Samsung I8750 Ativ S - obecná diskuze (Windows Phone)

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mimonaut 8. 12. 2013 09:26

bowl: Budeš moci stáhnout jakoukoliv aplikaci, kterou vidíš na Store.

Nebudeš moci stáhnout žádnou aplikaci (a standardně ji ze samsungu ani neuvidíš) která je určena exkluzivně pro Nokie či HTC (alespoň ne oficiálně, legálně) což je seznam aplikací, který čítá několik desítek kusů. Stejně tak majitelé jiných značek standardně neuvidí exkluzivní aplikace od samsungu.

Pokud se podíváš do Store nepřihlášený, vidíš všechny aplikace, které jsou "pro všechny", s výjimkou několika málo app, které jsou WP7 Only (vždy je uvedeno v kompatibilním HW)
mimonaut

Odeslat příspěvekod BreC 8. 12. 2013 12:29

bowl: Jakoukoliv. Ale ne ty, co jsou určeny např. pro Nokii.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prdele 11. 12. 2013 14:20

Ahoj, asi neexistuje možnost jak dostat do ativu ekvalizér, co? :( Jinak netušíte jestli exituje nějakej alternativní browser?
prdele
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 11. 12. 2013 15:37

Alternativních browserů je (těch kvalitnějších) několik - UCBrowser, Maxthon, SurfCube...
mimonaut

Odeslat příspěvekod El_Jacobo 12. 12. 2013 06:31

Ahoj, s těmi aplikacemi ze storu. Než jsem si koupil ativa, tak jsem koukal, ze je moznost stáhnout si Fifu. Po přihlášení a přidání telefonu mi možnost zakoupit fifu zmizela. To je to aplikace určená jenom pro nejake výrobce/typy telefonu? Diky
El_Jacobo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yowda 23. 12. 2013 22:11

Zdravím lidi.Chtěl sem se zeptat na jednu věc.Kdybych se teď rozhodl pro Ativ S,tak jak to bude s podporou,aktualizace wp8 atd.?Dostal aktualizaci GDR2 a bude i GDR3?Díky za cennou informaci.
Yowda
Junior

Odeslat příspěvekod fred 23. 12. 2013 22:38

Minimalne GDR3 a 8.1 dostanes urcite...
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 23. 12. 2013 22:38

El_Jacobo píše:Ahoj, s těmi aplikacemi ze storu. Než jsem si koupil ativa, tak jsem koukal, ze je moznost stáhnout si Fifu. Po přihlášení a přidání telefonu mi možnost zakoupit fifu zmizela. To je to aplikace určená jenom pro nejake výrobce/typy telefonu? Diky


JJ. Je to aplikace, která má první půl rok exkluzivitu pro Nokie (stejně asi jako současně cca 8 dalších her)
mimonaut

Odeslat příspěvekod Reku 1. 1. 2014 19:25

Na http://www.o2shop.cz za 4795 korun...

Co na něj za tu cenu u O2 říkáte?
Hlavně myslím ty, co s ním mají osobní zkušenost.
Dík za odpověď.
Naposledy upravil Fíla dne 6. 1. 2014 11:27, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zivan 10. 1. 2014 12:17

Pouzivam tyden Ativ S a uz asi 3x se mi stalo, ze rozsvitim display a telefon chce zadat PIN. Stava se to nekomu dalsimu? Pokazde to bylo ve chvili, kdy telefon lezel na stole a nikdo na nej nesahal. Netusim, jestli to znaci necekany restart telefonu, ztratu signalu asi ne...
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wings123 10. 1. 2014 12:31

seven.of píše:Ahojte potrebuju poradit. Uvazuji o koupi Ativu s WP8 chci se zeptat jak je to u nej s navigaci? Je
Tam tak jako v Nokii? Nebo budu muset nekde nejakou sehnat a nahrat? Diky moc


Skus Fiddler, ja som cez to dostal Nokia navi (plnu verziu) do HTC zadara. Cez ten program sa da nastavit, ze pre WP store sa tvari ako mobil od zvoleneho vyrobcu (snad aj model sa da konfigurovat, uz sa nepamatam). Pozri na nete, navody su. Jo, a to je program do PC, nie do mobilu.
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod omezenec 13. 1. 2014 10:08

Nazdar pánové, než fungl novej vrátím..zeptám se..pro mně klíčová funkce..zkopíroval jsem textový soubor ve formátu odt a později i docx do telefonu i na kartu..Office toto nevidí..netušíte, jaké kouzlo přinutí Office tyto dokumenty přečíst..děkuji

EDIT: Děkuji..už to chodí..a vracet se nebude
Naposledy upravil Fíla dne 13. 1. 2014 14:45, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny - edituj tl. UPRAVIT!
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 13. 1. 2014 11:37

Reku píše:Na http://www.o2shop.cz za 4795 korun...

Co na něj za tu cenu u O2 říkáte?
Hlavně myslím ty, co s ním mají osobní zkušenost.
Dík za odpověď.


Prodavam 1,5 rok Samsung Galaxy SIII za 5000kč a jdu do tohodle. Pritelkyne ma Lumii 920 a znamej Ativ S. Drive jsem mel Galaxy S1 jakou mi ukradli a asi za 14 dni vyslav CR SIII a MUSEL jsem ji mit stim ze budu hrat vsechny hry, koupim gamepad adt. Do dnesni doby jsem jsi nezmenil ani vyzvaneni a pouzivam ji na volani,SMS a Whatsup a stejnak se seka sv*ne jedna.

Atis S/Lumia 920 je super rychlej.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod omezenec 14. 1. 2014 12:19

Za editaci se omlouvám..ještě bych se zeptal..je možné psát na klávesnici s připojením přes bluetooth texty v telefonu ?
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cooker 20. 1. 2014 13:52

Po pár dnech používání velká spokojenost. Ke štěstí už mi vlastně chybí jen lepší čtečka knih - byl jsem zvyklej na Moon Reader na Androidu. A hodil by se nějaký lepší přehrávač videa - schází mi množství nastavení z BSPlayeru např. regulace jasu při přehrávání, možnost přehrávání videa "na pozadí" (v průběhu přehrávání vyskočit z aplikace, přečíst dorazivší mail a vrátit se do přehrávání, které pokračovalo pořád dále se slyšitelným zvukem). Vlastní vyzvánění se mi podařilo nastavit všude, kde jsem potřeboval, takže "reaguju" na stejné zvuky jak na předchozím přístroji. Aplikací jako takových je podstatně méně, než u Androidu, ale dá se to přežít a placené jsem musel použít jen dvě (Chronos Calendar a WMM jízdní řády).
Samsung Galaxy NOTE10 Lite
Dell Inspiron 15 7559 + HP ProBook 430 G5
Cooker
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků