Samsung I9190 Galaxy S4 Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 3. 1. 2015 10:49

Jde nejak sesynchronizovat ovladani hlasitosti tlacitkama na boku, aby bylo funkcni na vsechny typy zvuku ?? Na SII mi to tak fungovalo :-|
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod dzacatecnik 8. 1. 2015 11:09

zdravím Vás,
chtěl bych poprosit o radu. Mám od Vánoc S4 mini a mám dva dotazy
1) nevím jak spojit tel. s PC přes wifi, doufám, že to nějak jde??? Konkrétně potřebuji toto: mám v práci wifi a potřebuji přes wifi synchronizovat kalendář Outlook a kalendář v mobilu. Ta synchonizace nemusí být přes wifi, pokud bude jednodušší si spárovat google kalendář s outlookem, tak se tomu nebráním. Jen jsem byl zvyklí na tento způsob. Prostě mi jde o co nejjednodušší cestu.
2) když připojím tel. přes USB tak mi PC tel. neukazuje jako externi disk, což mě dost sere, není nějaká možnost to nastavit???

Mockrát děkuji za rady
dzacatecnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karlos009 8. 1. 2015 13:52

1. Jednoduší to bude synchronizovat přímo na PC:
http://www.zive.cz/bleskovky/synchroniz ... -a-156833/

2. Pokud ten telefon vůbec nevidíš, tak ti tam asi chybí ovladač:
http://developer.samsung.com/technical- ... T000000117
ale jediné čeho dosáhneš je, že se ti ukáže jako "Multimediální zařízení".
Karlos009
Junior

Odeslat příspěvekod dzacatecnik 8. 1. 2015 14:29

1) a přes wifi to nejde vůbec? Musím nainstalovat google sync? Jde mi o to, ze bych synchro pres wifi chtel vyuzivat i na prenos fotek do PC. Program samsung kies (lite) nenajde pres wifi muj telefon. Popr. by mela sychronizace pres googl fungovat i bez stazeni programu? dekuji za trpelivost

navíc mi po instalování google sync píše hlášku, že je tato služba pouze pro placené účty

tvl ja z toho vykvetu, muzete mi prosim nekdo poradit jak sparuju tel. pres wifi s pocitacem? pres kies mi to nefunguje

EDIT: Tak vyreseno pomoci aplikace MyPhoneExplorer funguje paradne
Naposledy upravil Fíla dne 14. 1. 2015 00:27, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
dzacatecnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dezavy 18. 1. 2015 14:11

Zdravím všechny,

prosím o radu..
Na mé S IV mini v klávesnici (orig. samsung) mi zmizela možnost vložit čárku tlačítkem nalevo od mezerníku.
Jsem na to zvyklý už několik let a teď nevím, jak ji tam dostanu zpět.
Zmizela tak, že jsem potřeboval do nastavení klávesnice. Tak jsem si to přepnul na tom tlačítku vedle mezerníku a když jsem ji chtěl vrátit zpět, tak se mi tam neukazuje.
Nevíte, čím to může být a jak to nastavit zpět?
Přílohy
Screenshot_2015-01-16-17-25-38.jpg
Screenshot_2015-01-16-17-25-38.jpg (43.77 ) Zobrazeno 11092 krát
dezavy
Junior

Odeslat příspěvekod muchacho 25. 1. 2015 13:46

O stránku zpět jsem řešil nefungující LTE v manželčině novém S4 mini La Fleur. Je to šedivka určená do Německa a problém se před pár dny sám vyřešil automatickou aktualizací na 4.4.2. Položka s LTE už v nabídce režimů sítí je, ale vznikl další problém. Před aktualizací měl telefon výdrž na baterce cca. 2 dny a po aktualizaci na KitKat při stejném používání 16 hodin! kde může být problém?
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exprd 25. 1. 2015 16:50

Provedl jsem root tohoto telefonu. Root Checker ukazuje že zařízení rootlé je. Pšesto mi nejde volně přesouvat všechny aapky na SD kartu a nejde mi naistalovat spešl youtube které ,,umí´´ na s4 mini 720p videa. Ty 360p jsou hrůza. Nevíte co ještě mám udělat aby ten root fungoval? SuperSU tam samozřejmě mám taky. Díky za rady.... :-)
exprd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fverny94 26. 1. 2015 14:00

Musíš mit aplikacíi Link2SD a přes ni to jde ;-)
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exprd 27. 1. 2015 16:07

Všechno už se mi nějak povedlo...ale mám aplikaci (hru) co má 2,74 GB a když dám přesun na SD kartu přes tu ,,Link2SD´´ tak se tam natáhne jen 48MB a zbytek hry zůstal stejně v telefonu. Jak to řešit?
exprd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daveman01 3. 2. 2015 13:08

Zdravím všechny, po upgradu na android 4.4.2 se mi rychle vybíjí baterie. Za 7 h 25 minut mi zmizelo 68 % baterie. Mobil jen leží na stole, napsáno jen asi 20 zpráv na Viberu. Jinak s tel nic nedělám. Využití má největší systém Android 30 %. Máte podobné zkušenosti? Případně co s tím? Díky za tipy.
daveman01
Junior

Odeslat příspěvekod fverny94 3. 2. 2015 18:31

exprd: vytvořit externí oddíl typu ext2 a nastavit oba oddíly na kartě jako primární!!! Dále spustit app a v ní kliknete na libovolnou apps a kliknete na CREATE LINK.

daveman01: Po update na vyšší verzi androida je doporučované tovarní nastavení ;)
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivoš77 12. 2. 2015 12:25

Zdravím. Zná někdo screensaver - hodiny (nejlépe digitální), které by fungovaly při zamknutém displeji i při odpojení od nabíječky a svítily by jen pixely hodin (okolní pixely by byly vypnuté)? Jde mi o to, mít na stole stále svítící hodiny a nebralo by to příliš moc energie.
Díky
Ivoš77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karlos009 13. 2. 2015 21:21

DynamicNotifications
Karlos009
Junior

Odeslat příspěvekod George871 27. 2. 2015 12:54

Ahoj schnim na S4 mini folii na displej co ma kamarad na S3 tab byla nalepena uz kdyz ji koupil v expertu je cca +- 1-1,5 mm silna a okraje jsou zaoblene dik za radu :)
George871
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom7906 6. 3. 2015 15:38

dobry den, koupil sem ti tohle pouzdro. problém nastal, když sem mobil vložil do pouzdra, mobil zhasne a je nefunkční, jenom se rozsvítí hodiny na pár sekund a poté display zhasne toť vše. nevíte v čem by mohl být problém? děkuji za odpoved

EDIT: a zapoměl sem napsat, že když mobil vyberu z pouzdra tak je mobil zas funkční, mobil je tedy nefunkční pouze v pouzdře
Naposledy upravil Fíla dne 8. 3. 2015 16:50, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Nokia 5210 - 5140 - 6300 - *E66* - *N8* - *HTC ONE*
NO road ? NO stress ◄OFFROAD►
Panasonic DMC-FZ200
only Land Cruiser
tom7906
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků