Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 30. 3. 2015 05:37

já mám na s5 i na note 3 Němce DBT, jsou to rychlý a spolehlivý rom a update dostávají mezi prvními..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod mato1168 30. 3. 2015 07:36

Ja viem ze vysla ale este nie na Slovensku
mato1168
Junior

Odeslat příspěvekod HonzikBares 30. 3. 2015 09:12

prosba, když budu chtít telefon reklamovat, je nutné aby tam byla oficiální ROm nebo je to jedno, mám tam nyní anglickou, protože česká lolipop mě s prominutím...... tak anbych věděl.

díky
HonzikBares
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 3. 2015 10:00

Tu, která je určena pro náš trh. Dávat tam ROM pro jiné státy můžou brát jako důvod ke zrušení záruky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 30. 3. 2015 17:22

Před reklamací ovšem stačí flashnout zpět českou distribuci :)
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p.lehky 30. 3. 2015 18:09

a v případě napočítání Knox Warranty znáte řešení?
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 30. 3. 2015 19:14

Neví někdo jestli už je opravená verze Shealtu? Myslím tím např někde na xda, já tam nechodím,,díky moc za info
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Farookh 30. 3. 2015 23:41

Knox counter 0x1 je, aspon pokial viem, nezvratny proces a reklamacia moze byt problem, zalezi na konkretnom servise ako sa k tomu postavi.
Farookh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 2. 4. 2015 15:15

Mám dotaz. Na předchozím LG L9 II se mi po aktualizaci na KitKat při rozsvícení obrazovky ( ještě před odemčením ) ukazovala animace počasí ( sníh, déšť nebo duchové od slunka ). Jde něco takového nějakým způsobem aktivovat i na S5 s Lollipopem? Docela se mi to líbilo :-D
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod mato1168 3. 4. 2015 16:26

Potvrdene samsung neplanuje spravit android 5.1 a to dokonca ani pre S6 a S6 edge.
Bohuzial
mato1168
Junior

Odeslat příspěvekod KptBobr 3. 4. 2015 21:49

Takze potvrzuji ze skoro vsechny vyse popsane silene potize s S5 po aktualizaci na Lolipop vyresili tovarnim nastavenim. Bohuzel ani několik backupu (Google, KIES) nedokazalo vse obnovit, zejména me stve, ze Shealth nedokazal obnovu vůbec, a to presto, ze je byl zalohovan přes Samsung ucet, to same rada aplikaci. To je celkem smutne a tristni.
Zustala vyssi spotřeba, dana asi pozitivnim zobrazenim, která jiste není pro toto provedeni displeje asi to prave orechove, nicmene ergonomicky to je velmi pekne.

Prekvapila me jedna pekna vychytávka, která se objevila, když jsem S5 paroval v aute s autotelefonem přes BT, nabidla me pro tuto událost nezamykani telefonu. To je zajimave, ačkoliv v aute telefon vůbec nepotrebuji vzit do ruky, protože ho přes RSAP ovlada multimedial. systém s autotelefonem. Ale dobře, občas si chci precist e-maily (samozrejme při stojicim aute), a nechci kvůli tomu vždy mobil odemykat prstem (to se zda, ze je také lepe funkcni)...

Chci vyzkoušet automaticke akce (Trigger) s NFC nálepkami, mate s tim někdo nejake zkušenosti ?
KptBobr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 3. 4. 2015 23:37

Ja nechal oficiálně udělat downgrade v zářivě na kitkat a telefon ma ted větší vydrž baterie a je sviznejsi a aktualizaci jsem vypnul a dal nedotazovat jsem spokojeny ze vse funguje
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 4. 4. 2015 07:19

Zajimave :) ja na S5 mam vydrz vetsi jak na kitkatu a vse slape jak ma :) jeste ze ty problemy nemam.. jinak Shealth funguje i obnova probehla ale co me stve je, ze co chvilka blbne widget, krome tohoto vse ok..
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 4. 4. 2015 08:04

Tezko rici proc ale čeho jsem si rozhodne všiml ze na lilipop fotoaparát fotil výrazně lepe v zaruce ho měnily ale foti lepe s lilipop nez s kitkat navic ma moznost nastavit filtr jestli si dobre pamatuji
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 6. 4. 2015 13:52

Je tady někdo kdo přešel z Note 2 na S5?
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků