Samsung N9005 Galaxy Note 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lucas_7 24. 9. 2013 12:34

Pro všechny majitele GALAXY Note 3 si totiž Samsung připravil várku zajímavých aplikací také zcela zdarma. Cena těchto aplikací se v součtu pohybuje okolo 10 000 Kč. Jedná se o: Dropbox s 50 GB volného úložiště, předplatné společenského týdeníku Reflex na 12 měsíců, předplatné deníku Blesk také na 12 měsíců, výkladový slovník Oxford Advanced Learners Dictionary a na závěr také 12měsíční předplatné světového ekonomického týdeníku BusinessWeek. Všechny aplikace již budou předinstalovány a nebo bude možné stáhnout je pomocí Google Play.

Jde mi o toto, když telefon koupím třeba v alze, jestli budu mít aplikace taky zdarma?
Lucas_7
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 25. 9. 2013 11:27

Tak Dropbox, Blesk i Reflex máš gratis i k Note II, není to vázáno na prodejce ale na samotný přístroj (já mám můj z Electrowordu a stejné aplikace jsou dostupné i z brandovaných u operátora).
Čili i telefon z Alzy nebo odkudkoli jinud bude mít tyto aplikace dostupné ke stažení.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 25. 9. 2013 12:48

Reflex je snad zdarma i k Notu prvni generace.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 26. 9. 2013 10:30

Aplikace Týdeník Reflex je dostupná pro smartphony Galaxy Note, Galaxy Note II, Galaxy Camera a Galaxy S III. Mezi tablety narazíme na podporu u modelů Galaxy Tab 8.9, Galaxy Tab 10.1, Galaxy Tab 7.7, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 2 10.1 a Galaxy Note 10.1.

Zdroj Mobilmania

EDIT: zatim asi vsichni co jeste maji prvni varku nabizi verzi s 32GB...
kdy se dostane na trh verze s 64GB?Cena asi stejna nebude...ne?
Naposledy upravil Fíla dne 26. 9. 2013 19:05, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 26. 9. 2013 21:25

Je z majitelů někdo kdo přešel z Note II? A můžete dát postřehy oproti Note II?
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marf1 26. 9. 2013 22:27

Nagano80: Dnes jsem presel z Note 2 na Note 3. Zatim si s nim hraju par hodin a urcite jsem nevyzkousel vsechny nove a nebo vylepsene funkce. Zatim mohu rict tohle:
Display je proste bomba
Zvuk pri prehravani hudby ve sluchatkach o neco lepsi nez u Note 2
Mam verzi 32GB a uzivatelsky dostupnych je cca 23 gb, ve spojeni s 64gb microsdxc kartou uz je mista konecne dost
Rychlost je neskutecna... nezaznamenal jsem jediny lag
Vydrz baterie zatim hodnotit nemohu protoze akorat nabijim poprve.
Jedine co me stve je ta imitace kuze. Mel jsem rad leskly plast a z tohohle jsem nejaky nesvuj, pripadam si jako bych mel v ruce zase SGS2

Vic pro dnesek hodnotit nemuzu. Ale koupi rozhodne nelituju
marf1
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 26. 9. 2013 23:37

Pro Vas co,mate tu cest... Docetl jsem se, ze samsung zavedl u note 3 regionalni zamek, lide si stezuji ze nelze vyuzit simkartu z jineho regionu nez je telefon porizeny... Konkretne v anglii nemecku a nizozemsku si stezuji ze nelze pouzivat americke ani asijske simkarty ale jsou nuceni platit roaming. Tak kdo chcete delsi dobu cestovat tak pozor, samsung to pry potvrdil ale zatim zadna vysvetlujici tiskovka neprobehla.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod lenka2003 27. 9. 2013 09:44

V balení telefonu je vložena kartička, která toto potvrzuje. Je tam napsáno, že tento výrobek je určen pro EU a SIM v jiných kontinentech v něm nemusí fungovat....
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 9. 2013 09:45

rhinos píše:
kdy se dostane na trh verze s 64GB?Cena asi stejna nebude...ne?

S tím určitě nepočítej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 27. 9. 2013 10:15

lenka2003 píše:V balení telefonu je vložena kartička, která toto potvrzuje. Je tam napsáno, že tento výrobek je určen pro EU a SIM v jiných kontinentech v něm nemusí fungovat....


Škoda, že se na to více neupozorňuje, je to tam sice napsané, Samsung se tím netají ale že by to vytruboval do světa se zdůvodněním, to taky ne. Přitom to dělá každý, kdo cestuje na delší dobu než pár dnů, že si koupí tamní sim a funguje na ní. Dost lidí kvůli tomu muselo Note 3 vracet.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 9. 2013 11:10

To je pěkná sviňárna.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 27. 9. 2013 11:43

Je to svinarna a pro me duvod davat si na to pozor. Tohle by me ani nenapadlo. Pokud neco bude mit regionalni zamek, tak to budu bojkotovat. Ostatni by meli take. Jinak to casem budem castejsi a castejsi.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 27. 9. 2013 11:47

Hlasi to ze všech regionu, takže nepomůže ani dovoz odjinud. ostatně to nejspíš bude právě jedno z opatření oproti dovozům z US, kde to prodávají levněji. PS je to napsáno hned na krabici, na té nálepce co se musí roztrhnout při rozbalení.

Co se mě týče, tak mě to odradilo, radši počkám na Lumii 1020, po Note II jsem si chtěl vzít 3, ale tohle se mi nelíbí.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 27. 9. 2013 15:42

Regionalni zamek ?!? Pro me v dnesni dobe naprosto nepochopitelne !!!
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hewlett62 28. 9. 2013 09:56

Pro všechny diskutující, kteří žehrají nad systémem ochrany "SIM reginal lock" - je zapotřebí se o tomto opatření korektně informovat. Není to zdaleka tak "zlé" jak to vypadalo původně (původní laxní vysvětleni Samsungu k tomuto negativnímu povědomí ovšem také přispělo), věc se má ve skutečnosti takto:
- pokud si koupíte např. SGN3 ve státech EU a aktivujete ho taktéž ve státě EU se SIM zakoupenou v obchodním regionu EU, pak se po úvodní inicializaci @ přihlášení SIM do sítě regionální lock nenastaví! Takto aktivovaný telefon můžete poté provozovat v jakékoliv (pásmově kompatibilní) síti na světě a také se SIM tamtoho či onoho operátora. Takže žádný SIM lock!
SIM lock se (z pochopitelných obchodních důvodů - clo, DPH, lokální slevy, apod.) nastaví tehdy, pokud si telefon zakoupíte např, v Saudské Arábii, Arabských Emirátech, Singapore, USA a zaktivujete jej se SIM českého operátora operátora. Pak se tento zámek regionální ochrany uplatní a platí ona omezení y tohoto kroku vyplývající >> nutnost roamingu např.
Z toho vyplývá, že nejen že dovoz odjinud nepoůže, ale právě pouze dovoz odjinud (mimo EU obchodní zonu) SIM lock zaktivuje.
Tedy pokud si telefon zakoupený (někdo Vám ho tam koupí a zaktivuje) např. v USA nezaktivujete nejprve v USA se SIMkou tamního operátora >> pak je vše v pořádku, v CR SIMku vyměníte za "naši" a SIM lock nebude, telefon bude SIM @ Regional free" ;-)
hewlett62
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků