Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tony25 16. 3. 2013 09:39

Ahoj. Já tady některý vůbec nechápu. Vnucujou svůj názor ostatním. Já sice mam S3 a přešel jsem S2, ale není to tím, že jsem chtěl jen samsung. Prostě jsem chtěl nejlepší a nejhezčí tel. a značka mi byla docela fuk. A volba byla jasná S3. A už vůbec nechápu jak někdo napíše, že vypadá jako hračka pro děti. Musím se tomu jen smát. Nebo, že má špatnej displej. No možná je vás tak 5% o proti 95% akorát vy to sem pořád cpete. S3 je pecka a proto si myslím, že S4 bude taky pecka. Bude to taková vylepšená S3 a o to tady přece jde.
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 16. 3. 2013 10:16

Tony321 píše:jedine v čom je lepší Amoled je čierna farba škoda, že ďalších niekoľko miliónov farieb vyhráva LCD


A takove nesmysly někde pišou nebo si k ni došel sam ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gastro 16. 3. 2013 10:31

Tony25: nikdo nepíše, že má S3 špatnej displej, jen že má N4 lepší. Ty nemáš žádný srovnání, tak to nemůžeš vědět. Máš jen Samsungy. Většinou si lidi zaslepeně myslí, že je nej to, co zrovna maj. Ale chybí jim srovnání, tudíž i nadhled. A přehled vlastně taky. Já zkusil jen za poslední rok x modelů 6ti velkých značek, takže to porovnání jsem schopnej objektivně udělat. Ty asi těžko, když máš jen Samsungy a nevidíš dál, než kde končí jejich displej.;)
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 16. 3. 2013 10:50

Ne, ne. Než jsem si koupil S3 tak jsem měl na testování taky tel. různých značek a fakt musím říct, že volba byla jasná a to jednoznačně. Neměl a zatím nemá konkurenci. Až teď možná HTC One, ale to nemůžu posoudit a hlavně přišel o rok později. Myslíš, že bych to psal kdybych měl jenom Samsung.
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 3. 2013 11:06

tony: Však se směj. Já zas považuju S3 za hnusnou. Asi si na design nepotrpíš a stačí ti laciný vzhled telefonu ve stylu krabičky na mýdlo. Co nejde chápat na tom, že někdo napíše, že vypadá jako hračka pro děti.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 16. 3. 2013 16:12, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 16. 3. 2013 11:25

Lol lol lol každý má svůj názor a preferuje něco jiného proto je tolik značek a druhů mobilů a displejů :D aby si každý vybral ten co mu nejvíce sedí a vůbec nemá smysl vnucovat někomu něco já mám Google Nexus 4 přechod s Galaxy S a byl to přechod z 0 na 100 :D jsem spokojen s Nexusem GPS jede krásně o proti S kde pořád padal.A S4 si koupí lidi co maj třeba teď S2 a taky to je přechod jak kráva :)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmenx201 16. 3. 2013 12:17

Ja jsem zvedavy s cim prijde SV.Jinak ten gamepad je super......
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 16. 3. 2013 15:04

Já si počkám na S5 kupuju telefony ob generaci ta se jakž takž vyplatí pro nadšence jako jsem já :-)
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 16. 3. 2013 22:35

Mne sa velmi paci.To bude moj next.Fajn...
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 17. 3. 2013 01:56

Vlastnim S II, chtel bych pro tento rok novy smartfon. S4 se mi take velice libi(desing, hw, funkce, nejnov.JB 4.2.2, vetsi baterie, fw podpora), ale bojim se bojim jenom toho displeje na S4 kvuli osobni negativni zkusenosti u S II, ktery ma vypalenou notif.listu. Nerikam, ze pokud je vypalena u mne, tak automaticky ji musi mit i vypalenou vsichni ostatni uzivatele S II, ale moji osobni negat.zkusenost se S-AMOLED+ mi nikdo nevezme.
To je take jediny duvod, proc me zklamala cela show. Cekal jsem reseni problemu s vypalovanim.
Pokud by Samsung zarucil, ze se bude vypalovat alespon mnohem mnohem pomaleji(rekneme po minim.3 letech), sel bych do nej hned.
Nechci tu psat o jinych konkur.vlajk.lodi, ale u nich mi vadi jine veci(sklo, chybejici slot pro microSD, fw podpora atd.).
V tom vsem ma S4 navrch nad ostatnimi, ale.... ten displej.
S aktivnim magnet.flipem po case bude S4 nejspis krome notif.listy mit i vypalene i hodiny:-/.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod Rech25 17. 3. 2013 02:07

Čo mňa zaujíma najviac je s akým procesorom Sansung S4 príde.
Hovorí sa že k nám do 4-jadrovým. Ak tak, tak nakopem ten Samsung do zadku. Načo by mi bol mierne pomalejší smartphone s LTE, keď to LTE nemáme a mať nebudeme. Kým sa LTE rozšíri, tak už bude minimálne S6 k dispozícii.
Niektoré správy hovoria o osmejadre: http://www.sammobile.com/2013/03/15/us- ... ynos-octa/ a naopak to 4-jadro by malo ísť do USA, kde majú LTE. Čiže racionálnou dedukciou by som tu očakával 8-jadro. Ak však o tom rozhoduje nejaký manažér z Kóreii, ktorý ani nevie, že mu to 4-jadro s LTE u nas nevyužijeme, tak asi tu dohrabú to 4-jadro.
A teraz viem, že tu budú názory. Že počet jadier nerozhoduje, ale benchmarky jasne ukázali rozdiel.
Rech25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Refael 17. 3. 2013 03:06

Myslim si, ze pro Korejce bude problem najit CR/SK vubec na mape;-).
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod kozenka 17. 3. 2013 11:07

Zjistil jsem, že čím víc telefon studuju tím mě mileji překvapuje. Dost mě překvapuje, že ač má telefon větší displej a vyšší kapacitu baterie, tak i přesto je menší než SIII a váží stejně. Takhle co jsme pochotil z videa, tak se telefon díky tomu drží pořád dobře a prý se to nedá srovnávat s Xperia Z která působí v ruce jako cihla. K tomu bezdotykový ovládání a možnost ovládat telefon v rukavicích to je taky velký plus. Ona dokonalost spočívá v detailech a těch tu je spousta.
DSLR - Nikon D90
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 3. 2013 12:22

Rech25: ano, osmijadýrko nabízí víc výkonu, to je pravda. Na druhou stranu i kdyby došla do zemí moravských a českých čtyřjádrová varianta, tak by té to nějak omezovalo? Nabízí tolik výkonu, že ho využiješ málokdy. Navíc I KDYBY tu bylo "jen" 4 jádro, oficiálně, nic ti nebrání koupit jinde, např. u prodejců se šedivkami. Ale pokud si myslíš čím víc proužků, tím víc adidas, tak je to jedno.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony321 17. 3. 2013 12:39

Odkaz na tie benchmarky s tým Exynosom??
Tony321
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků