Samsung I9082 Galaxy Grand Duos - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wencito 25. 1. 2014 22:12

Zdravím, jedna má známá má problém s aktualizací androidu v tomto telefonu, má verzi 4.1.2 a chtěla by aktuální verzi 4.2.2, že prý přes program Kies jí to nejde a přes telefon taky ne :) moc rád bych jí poradil ale bohužel s tímto typem telefonu nemam žádné zkušenosti, proto se obracím na toto forum jestli by někdo věděl jak jí poradit :) Všem předem děkuji za odpovědi
Naposledy upravil Fíla dne 16. 5. 2014 17:01, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
wencito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lululu 16. 5. 2014 10:45

Podporuje Samsung Galaxy Grand Duos USB OTG?
Lululu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 16. 5. 2014 17:05

Grand Duos USB OTG nepodporuje :|
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod gazopeter 14. 10. 2016 22:20

Chlapi,vobec netusim ci sol tu spravne,a po precitani "pravidiel dizkuse"...clovek ma az strach niekam nieco zle napisat...(najviac sa mi pacili body 5 a 6...ale neverim ze niekto vie o com hovorim,lebo pochybujem ze to niekto cital okrem mna...)...moderatori to tu maju pevne v rukach...nahaha...ale ine som chcel...a ak som netrafil temu,tak sa vopred ospravedlnujem moderatorovi,ktory to bude musiet premiestnovat...Samsung Grad Prime...na jednu sim.a zistil som,ze su aj dual.a ked som porovnal "zadky"tak ja tam mam akusi"predpripravu"na druhu sim.otazka-je mozne urobit z toho dual?samozrejme nie doma.u chlapcov co maju nad "kramkom"neonovu reklamu samsung?neviem ako sa volaju tie ich -predajne?chalani ak niekto vie,tak dik.ak ma niekto nasmeruje,dik.ak niekto napise "vtipne"-staci zajst do najblissieho samsung mobilshop,bazar,predajne...tak tiez dakujem.ale ja to chcem vediet tu a teraz...dik.len som zvedavy,ci mi telefon da vediet,ze mi niekto odpovedal...ci aj na toto mysleli pani prisni moderator...(nahaha,chlapi klud.for.viem ze tu robite kus prace...ale easy.treba si obcas dat aj sluk.pozdravujem. - gazopeter@gmail.com - (spolieham sa na mail.)

-- 14. 10. 2016 23:28 --

A vlastne by ma aj zaujimalo nieco okolo aktualizacie...asi som to nemal robit.vobec niesom spokojny po aktualizacii.chcel by som vediet,ze ked vyuzijem funkcie -nastavenie mobilu do povodneho nastavenia,ci bude zas bez aktualizacie...ma s tym niekto skusenost?...ale inak je skvely.ta odozva tlacitok a pristup k RAMke...
gazopeter
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků