Samsung N9005 Galaxy Note 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mahonay 28. 8. 2014 19:29

Jsem zvědav jak na tom budeš ze signálem když budeš v oblasti kde je slabší pokrytí ;-) , aby ti pak nebylo smutno po Note2.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 28. 8. 2014 20:30

já ho ještě mám než ho prodam :-) ale uvidíme :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 29. 8. 2014 16:26

Tak jak si na tom ze signálem v Note3 ? Je to lepší než v Note2 kde jsi taky na tom nebyl až tak dobře ?
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 29. 8. 2014 17:25

note 3 celkově lepší než 2 i signál se mi zdá dobrej, zatím jsem nevypozoroval žádný problém :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 29. 8. 2014 23:37

No s tím signálem to nebude tak horké,,, mám tesco (O2) a v místě špatného pokrytí jsem na tom asi tak o jednu čárku hůř jak na jiných telefónech, a to to není úplně 100%... Co mě příjde horší je spotřeba baterie v těchto místech, tipuju tak o 30% větší než při dobrém pokrytí...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 31. 8. 2014 10:56

Nevzpomíná si někdo, jak rychle po IFĚ se začal v CZ nebo DE nebo Maďarsku prodávat Note3 v akci s Gear zdarma a jaká byla výše ceny?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sikoericsson 31. 8. 2014 11:09

Začal sa predávať 25.9.2013 a cena bola okolo 760,- € s hodinkami.
sikoericsson
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 3. 9. 2014 08:21

ahoj, jsem se chtěl zeptat, jak to vypadá s KK 4.4.3. popřípadě vyšší? jen se ptam, tak pro info. jestli to přinese něco novýho nebo je to jen o čísle...
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 3. 9. 2014 20:15

cartee: O 4.4.3 jsem zatím nic neviděl, ale bude nějaká aktualizace ... Na mód pro děti se těším, ne jednou se mi stalo, že mi děti udělali v telefonu pěkný bordel a nechtěné nákupy na obchodu play... ;-)
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 3. 9. 2014 20:31

to já už mám tohle :-) žádná změna :-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 4. 9. 2014 08:59

Aha, ja ještě ne, ale těším se na ten dětský mód... :-D
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Nevimsirady 4. 9. 2014 13:45

Zakoupil jsem na Aukru originál Note 3 po půl ročním používání a zajímalo by mě, jestli je normální, že na max jas ale s vypnutými všemi službami a funkcemi kromě sítě je normální, že baterka klesá po procentu každé 2 minuty maximálně. I s polovničním jasem je tempo ubývání podobné. Nepřijde mi to normální. S novou baterkou by se to vyrázně zlepšilo? Všude jsem četl, jak není problém 2 dny střídmého používání nebo den vysokého využití, ale takhle to nevydrží ani půl dne. Jen přes noc ubylo 15%. Prosím o radu.
Nevimsirady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machacvaclav 4. 9. 2014 14:23

Může pomoci tovární nastavení. Asi to dělá nějaká aplikace nebo nějakého nastavení a nebo je doopravdy v háji baterie.
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod messy 4. 9. 2014 14:23

Najskor vyskusaj factory reset a potom uvidis.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce.
messy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mahonay 4. 9. 2014 14:25

Normální to není.Při běžném provozu by ti měl opravdu vydržet tak jeden a půl dne. Buď ti to žere nějaká app,není problém zjistit jaká je tu hodně o tom psáno.
Nebo není originální baterie protože půlroční baterie by tohle neměla dělat i když i originální může být vadná.No a další možnost,jelikož nevíš co s ním původní majitel dělal, může být např. oxidace na zákl. desce. Mohl mu zmoknout nebo polítý,vysušil ho ale oxidace je mrcha a projeví se později a může někde něco zkratovat na desce,tím je větší úbytek na baterii. Ovšem tě tímto nechci vystrašit ale kupovat z bazaru je vždy risk.
Takže první věc je že si zkontroluj někde pod baterkou (u tohoto modelu nevím přesně kde) indikátory vlhkosti .Jsou bílé,pokud budou barevné tak je to špatné.
Pokud budou idikátory v pořádku tak zkontroluj baterii jestli třeba není nějak nafouklá a výrobní číslo baterie si dej vyhledat na google jestli je to origo baterie.
Pokud bude vše v pořádku tak ti to potom žere něco ve firmware.V prvé řadě bych udělal hardreset,nic jiného neinstaloval a pozoroval jak to bude s tím úbytkem baterie. Takže vrhni se na kontroly a pozorování :-) pak můžeš napsat poznatky.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků