015 19:10

therage píše:Buď rád. Tímto se telefon zachránil před nenávratným poškozením. Klasická teplotní pojistka.


Jasny ale zajimave bylo ze kolega vedle me ho tam mel taky a mu se nestalo nic :) no prislo mi jak kdyby se tam neco seklo v pozadi a topilo to neskutecne.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premo2 8. 7. 2015 16:13

Zdravím,
chtěl bych se zeptat: Zlepšilo se nějak rozpoznávání otisku prstů od doby kdy byl telefon uveden na trh?
2.) Je možno platit za aplikace m-platbou ?
3.) Jaká je poslední verze androidu pro tento telefon ?
4.) Jak je to se zárukou? Je možno u nás reklamovat i telefony určené pro zahraniční trh podobně jako u lumií?
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků