Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JanFogas 6. 3. 2016 13:44

Nazdar. Neleží někomu doma černá S4 třeba s vadnou deskou? Scháním komplet displej za rozumnou cenu. Nabídky prosím na mail. Je stejný jako muj nick @seznam.cz . Díky.
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 9. 3. 2016 10:47

To JanFogas:
Kup si na Aliexpress nový i s rámečkem a máš pokoj. Cena cca 70$ (1750 Kč).
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFogas 9. 3. 2016 23:42

Už mám S6, takže S4 bude jen záložní. Proto nechci kupovat nový. Investice 1700 do "staré plečky" je zbytečná. To si jako záložní mobil můžu koupit za 2000 nějaký zcela nový mobil i se zárukou. :-)
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 10. 3. 2016 08:23

Pokud je to jako záložní, tak to chápu, ale za 1700 máš z toho v podstatě nový telefon včetně displeje, rámečku a zadního krytu :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 11. 3. 2016 23:03

Tak už vím kde asi nastala ta chyba s těma widgetama a zasekáváním telefonu.Nemáte někdo zkušenosti s aplikací "Smart Manager" stáhla se mi po posledních bezpečnostních aktualizacích a od té doby to dělalo problémy,lze tam natvrdo vypnout optimalizaci určitých aplikací a od té doby co jsem tak udělal u Xperia-widgetu tak se zatím čas neseká.Má tedy někdo s touto aplikací( Smart Manager ) zkušenosti?Díky moc :-)
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ronni4077 17. 3. 2016 12:15

Ahoj, chci se vás zeptat, jak jste na tom s výdrží baterky, pokud mobil nepoužíváte (např. leží na stole)? Přijde mi že pokud mobil nepoužívám tak mobil vydrží pomalu méně než když brouzdám po internetu :-) . Děkuji za odpovědí popřípadě za njáké rady a triky.
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 21. 3. 2016 16:53

Tak pomalu opouštím řady majitelů S4 a přesouvám se k Note 4 :-)
Jinak v poslední době jsem jel na Imperium ROM a všem můžu jen doporučit. Implementace funkcí z S5, S6, Note a S7 opravdu příjemná a vše funguje včetně rootu a xposed frameworku...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 27. 3. 2016 20:00

Ronni4077: Je mozne, ze ti pomaly odchadza baterka... Vypni mobil, vyber ju von, poloz ju na stol (idealne na sklo) a pozri, ci sa ti uz nezacina vyduvat... (t.j. na rovnom povrchu ju dokazes prstami hojdat ako kolisku) Vyduta baterka = znizena kapacita a casom sa ti mobil zacne samovolne restartovat, najma pri zvysenom odbere (zapnutie fotoaparatu napr.). Kupis novu baterku (alebo ak by si mal mobil este v zaruke, tak ju mas zadarmo) a si zahojeny na dalsie minimalne 2 roky. 8-)
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krc1 10. 4. 2016 10:27

Po rootu mě nefunguje bezdrátové (qi) nabíjení. Předtím šlo.
Android 5.0.1, I9505XXUHOJ2.
Neřešil někdo stejný problém?
krc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrCi 14. 5. 2016 22:26

Prosím lidi poraďte mi a jakou romkou máte nejlepší zkušenosti na s4 i9505? :( Zkusil jsem místo Samsung originální romky tu Cm12. Ale padá mi aplikace phone. Seká se i celkově telefon. Přitom mám ne moc aplikaci, většinu známé. Tak jsem z toho špatný. Zkoušel jsem totální wipe. I interní paměti. Ted jsem i odstranil paměťovku jestli nehraje v tomhle roli. Tak nevím už. Máte zkušenosti s cm13 tím night buildem? Nebo jiné osvědčené čisté androidu bez blbostí jako Samsung? Díky moc
Naposledy upravil seterwohipikule dne 14. 5. 2016 23:14, celkově upraveno 3
Důvod: upraveno
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 15. 5. 2016 22:38

Omega ROM nebo Echoe ROM.
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bruco 16. 5. 2016 07:18

Neviem ako Echoe, ale Omega urcite nie je cisty android. Omega je s TouchWizom.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod PetrCi 16. 5. 2016 12:20

a nejaky pouzitelny netestovaci stabilni ROM s androidem 6? ... nebo vsechny jsou na S4 zatim jen jakoby testovaci ty co jsou? :)
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bruco 17. 5. 2016 07:07

Co si slubujes alebo co pozadujes od novej ROM, ked nemozes/nechces mat standardnu?
Osobne som mal 90% doby, ked som mal S4, naistalovanu Omega ROM. Je to TouchWiz (co mne vyhovuje) s bohatou moznostou customizacie. K tomu Nova launcher a maximalna spokojnost. Stabilny a rychly mobil.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod PetrCi 18. 5. 2016 00:40

chtel jsem mit vic mista v interni pameti - nemit tam utility samsungu co nevyuzivam primarne... tak jsem zkusil CM ... hlavne bych rad android 6 kvuli udajne vetsi vydrzi atd... ale na s4 asi uz utopie nebo nevim :( ... kazdopadne mi porad pada aplikace phone (ukončena...) a sdileni bluetooth - mam bt sluchatko a hodinky alcatel... predtim na origo romce se toto nedělo :( --- ale co se delo, je to, že občas ( jak kdy nekdy co deset, jindy co dvacet hovorů...) jsem neslysel ja druhou stranu, ani ta mne.. at uz to byl volany hovor nebo prijaty. totez i na na jinem kusu s4 -mel jsem rozbitou, sehnal jsem jinou i9505 a dela totez... ale co jsem predtim mel jine mobily nez jsem sehnal tu "novou" s4, tak mi takhle neblby... tak jsem si rikal, že simkou to nebude... mohlo by to i presto být simkou? mam ji tak pul roku starou... :( ... vdf (onenet pokud to hraje roli) lte simka...... :O
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků