Samsung SM-G900F Galaxy S5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technikus 24. 7. 2014 13:15

Proč na bodu nula, naopak, nevychází-li update, zřejmě tak Samsung vydal konečně funkční přístroj :-D
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod benbix 24. 7. 2014 15:08

Zdravim,
nemuzu vubec prijit na to, kde si vypnu funkci opravovani textu, kdyz pisu sms nebo na fb?
Pisu bez diakritiky, ale mnohe slova mi to proste samo upravi a nesmyslne. Diky!
benbix
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 7. 2014 15:37

A do návodu ses díval? Je to na straně 205 :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barešák 24. 7. 2014 16:13

No mě S5 chodí tak jak má, nemám pocit že bych chtěl něco vylepšovat, jen pokud bych to mohl tak ten plastovej rám vyměnit za kovový, titan? A taky zmenšit ty rámečky na krajích, jen mít kouzelnej prsten... pokukoval jsem po G3 ale tam bych dal záda z S5 nebo nota 3, a když jsem čet jejich fórum jaký s nim jsou problémy... tak zlatá S5...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 25. 7. 2014 07:04

miromen4 píše:Přesně tak a diky teto jejich denni akci už se mi tam podařilo par dobrych nakupu udělat.
Jinak cenu už si přesně nepamatuji ale bylo to cca 14 600kč.

Teď je akce u O2, avšak to bude mírně customizované (logo, O2 aplikace)
Více ZDE
===
S5 Mini už uvedený ANG2 update dostala a to ještě není oficiálně v prodeji :-)
Takže počítám, že by to pro S5 mohlo být velmi brzy dostupné.
Přílohy
Untitled.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod SPOR1234 26. 7. 2014 21:39

Dobrý den chcel by som sa informovat bežných teplotách s5-ky (aká je normálna teplota pri stpustených/nespustených aplikáciah)
Moja s5 dosahuje pri minime spustenýh aplikácii teplotu okolo 40 stpňov C.
A pri spustenej hre Real Racing 3 dosiahol procesor teplotu ces 70 stupnov celzia telefon sa nijak nezasekaval/nelagoval všetko išlo ako má...
Podla mojich informaci ma mat procesor pri minime spustených aplikacii teplotu okolo 30 stupnov C..
Prosím o radu ci su tieto teploty normálne alebo nie. :)
SPOR1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 7. 2014 21:47

Ono záleží určitě i na teplotě okolí, jinak se ohřeje v prostředí s 20 st. a jinak v 30 st. C.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2014 22:34

A kdes na ty tvoje teploty došel? Při používání se prostě hřeje. Udržíš ho v ruce? Jestli ne a máš popáleniny, zažaluj Samsung.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip545 26. 7. 2014 22:46

Tohle prostě teď dělají všechny telefony, pamatují ,že když jsem měl s2 tak byl docela prušvih když ti někdo zavolal zrovna při hře, ten telefon se nedal udržet u ucha ;)
zip545
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2014 22:50

Tak jsi zavěsil, že ano :) Popáleniny od Samsungu, to je tedy něco, já bych to neriskoval. Ani čítah jistě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 27. 7. 2014 07:04

Blbosti trochu se hřeje ale oproti konkurenci je to rozhodně mnohem meně takže z toho nedělejte tragu,když ho sundávám z bezdrátového nabíjení je to o mnoho více ,jsem rád že mám S5 zkus Z2 na ní můžeš dělat vejce,LG G3 ti zase vypne jas každý má svoje mouchy ale S5 jich má nejmín.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod dagondrive 27. 7. 2014 09:34

Muj Samsung Galaxy S5 s kterym jsem na 100% Spokojeny a je to podle meho nejlepsi telefon na trhu se zahriva jen pri hrani her treba Apshalt 8, ale daleko mene nez muj puvodni LG Optimus 4X HD ktery vzdy zacal snizovat jas :-(
dagondrive
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 28. 7. 2014 10:02

...aktuálních 46° při bezdrátovém nabíjení...
Přílohy
Screenshot_2014-07-28-11-03-21.png
Screenshot_2014-07-28-11-00-20.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 28. 7. 2014 11:30

technikus píše:Proč na bodu nula, naopak, nevychází-li update, zřejmě tak Samsung vydal konečně funkční přístroj :-D

jasná - a právě proto nyní vydává (kolikátou v pořadí?) 200megovou aktualizaci, která opravuje známé chyby 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků