Samsung I9190 Galaxy S4 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ivoš77 2. 9. 2013 07:46

Ahoj,
Máte někdo zkušenosti s vyzváněním? Konkrétně mi jde o to, že při příchozím hovoru začne mobil zvonit potichu a po asi 2 sekundách se zesílí. Jde to nějak přepnout, aby začal zvonit hned nahlas?
Díky
Ivoš77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 3. 9. 2013 20:58

Ma S4 mini tak ako S4 snimac priblizenia? Pri zamknutej vupnutej obrazovke stavi nad telefonom zamavat a on sa roziari a ukaze hodiny a stav telefonu?
brasci
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flyer61 12. 9. 2013 11:33

Jak to prosím vypadá s dostupností aktualizace na Android 4.3, četl jsem, že S4 i S3 by tuto aktualizaci měly obdržet letos na podzim, co S4 mini? Víte, nevíte?
Děkuji.
Flyer61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 12. 9. 2013 18:01

Verze I9192 je dual sim, ale jaký je rozdíl mezi I9190 a I9195 která se prodává třeba u O2 víte někdo?
LG 42PC56 - HDMI - LG DVX298H ... Philips PDL 7906H
Od 12.1997 Motorola d170 >Ericsson T10s >Motorola v3688 >Motorola v8088 >Samsung V200 >Samsung D900 >HTC Wildfire >Alcatel OneTouch Idol 2 Mini S >Xiaomi Redmi 3S
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod copper 13. 9. 2013 07:23

Minimalne v tom ze I9195 ma podporu LTE a NFC.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koderluk 13. 9. 2013 19:20

nevite jestli ma mini take bezdotykove ovladani jako klasicka S4?
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod MobilStorm 21. 9. 2013 07:28

Ahojte lidi, S4 mini je po dlouhém výběru můj favorit, jen mě napadají tyto otázky:
- kdy má být k dispozici hnědá varianta?
- myslíte že telefon do Vánoc zlevní?
- jak je to s výdrží baterie ve stand-by módu? Někdo tvrdí, že předchozí problém s rychlým vybíjením je opraven, někdo že ne... Rekord u mého aktuálního telefonu Ace 2 byl 10dní (to jsem ještě neměl datový tarif :-). Rád bych u nového telefonu měl alespoň podobnou výdrž.
- trochu mám obavu z vypalování amoled displeje, jaké s tímto máte zkušenosti?
co vím, poradím
MobilStorm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarrynn 21. 9. 2013 13:21

Ahoj tak s tou výdrží baterie S4 mini to není žádný zázrak, bylo to nejen zde hodněkrát diskutované, podle mne příčina: nevyvážený softw..... a dost bere i ten amoled. Telefon je skoro pravidelně denně na nabíječce a to si myslím , že ho nijak "netrápím" jako dlouhá videa nebo hry nebo navigace. snad to vyřeší nějaká další aktualizace firmw. ta co proběhla neměla na výdrž vliv.
Kromě té nedokonalosti s baterii je to skvělí foun.......
Amoled - před tímto founem jsem měl 3 roky foun s amoled displejem WAVE a spokojenost po třech letech minimální vypálení - zanedbatelné......
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 21. 9. 2013 13:35

Výdrž baterie 1 den je naprosto normální, nepřijde mi že by mi vydržel nějakou krátkou dobu. Stačí vypnout všechny "feature píč@viny" od Samsungu a výdrž se zlepší

- kdy má být k dispozici hnědá varianta?
- myslíte že telefon do Vánoc zlevní?

Věšteckou kouli jsem zapoměl v autě, takže nevím

Amoled se nevypaluje, nevypaloval se mi ani na S3. Vypaloval se mi na staré S2, což byl ůplně jinak vyrobený amoled ...
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilStorm 21. 9. 2013 14:42

S tou výdrží je to škoda. Podle měření gsmareny by to v tomhle ohledu měl být velice dobrý telefon.
V textu tam zmiňují i nezvyklý odběr telefonu ve stand-by modu.

Obrázek

Výdrž 1 den je normální - když telefonu dávám zabrat, ale rozhodně ne při lehké zátěži pár volání a sms a podívání se na chvilku na net.
"a dost bere i ten amoled" - právě že amoled by měl mít nižší spotřebu.

Máte odzkoušené, kolik % vám sebere telefon přes noc? (vyplé wifi/gps/data, jen zaplé gsm).
co vím, poradím
MobilStorm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosek824 21. 9. 2013 16:10

Odzkoušené to nemám, protože u Nás je mizerný signál, takže telefon stále hledá ....
Rozhodně bych se výdrže nebál, spíš chybějící notifikační diody, ale na to se dá zvyknout, nebo nainstalovat noLed
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarrynn 21. 9. 2013 17:32

Ještě jednou k baterii:
http://androidforum.cz/vydr-baterie-t46710.html
Pokud bych věděl jak ta S4mini bude žravá a to zdůrazňuji, že ji nijak neždímám ta bych si ten telefon i přes ostatní pluse nekupoval.
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod MobilStorm 21. 9. 2013 18:44

No zatím ho určitě kupovat nebudu, stejně jsem chtěl počkat až trochu zlevní. Dokud ale nevyřeší ten problém s vybíjením, tak si ho kupovat nebudu, výdrž baterie je pro mě důležitý parametr.

V tom odkaze padla dobrá myšlenka - blikáním tlačítek upozornit na zmeškanou událost - existuje taková aplikace? Hodila by se mi i pro stávají Ace 2, který taky nemá diodu.
co vím, poradím
MobilStorm
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frnak 21. 9. 2013 22:29

Já s ním nemám problém. Vydrží bez problému 3 dny. Je fakt, že mám vypnuté čidla pro pohyb, oči, atd. Příklad, nabito ve středu večer a v pátek večer ještě 45% baterky. Ale používám mobil jako mobil, ne jako herní konzoli :-) sem tam internet, stáhnu maily, kouknu na web. Dva dny vydrží zcela bez problémů a i při větší zátěži. Ale skutečně různé vylepšení zapínám, jen když je skutečně potřebuji.
Podpis
frnak
Junior

Odeslat příspěvekod Nio_cr 25. 9. 2013 15:35

Ahoj, zajímalo by mě, kolik je volné interní paměti u tohoto mobilu a kolik zabere navigace s mapami Evropy a jestli lze tuto instalovat na paměťovou kartu? V obchodech tvrdí, že mobil má volné cca 5GB paměti a navigace prý zabere 4GB, to už by nezbylo moc místa na jiné aplikace :hm Jinak všude, kde jej mají vystavený měl volné paměti jen cca 1GB, tak nevím.
Nio_cr
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků